Felicia Pickup F&I

Felicia Pickup F&I

Član
RE: Pickup Fire&Ice

Slabo se vidi, ali brate svaka cast na projektu;);) Samo napred, odlicna masina, bice jos bolja ovim tokom...
 
Član
RE: Pickup Fire&Ice

Čekamo slike po finoj svjetlosti da vidimo tu boju onako kako to ona zaslužuje :D
 
Član
RE: Pickup Fire&Ice

to maca .....samo daj nam bolje slike...da vidimo pravi sjaj te boje a ne ovako ... :D ...ti malo po malo i napravi mocnu vozilicu od pick-upa
 
Član
RE: Pickup Fire&Ice

Taaky je napisao(la):
to maca .....samo daj nam bolje slike...da vidimo pravi sjaj te boje a ne ovako ... :D ...ti malo po malo i napravi mocnu vozilicu od pick-upa

haha :D.. pa pokusavam jbg =) .. al daleko je ovo od dobrog.. na slikama se nemoze vidjet sta nevalja.. majstor je svoje zajebo postenski al et hajjd sta je tu je =) budu slike ovih dana kad budem imo vremena
 
Član
RE: Pickup Fire&Ice

pa.. majstor tvrdi da je u pripremi.. iako je sve do bacanje Laka bilo super :S.. znaci i spritskit.. sve super ii baza ( boja) sve super.. ali kad se lak bacio.. sve se sjebalo.. i on tvrdi da je do pripreme.. iako ja mislim da nije.. al et....[/align]
 
BHT Ovisnik
RE: Pickup Fire&Ice

svaka cast za rad,ovo mi se sviđa,radis ono sto nije nitko,samo mi je zato bio u pocetku veci ceif sređivat jettu jer su bar u nas sve golfovi,amda sam odustao,da nije u planu sta novijeg auta sigurno bih si trazio vw caddy-a od '95-e pa radio,boja je extra,ojs farovi,jos mu uradis sad za zime sto radi clana aldin_spura,celicne falcare i to je to:cool:
 
Član
RE: Pickup Fire&Ice

CoL3 je napisao(la):
svaka cast za rad,ovo mi se sviđa,radis ono sto nije nitko,samo mi je zato bio u pocetku veci ceif sređivat jettu jer su bar u nas sve golfovi,amda sam odustao,da nije u planu sta novijeg auta sigurno bih si trazio vw caddy-a od '95-e pa radio,boja je extra,ojs farovi,jos mu uradis sad za zime sto radi clana aldin_spura,celicne falcare i to je to:cool:

haha,, hvala cole... :S steta za tvoju jettu .. vidim da je baksuzno auto prodaji to pod hitno jbt... aa za caddy-a... dopada mi se ideja,, ii od vw caddy-a imam mali milion slika na comp-u.. prelijepo se da uradit i sto ti kazes... najbitnije je da niiko u BiH tak nest nije uradio =) ...
 
Član
RE: Pickup Fire&Ice

zar je tako lose ispalo drug da nam ne das malo vece slike gdje se bolje vidi? meni ovako izgleda predobro :D
 
Član
RE: Pickup Fire&Ice

dinozzo je napisao(la):
zar je tako lose ispalo drug da nam ne das malo vece slike gdje se bolje vidi? meni ovako izgleda predobro :D

ma,, najmanje me slike brinu :S.. vise me brine to sta cete rec uzivo kad je vidite :S na slikama se i nevidi to sto se uzivo vidi :( ... nest me jebe cam pa nemogu skinut slike ev pokusajem :D

ev.. slika malo boljih .. u suncu.. iako se nemoze vidjet to sto nevalja na slikama .. al vidjet cete u zivo kad vidite.. ne brini ....












Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us

opet se ne vidi bog-zna sta :S.. al kazem.. nemoze se to ni vidjet na slikama.. ima jedna slika boje =)...
 
Član
RE: Pickup Fire&Ice

jbg dobra je ovo boja,dobro stoji ovom autu.Ne vidi se na slikama ikakav fals,nadam se da nije toliko lose kao sto kazes
 
Top