Fiat Brava 1.6 16v by mdeebosna

Fiat Brava 1.6 16v by mdeebosna

Član
Da predstavim konacno i ja svoje auto... radi se o Fiat Brava 1.6 16v SX 2000god.
To mi je ujedno i prvo vlastito auto...vec je 3 godine kod mene...
Ugradio sam Marea farove i xenone radi moje sigurnosti.
Stavio sam zracni filter Raid HP i kozne tapacirunge u boji auta... na njemu su Alutec 17-ke alu felge i Remus zadnji lonac... toliko za sada.
Uglavnom sluzi me dobro,nisam imao vecih kvarova :cool:



Uploaded with ImageShack.us




Uploaded with ImageShack.us
 
Član
slikaj malo detaljnije da se bolje vidi :)
felge su super, retrovizori su promasaj potpuni;)
ostalo sve jako lijepo i uredno izgleda;)
 
Član
Hvala vam....
@AnDel, retrovizori su me samo privukli jer sam zelio sa zmigavcima imati....ali uklapaju se sa felgama i remus-om.

A bit ce slika kada se malo sunca ukaze,onda felge jos bolje dodju do irazaja. Naravno bit ce i slika Enterijera...:icon_smile:
 
Član
Auuu kad si nabavio ove felge mocne skroz :cool:;)

Kad si meni dolazio bile one fabricke !

Ne govoris da imas i mjuzu :D:cool:
 
Član
Ma ima mjuza ali to ce biti kada malo enterijer predstavim :icon_smile: Naravno da je woofer u kutiji Made by Adi187 :cool:
:lol::lol:
 
Član
RE: Fiat Brava 1.6 16v by mdeebosna 15.3.

Trenutno se radi na exterijeru vozilice.... u planu je badlook hauba i originalni spoiler na gepek (nisam uzeo onaj EVO look nekako mi izgleda previse "astronautski" i po meni spada u kategoriju antituning) .....
Na haubu je navaren lim i nanesen kit....bilo je i nekoliko udubljenja koje su nastale proslog ljeta kada je naletio led.... ev i slika kako to trenutno izgleda... nadam se da ce se do kraja vikenda zavrsiti radovi pa da predstavim konacni rezultat ...:cool:



Uploaded with ImageShack.us





Uploaded with ImageShack.us
 
Član
edo_benz je napisao(la):
nije lose nije lose :cool: :cool: samo mi se retrovizori nesvidjaju,ostalo super,felge najjace

Vec se dvoumim da ih skinem...ali problem je sto mi je u jednog originalnog puklo staklo...
Hvala... pa felge cine auto :D
 
Top