Fiat Brava 1.6 16v by mdeebosna

Fiat Brava 1.6 16v by mdeebosna

Član
Nabavio jucer ove brembo visual celjusti i na haubi diskretna abarth nalja, pa da malo update-ujem garazu :D
x1kt9w.jpg


2din6kk.jpg
 
Član
ee to je vec puno bolje i druga prica jel i na ovaj branik ide bijela mrezica...:D...nego kad postavis ofarbaj i ove lajsne na vratima i zadnjem braniku te ukloni ove natpise na gepeku...;)
 
Član
Branik sam platio 150KM i maglenke 30KM i nadam se da ce onda bolje harmonirati hauba sa novim branikom..uskoro update, @Soffa crna je mreza dosla uz branik :lol: a nadam se da je lakiran do sutra, a lajsne ce ici u boju auta,na gepeku sam uklonio sve ali zaboravih slikati;)
 
Član
mdeebosna je napisao(la):
Branik sam platio 150KM i maglenke 30KM i nadam se da ce onda bolje harmonirati hauba sa novim branikom..uskoro update, @Soffa crna je mreza dosla uz branik :lol: a nadam se da je lakiran do sutra, a lajsne ce ici u boju auta,na gepeku sam uklonio sve ali zaboravih slikati;)

to majstore znaci citas mi misli..cekamo slike sa novim branikom ne zuri nigdje...;)
 
Član
cool je :cool: slikaj remus nema ga na slikama i on je premocan, da je i meni onakav naci :icon_smile::cool:
 
Član
jbg adi,remus je stigao iz Srebrenika..pricao sam ti...:D
Slikat cu sutra,danas slijedi ugradnja branika i pragova...nazalost sam promasio sa nastavkom zadnjeg branika,stigao mi od Bravo,ne pase na mog :icon_sad:
 
Član
prodaj Anelu nastavak :D zao njemu se od para rastati a nije puno

odakle si narucivo jel to pravi neko ili, imal sta za stila ?!
 
Član
Ma lik iz mostara imao pragove i zadnji lip,jbg ja se zaletio kontao da je to isto i za Brava i za Bravo,kad ono ni blizu...
stavio sam ga ovdje,ima oglas...ali sto kazes tesko se rastati od 60 maraka heheheheh...:icon_smile:
 
Član
Evo konacno i Abarth-ov branik i pragovi postavljeni,meni se licno svidja...nisam ocekivao da ce ovako dobro da izgleda :D , ostalo mi je jos samo ove lajsne da ofarbam,ali lakirer zaboravio da ostavi laka,pa cu u u naredno dva ili tri dana da uradim.
Evo i rezultata :
24cxe95.jpg


2r5zud4.jpg
 
Top