Ferrari Marina Čolaka sletio s A6 i izgorio, poginula djevojka

Ferrari Marina Čolaka sletio s A6 i izgorio, poginula djevojka

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
VR6Boki je napisao(la):
Za DLSa mi je jasno, on vazda pise nebuloze, al kako se ti slazes sa tim OggyBoy?? Pa i ti si na ovaj forum stavljao klip kako vozis 170 il tako nesto obicnom cestom, sta da je nesto krenulo po zlu, recimo pukla guma i da si se zabio u auto iz kontra smjera. I da onda neko ovako pise, bil ga i tada podrzavao??

Jasno mi je kad neko ko vozi skroz po propisima ovo kritikuje (a takvih je malo), al ovako neko ko radi slicne stvari, to je jako licemjerno i bezobrazno.

Ja nisam rekao da sam cvjećka, neću nikad ni biti, ali nikad nisam doveo u opasnost bilo koga. Bio je PRAZAN PUT, dugačak pravac koji poznajem kao svoje dvorište i mrak i samo sam poooolaaaako dodavao gas do 170, obišao jedan auto, mislio da je presretač i usporio. Samo sam rekao da bih više volio da je on poginuo nego djevojka. Da ja napravim neki belaj, volio bih da ja JEDINI poginem, a drugi da prođu bez posljedica. NIKAD nisam dovodio u opasnost sebe i druge kad vozim, a volim se glupirati malo više kada sam SAM u autu.
 

IGY

Član
da niko od nas ovde nikad nije dao gas, i noko se nikad nije trkao, i noko nikad ne divlja, sve same cvjecke
zao mi je i djevojke R.I.P.
ali ne treba sad pisati sto se njemu nije to desilo itd
 
Član
IGY je napisao(la):
da niko od nas ovde nikad nije dao gas, i noko se nikad nije trkao, i noko nikad ne divlja, sve same cvjecke
zao mi je i djevojke R.I.P.
ali ne treba sad pisati sto se njemu nije to desilo itd

Aj' budi iskren i reci da li bi volio više da ti pogineš ili neko tvoj blizak tvojom krivicom, a još gore ovako neko tvojom VELIKOM krivicom.?
Nismo mi cvjećke, bar većina nas, ali neki se ponašaju kao da su sami na putu.:icon_mad:
 
Član
GocaS6 je napisao(la):
Mislim da je to Dalibor Opačak, bivši rekorder Grobnika, čak sam gotovo siguran, vjerovatno su pošli na Grobnik, a vjerovatno se i poznaju pa su se malo gonjali i jbga nastade tragedija :icon_sad:

tuning1_341848S0.jpg


http://autoklub.jutarnji.hr/rekorderi-grobnika---kucne--radinosti--hrvoje-petrovic--dalibor-opacak--porcheu-gt3-rs---ljubitelji-brzine---trkacu-licencu--poducavao-voznji--tvornickih-supersportasa--focus-rs--nissan-350z-/893170/
... i ovaj Ford je ucestvovao u incidentu.
 
Član
r.i.p šteta mladi su to životi da se ovako gube...

a što se tiče momka sigurno ni njemu sada nije lahko, jebeš ferrarija kupit će drugog ali ode zivot cure koju (mozda i nije) volio, opet ostaju ruzna sjecanja i traume, tako da je njemu veoma teško sada....

ah neznam nebi mu nikad pozelio ništa loše, jer se postavljam u situaciju da je on moj sin i tako ali morat će se smiriti što sigurno mislim da hoće, nazalost nakon svega ovog...
 
Član
almir_gr je napisao(la):
Sta je ovo izgorio k'o da je igracka jbte :S... A, inace nikad nisam svatio ovo auto, toliko skupo, a raspe se ko igracka, ovdje je skoro jedan momak razbio ferrari-a, uradio u znak, i nije neka brzina bila, otkino tocak naprijed, rasuo se prednju kraj u tiftike ko igracka jbte....

On topic, zao mi sto je cura poginula, al' zna se zasto je sa njim i bila, njemu nema vece kazne vec sto se morat svaku noc zaspat, a uvijek ce mu ona bit' pred ocima............

je li moguce da ovakvi kreteni postoje???? :icon_mad::icon_mad::icon_mad:
Kako te nije sramote da ovako komentarises o nekome ko je poginuo tudjom krivicom?
 
Član
jbte tuge... poginu cura ni kriva ni dužna :(

a i jesu kreteni pravi sva troica, koji ***** se utrkivati putem kad su već krenuli na stazu koja je pravljena za to... :(
 
Član
posjedovat auto sa ovolikom snagom je ogromna odgovornost, i treba biti veoma, ali veoma smiren da ga ne stisnes, i da ne nasjednes na provokaciju itd... svi bi isto postupili kao i on, treba biti realan, samo je nesreca u svemu tome, sto se ovako zavrsilo...
 
Član
milion ljudi,milion razlicitih odgovora....samo nemojte bezze pokretati raspravu i medzusobno se svadzati sta "bi bilo da je bilo",desilo se to sto se desilo i povratka nema,mozemo samo izraziti svoju sucut sa porodicama nastradalih i to bi po meni bilo dovoljno...a komentari tipa konj,majmun i treba mu tako i slicni su zaista suvisni,ko bi volio da se desi ovako nesto i da ubije nekog....Boze moj momak se sjebo sa tragicnim posljedicama i gotova prica....ovkve stvari se desavaju svaki dan i desavat ce se dokle god bude bilo auta i ljudi.....tako da mogu iskreno reci da osjecam saosjecanje za nastradale i da Bog da da se ovako nesto nikome ne desi R.I.P:icon_cry:

da ne otvaram temu,evo jos jedan strasan slucaj
http://www.facebook.com/l.php?u=http%3A%2F%2Fwww.24sata.hr%2Fcrna-kronika-news%2Fbore-se-za-vozaca-izvukli-su-ga-iz-auta-koji-je-visio-s-mosta-197194%2F&h=cacb0
 
Član
jos jedna lekcija da kad se hoces zajebavati sa autom i igrati kamikaze, neka bude auto prazno... da nemas koga nositi na dusi ako nesto krene po zlu.... to je njegova jedina greska po meni, svi mi se glupiramo i vozimo brzo, trkamo cestama itd.. samo je razlika sto neki to rade sa punim autom a neki samo kad su sami...
RIP i brz oporavak..
 
Član
svi smo sad pametni....
prvo ko kaze da brzina bila 300,mozda se ovo desilo na nekoj brzini kojom vozimo i mi nase kante....
drugo...budimo iskreni,da kazem za sebe da bi ja bi bio gori od njih obojice jos na kvadrat,tako da....nema se sta tu pametovati,prst sudbine je tako zacrtao i gotovo.
po prednjoj masci nisana bi rekao da su se oni malo ganjali i van AC.jer na AC nema ovog lisca koje ce se lijepiti po masci ka vozis nekom pola metra u braniku na vecoj brzini...ali jbg....

ne mogu a da ne prokomentraisem ferari kojem svaki put ispane motor,auto se rastavi na vise dijelova i potom izgori,nemojte mi samo reci kako svaki sleti na 300 pa nije cudno,svaki auto sa motorom iza je mrtvacki kovceg vec preko 100km/h taman da ga prave marsovci.....ovdje nije bilo ni 3 od 300...kolega mi je sa 150 odletio 100met od ceste u njivu sa GSI....


R.I.P nesretnoj djevojci.....
 
galebu2 je napisao(la):
almir_gr je napisao(la):
Sta je ovo izgorio k'o da je igracka jbte :S... A, inace nikad nisam svatio ovo auto, toliko skupo, a raspe se ko igracka, ovdje je skoro jedan momak razbio ferrari-a, uradio u znak, i nije neka brzina bila, otkino tocak naprijed, rasuo se prednju kraj u tiftike ko igracka jbte....

On topic, zao mi sto je cura poginula, al' zna se zasto je sa njim i bila, njemu nema vece kazne vec sto se morat svaku noc zaspat, a uvijek ce mu ona bit' pred ocima............

je li moguce da ovakvi kreteni postoje???? :icon_mad::icon_mad::icon_mad:
Kako te nije sramote da ovako komentarises o nekome ko je poginuo tudjom krivicom?
Kad me vec citiras, ne vadi dijelove, vec procitaj sve sta sam napisao, jesam li ja rek'o mozda "boli mene k* za njom, sto je bila sa njim"? ili sam odmah napisao da mi je zao cure?

Kao drugo ja se nemam sta sramiti, jesam ja to slagao zasto za "ovakvim" lete cure? Kad vec citiras, onda uzmi pa malo prokontaj sta ko pise.. Ne bravi se bezze pametan.
 
Član
sub3r je napisao(la):
jos jedna lekcija da kad se hoces zajebavati sa autom i igrati kamikaze, neka bude auto prazno... da nemas koga nositi na dusi ako nesto krene po zlu.... to je njegova jedina greska po meni, svi mi se glupiramo i vozimo brzo, trkamo cestama itd.. samo je razlika sto neki to rade sa punim autom a neki samo kad su sami...
RIP i brz oporavak..

igramo se mi svi...i kad je prazno auto moze se desiti da udarimo u neko puno auto i napravimo ono sto ne bi htjeli da napravimo.... ne treba nikoga osudjivati jer ni on nije htio da se ovo desi... zelim brz oporavak Marinu a djevojci RIP....
 
Član
procitaj druze ponovo moj post, ja nigdje ga ne osudjujem... naprotiv, rekao sam da svi ovo radimo i da bi ( prvi ja) vozio isto ovako da imam ferrari... to je realnost i nema druge.. samo sto bi uvijek bio sam pri takvoj zajebanciji ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top