Fiat Brava 1.6 16v by mdeebosna

Fiat Brava 1.6 16v by mdeebosna

Član
Također sam mišljenja da su retrovizori ćunerski ali ostatak auta je odličan.. I da, jel do slike ili su zadnje gume Ćelostone :D
 
Član
Schumi je napisao(la):
Također sam mišljenja da su retrovizori ćunerski ali ostatak auta je odličan.. I da, jel do slike ili su zadnje gume Ćelostone :D

Jesu "bridgestone" ali sto kazes celostone....imaju 3mm profila :icon_biggrin: ....vec prasina pa se ne vidi najbolje:lol:....
 
Član
Bit ce drama, a staklo ogledala se nadje na otpadu ak nis otidji do staklara nek ti iskruzi od obicnog ogledala pa zalijepi ;)
 
Član
adi187 je napisao(la):
Bit ce drama, a staklo ogledala se nadje na otpadu ak nis otidji do staklara nek ti iskruzi od obicnog ogledala pa zalijepi ;)

Pa tako ce vjerovatno biti....ako ne nadjem na otpadu ali vjerovatno cu naci jer ima u blizini otpad na kojem leze dva bravo-a :D
 
Član
Evo pomalo se radilo ovih dana ... :
Vratio sam retrovizore koji su i bili prije...s tim da su nanovo lakirani... i doista su ljepsi od onih cunerskih :icon_smile:
Na haubi je ukinuta maska i znak i napravljen mali badlook...
Na gepeku je uradjen spoiler.... toliko za sada...
:cool:




Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us

U planu jos imam neku nalju ispod lajsnih jer ih ipak necu u boji auta,vec ce ostati crne... pa ima te li kakve ideje....
recimo bhtuning.com to cu na zadnje prozore, a eto nedostaje mi ideja sta ispod lajsnih:icon_question::icon_rolleyes:
 
Član
rekao sam ti odmah za retrovizore, ovi su 7 puta bolji :icon_biggrin:

bad look, koji mi vise i nije furka, s ovim fabrickim branikom bas i ne ide, da je abarth lijepo bi se uklopio, ovako mi nije to TO..da je ostala maska i neki blagi bad look molo bi proci ..
najbitnije da se tebi svidja ipak;)

ukloni oznake nazad...nebi sarao lim sa naljama, osim abarth znaka i sl.
najbolje na staklo ako si planirao bht, i ostalo....
 
Član
Hvala vam na pohvalama a i na kritikama....:cool:
Za sada mozda jos na branik mrezu da stavim da popunim onaj otvor branika....:icon_smile:
 
Član
Sto anel rece skini oznake bit ce gotivnije a i ovu BiH naljepnicu kad ides van granice imas one mahnatne bih naljepnice samo stavis :cool:
 
Član
Dobro je samo si trebo i lajsne u biju auta ofarbati vise bi naljepnica dosla do izrazaja :cool:

Malo i cudna ova hauba na slikama, bit ce i nju vratit na fabricko ko i retrovizore :D:lol: moram vidjet uzivo :icon_smile:
 
Top