Ferrari Marina Čolaka sletio s A6 i izgorio, poginula djevojka

Ferrari Marina Čolaka sletio s A6 i izgorio, poginula djevojka

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Uh strahote jebo te ...nije nista ostalo od auta....

a evo te cure sto je poginula

http://www.dubrovacki.hr/clanak/16319/ivana-obad-je-ljepotica-godine
 
Član
Stvarno neznam šta komentarisati na ovakvu temu, događaj, nesreću... samo mogu reći žalosno što pojedinci nemaju kulture u saobraćaju i fakat se ponašaju kao da su sami na cesti, žao mi je djevojke...., kojoj je jedan šupak uskratio život i to će ponovo raditi.
 
Član
R.I.P. Ne treba osuđivati jest kriv što je brzo vozio ali ne mora značiti da ga onaj drugi auto nije zakačio...Opet ako se upustiš u utrku i pogotovo velikom brzinom automatski si kriv...Mislim da je ovde njegova automobilistička karijera završena jer poslije ovakvih trauma i ako bude fizički sposoban da vozi psihički neće biti...
 

DLS

Početnik
ferrari_348647S0.jpg
 
Član
zavrsi i on s trkama na neslavan nacin...:(
...ruzno je govoriti, al bolje da je on poginuo nego sto je ubio nju ni krivu ni duznu...

R.I.P. za djevojku, prelijepa je bila... :icon_sad:
 
Član
On je jedan od najboljih HR vozaca, iznenadjen sam. Moze bit da je fakat do ovog Nissana problem, na takvo okretanje niko nije spreman.

RIP djevojci...
 
Član
Svima se moze desiti,jednostavno nisu te brzine za obicne puteve i da si Shumacher! Kakva tragedija....:icon_sad:
 
Početnik
a tragedija u 3PM, da su bili u nekom 7er-u bilo bi puno bolje za oboje... RIP za djevoojku a za Marina brz oporavak..
 

DLS

Početnik
dabogda se kreten nikad neoporavio .. mater jebo glupu retardiranu .. samo sto je poznat ,neznaci da moze radit sta hoce ..zao mi cure .. trebo je on poginut umjesto nje ..kreten
 
Član
DLS je napisao(la):
dabogda se kreten nikad neoporavio .. mater jebo glupu retardiranu .. samo sto je poznat ,neznaci da moze radit sta hoce ..zao mi cure .. trebo je on poginut umjesto nje ..kreten

Upravo krenuh nešto ovako napisati, samo bez ovog uvrjedljivog. Nije ni on ovo sigurno htio, ali nije ni 300 morao ići. Jbg, R.I.P. za onako lijepu djevojku, bolje da je on nastradao.:icon_sad:
 

DLS

Početnik
e hajd da je autoput bio prazan ... zamisli da je bubno u neko auto ..gdje su bila djeca .. i da neko umre zbog njegovog IGRANJA .. (da je neko moj blizi) ja bi ga ubio ,,pa makar na robio otiso ..
 
Član
nastavit ce on sa svojim zivotom,brzo ce zaboravit da je ova djevojka uopste postojala. to je taj tip ljudi,domognu se slave i misle da su glavni. Dabogda nikad vise ne sjeo u auto,,ne mogao volan drzati rukama,kreten prokleti:icon_mad::icon_mad::icon_mad:

Ovo je opet sreca u nesreci,moglo je ovdje da bude i vece havarije,da je recimo ucestvovalo jos auta,nevinih ljudi,koji su se mogli zadesiti u pogresno vrijeme na pogresnom mjestu:icon_mad::icon_mad:
 
Član
Za DLSa mi je jasno, on vazda pise nebuloze, al kako se ti slazes sa tim OggyBoy?? Pa i ti si na ovaj forum stavljao klip kako vozis 170 il tako nesto obicnom cestom, sta da je nesto krenulo po zlu, recimo pukla guma i da si se zabio u auto iz kontra smjera. I da onda neko ovako pise, bil ga i tada podrzavao??

Jasno mi je kad neko ko vozi skroz po propisima ovo kritikuje (a takvih je malo), al ovako neko ko radi slicne stvari, to je jako licemjerno i bezobrazno.
 
Član
Ljudi nemojte osudjivat nikog kad znate i sami da ste svi ovakvi!! Svi pricate price jebo ferarija kad vozac vozi ko' tetkica!! Pa eo dokaz da je bolje vozit ferarija ko' tetkica nego uzet neciji zivot igranjem i kurcenjem!! Ja ne opravdavam ovo sto je uradio, ali pogledajte prvo sebe pa onda pricajte!!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top