Felicia Pickup F&I

Felicia Pickup F&I

Član
RE: Pickup Fire&Ice

dinozzo je napisao(la):
jos jedan prijedlog drug,ako vec imas namjeru na proljece opet farbati nemoj kod istog majstora :)
haha.. :p .. prijedlog uvazen... mah.. nezz dal cu je lakirat... mozda nekad... al .. cemu sve to .. kad eno danas gledam neko je vec ogrebo kljucem... dok sam u skoli bio .. ( ostavim auto u dvoristu skole ).. Jbg Ljubomornih ima...
 
Član
RE: Pickup Fire&Ice

Cek cek,ili postoji jos jedna ovaka felicia pick up u BiH ili si ti bio sredinom ove sedmice u Sarajevu pa sam te uspio vidjeti ???
 
Član
RE: Pickup Fire&Ice

Chuza je napisao(la):
Cek cek,ili postoji jos jedna ovaka felicia pick up u BiH ili si ti bio sredinom ove sedmice u Sarajevu pa sam te uspio vidjeti ???

haha bas sam ceko da vidim ocel ko rec da me je vidio =) jesam ja vidio u sarajevu i jedna je u BiH =) .... gdjes me vidio :p haha?
 
Član
RE: Pickup Fire&Ice

Mah vidjeo te na Drveniji dole kod Fakulteta politickih nauka,ja bas krenuo kuci sa faxa sa autom kad ti u koloni hehehehh
 
Član
RE: Pickup Fire&Ice

ev da ne kazete nist ne radim... slike su nikakve.. telefonom slikane ( losim) al bitno je da se vidi .. mali volan :



felge su uradjene i gotove samo trebam po gume otic nikako da odem do Brckog ali evo i od njih slika :


vise slika i boljih slika ovih dana dok gume uzmem.. digitalcem cu slikat sve .. ah da.. i stavljen naprijed Lip od Cupre ( msm da je od Seat Leona =) ) do tipkanja!!
 
Član
RE: Pickup Fire&Ice radi se

Dobar skodilak heheh,negdje sam naletio na ove dvije slikice pa eto neki prijedlog :) :)



 
Član
RE: Pickup Fire&Ice radi se

ev,, neki su je vec vidjeli u Osijeku :) ... Ljetni setup,, Cupra Lip





i da .. presvuko sam gepek u kozu :) all nemam slika budu i one ovih dana:) pozz!
 
Top