Ferrari Marina Čolaka sletio s A6 i izgorio, poginula djevojka

Ferrari Marina Čolaka sletio s A6 i izgorio, poginula djevojka

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
sub3r je napisao(la):
procitaj druze ponovo moj post, ja nigdje ga ne osudjujem... naprotiv, rekao sam da svi ovo radimo i da bi ( prvi ja) vozio isto ovako da imam ferrari... to je realnost i nema druge.. samo sto bi uvijek bio sam pri takvoj zajebanciji ;)

ma na tebe se odnosilo samo ovo prazno auto a na ostale osudjivanje....
 
Član
Policija: Marin Čolak kriv je za sudar i smrt mlade suvozačice!

policija-marin-colak-kriv-je-za-sudar-i-smrt-mlade-suvozacice-900x600-353295.jpg


Policija je očevidom utvrdila da je Čolak, neoprezno se prestrojavajući iz lijeve u desnu traku, udario u Nissan koji je vozio njegov prijatelj Dalibor Opačak.

http://www.24sata.hr/crna-kronika-n...iv-je-za-sudar-i-smrt-mlade-suvozacice-197202
 
Član
sub3r je napisao(la):
procitaj druze ponovo moj post, ja nigdje ga ne osudjujem... naprotiv, rekao sam da svi ovo radimo i da bi ( prvi ja) vozio isto ovako da imam ferrari... to je realnost i nema druge.. samo sto bi uvijek bio sam pri takvoj zajebanciji ;)

a zamisli situaciju, ti sam, a opalis u neko auto gdje je 5 ljudi... jedini problem je sto ljudi pocnu razmisljat tek kad im se nesto desi...

RIP za djevojku,
 
ovo bi mogao biti i kraj karijere jednog od uspjesnijih automobilista na ovim prostorima. ako bude dokazana krivica (a nema razloga da ne bude) vjerovatno ce morati u zatvor na nekoliko godina, zbog smrti djevojke. a pored toga, psihicke posljedice ce biti ogromne, ne sumnjam u to.

samo ne znam kako mozete ga osudjivati, pa svima se ovo moze desiti. niko nije bezgresan, samo neke sreca vise mazi od drugih ;)
 
Član
evo ovdje ima snimak nesrece od nekih 40 sec.
a bice i u 19:15h na NOVA TV

http://dnevnik.hr/vijesti/crna-kronika/colak-kriv-za-nesrecu-u-kojoj-je-poginula-djevojka.html
 
Član
Svakome se može desiti. Meni je veći problem kada balavci mahnitaju sa autima nego profesionalnci;)

Dok je ljudi biti će i nesreća
 
Death_beat je napisao(la):
ovo bi mogao biti i kraj karijere jednog od uspjesnijih automobilista na ovim prostorima. ako bude dokazana krivica (a nema razloga da ne bude) vjerovatno ce morati u zatvor na nekoliko godina, zbog smrti djevojke. a pored toga, psihicke posljedice ce biti ogromne, ne sumnjam u to.

samo ne znam kako mozete ga osudjivati, pa svima se ovo moze desiti. niko nije bezgresan, samo neke sreca vise mazi od drugih ;)

De ba "nasa" posla, da je neko sa nekom skalamerijom, ko sto ima takvih puno u crnoj hronici, nikome nista, par njih bi se javilo i to je to... A, buduci da se radi ovdje o momku od 26 godina koji vozi Ferrari-a, ove nase vecinom (ne svi) ljubomorne duse jedva docekaju da pljuju po nekome ko ima love, dobro auto, puno cura itd. itd... Kao sto rekoh, nasa posla!

Da ne bude da lupetam, eto nek se prolista malo crna hronika, pa cemo vidit da li sam ja u pravu, jel' neko mlad vozi skupo auto, skrivi sta, evo ga idemo svi da pljujemo po njemu, a kad neka debilcina sa golf 2 ubije nekoga, tu se par njih javi, i kraj teme.... Kakav smo mi gadljiv narod u p*m..........
 
upravo to almire. nazalost. ma svaki dan sve vise mi se gadi ovaj nas narod.. stoka smo mi obicna..

RIP za djevojku
 

MTR

Član
strahota bgm , steta mladih zivota , moglo je i bez ovoga al nismo mi koji odlucujemo i sudimo , imam dobrog prijatelja koji zivi u Splitu i koji je dozivio isto ovo ( poginula mu prijateljica / suvozac a on ostao ziv ) kod Sibenika , i bio sam prisutan sa njim kod roditelja poginule .... mos' mislit sjedis sa ljudima ,njenim roditeljima a doslovno si im ubio dijete , nedo' bog nikome
 
Evo slika sa trke u Osijeku Dalibor Opačak u svom Nissanu
 

Prilozi

  • 59145_1608463095544_1355208724_31654950_5710164_n.jpg
    59145_1608463095544_1355208724_31654950_5710164_n.jpg
    38,2 KB · Pregleda: 47
Član
Al` kao tesko je povrijedjen, a na snimci sigurnosnih kamera ustaje i hoda sa svojim race-erima dok auto gori... :icon_mad:
 
evo jos dvije od Igy-a,tj, iz njegovog albuma
 

Prilozi

  • IMG_5815.jpg
    IMG_5815.jpg
    75,1 KB · Pregleda: 34
  • IMG_5816.jpg
    IMG_5816.jpg
    98,4 KB · Pregleda: 31
Član
Ado ne spamaj temu, koga briga za slike Nissana? Djevojka poginula ti stavljas Igijeve slike?!

Ne znam, svakome se moze desiti. I nista ti se gore ne moze desiti u zivotu, bas nista, ubijes necije dijete a ti ostanes ziv... Tuga.

E sad da je on na tapeti zato jer je tatin sin, jeste. Je li to opravdano? Pa i ne bas. Njemu je ovdje najgore to zapamtite. A to da je tatin sin... svi bi mi voljeli to biti.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top