Ferrari Marina Čolaka sletio s A6 i izgorio, poginula djevojka

Ferrari Marina Čolaka sletio s A6 i izgorio, poginula djevojka

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
GocaS6 je napisao(la):
Ado ne spamaj temu, koga briga za slike Nissana? Djevojka poginula ti stavljas Igijeve slike?!

Ne znam, svakome se moze desiti. I nista ti se gore ne moze desiti u zivotu, bas nista, ubijes necije dijete a ti ostanes ziv... Tuga.

E sad da je on na tapeti zato jer je tatin sin, jeste. Je li to opravdano? Pa i ne bas. Njemu je ovdje najgore to zapamtite. A to da je tatin sin... svi bi mi voljeli to biti.

slazem se nisu bitne nikakve slike ni izjave bez potrebe najgore je roditeljima od djevojke pa marinu sto citav zivot mora nosit curu na dusi nedaj boze nikome a svakome se moglo desit
 
Član
VR6Boki je napisao(la):
On je jedan od najboljih HR vozaca, iznenadjen sam. Moze bit da je fakat do ovog Nissana problem, na takvo okretanje niko nije spreman.

RIP djevojci...

I najboljima se greske dogadjaju, svi grijesimo, ali meni je najzalije sto cura poginu... Ako se ganjas haj brate sam polivaj koliko hoces :icon_mad: i gledaj da nikog ne ugrozavas svojom voznjom :icon_mad:

R.I.P. cura je stvarno bila lijepa
 
Član
R.I.P, mladost-ludost, ugasi se jos jedan zivot prerano... Marine, nek ti je Bog na pomoci, treba to ljudi nosit na dusi cijeli zivot
 
RS TURBO je napisao(la):
VR6Boki je napisao(la):
On je jedan od najboljih HR vozaca, iznenadjen sam. Moze bit da je fakat do ovog Nissana problem, na takvo okretanje niko nije spreman.

RIP djevojci...

I najboljima se greske dogadjaju, svi grijesimo, ali meni je najzalije sto cura poginu... Ako se ganjas haj brate sam polivaj koliko hoces :icon_mad: i gledaj da nikog ne ugrozavas svojom voznjom :icon_mad:

R.I.P. cura je stvarno bila lijepa

ajde boga ti, sta ste vi navalili. mogla je i ona odluciti hoce li se voziti sa njim dok on divlja ili ne. nije je niko, sigurno, na silu uvukao u auto
 
Član
Netreba nikoga osudjivat, svi smo mi u 5 grama

s'obzirom da mu je frend u drugom autu bio cisto sumljam da je namjerno udario u njega.. Mozda mu je guma pukla il nesto drugo.. sto se svakom moze desiti
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top