Fiat Brava 1.6 16v by mdeebosna

Fiat Brava 1.6 16v by mdeebosna

Član
Hvala druze...
Naredne sedmice slijedi enterijer,uradio sam sjedista i jos par sitnica ali nije jos sve odradjeno..planiram abarth volan i bijelu instrument tablu...onda slijedi ponovo mali update...:D
 
Član
felge su prejake i imaju bas super offset koliko vidim na slikama, poravnate s blatobranima fino
doveo si je u zavidno stanje ;)

slikaj sjedista, vidim nesto unutra si radio a nema u garazi :cool:
 
felgice su :icon_eek: :icon_eek: :icon_eek: :icon_eek:
nemam riječi kako su dobre,stvarno izvrsno. koja širina guma je na njima?
 
Član
Sirina guma je 205...40....
@Adi - jesi unikatne za sada heheh...Bio sam kupio BBS CS felge kada su mi trebale biti isporucene stigle tri ostecene :( tako da mi je prodavac ponudio da biram bilo koje heehhe...i eto odlucim se za Alutec Cult jer nekako sto jedan kolega rece idu uz rub blatobrana i daju nekako izgled da su vece za jedan zoll :D
@ Andel- Nisam jos slikao unutrasnjost jer nisam nesto posebno posvetio paznju,tek sam prosli mjesec uradio sjedista i patosnice i jos par detalja...ali cekam Abarthov volan i instr tablu bijelu,pa kada to ugradim onda ce biti slike! jer ovako to jos nije sve uskladjeno,da ne bi bilo kritika na sve strane iako znam da to nije to...zato bolje kada budem ja zadovoljan da tek onda predstavim enterijer:D
 
Član
Ev mali Update.....sjedista,volan,instrument tabla sa bijelom podlogom.....to sam u zadnjih par mjeseci uradio...

iq94as.jpg


2cscjd5.jpg


16a4kfr.jpg


qsqxw8.jpg
 
Član
Jako lijep interijer,moglo bi se mozda poskidat kakvih dijelova sa Fiata Marea pa staviti unutra kao npr naslonjac za ruku.Da bude sve original. :D LP
 
Član
kompletno auto , bas si ga dotjerao :)
valjalo bi da skratis rucicu mjenjaca malo i stavis neku ljepsu
i koji je et felgi ?
 
Top