Felicia Pickup F&I

Felicia Pickup F&I

RE: Polo MK1 GT

uh kako se ovo moze sredit :icon_smile:
probaj mu stavit chrom branike od golfa 1,naravno ako mogu ;)
 
Član
RE: Polo MK1 GT

Ovo je fantastican auto, pogotovo je autenticna ona varijanta pre facelifta sa hromiranim branicima... Gt verzija je totalni raritet, ona je bila negde pred sam kraj proizvodnje..mada meni ovo deluje kao da je samo maska GT. Zao mi je sto je zamenjen motor...
Molim te, ukoliko uzmes ovaj auto, obavestavaj nas o progresu...
 
Član
RE: Polo MK1 GT

auto je vec uzet,, tj,, stari moj ga je uzeo. ii ne nije samo branik od GT-a unutra je sve osim sjedala oblozeno kozom i tako to .. nezz mislim da nisu samo branici.. jer je stari izvadio motor njegov iz njega i ubacio dizela :(:(! steta al et stash.. manje trosi.. nadam se zapocet.. ev jos jedna slika :D
 
BHT Ovisnik
RE: Polo MK1 GT

poprilično je dobro očuvan,samo felge i spustanje ce njega jako promjeniti na bolje:cool: onda branici i ostalo,nek je sa srecom,isti smo,nemamo polozeno imamo vlastita auta:cool:
 
Član
RE: Polo MK1 GT

Cuvaj ga druze, imas nesto posebno, rijetoko, impresionirajuce.
Znam ja za jedan Polo GTI iz Sarajeva al' nazalost mk2... Auta su vrh, mada mi je mnogo zao sto u njemu nije fabricki motor.
 
Član
RE: Polo MK1 GT

Stanje Poljaka je fantasticno!
Video sam da si iz Modrice, moj Polo je prvi put uvezen u Modricu i tamo registrovan, pa je vozen u Beogradu pet godina i sada je kod mene u Sarajevu... Mnogo bih voleo da se licno sretnemo i pogledam ti auto, imam ogromnu dozu postovanja prema tom modelu. GT je nesto tek posebno, ovaj facelift je isao od '79. do '81. a GT-ovi su se radili u ogranicenim serijama '81. godine.
Motor je, istina, ekonomican i nemoj da ga vadis kada je vec ubacen, ali ponavljam, velika je steta sto je dirano to, sada je auto obezvredjen kao celina. Sto se tice felgi, potrazi nesto autenticno old school, nemoj da ga ukakis sa nekim modernim detaljima...
Metalni branici su interesantni samo ukoliko nadjes kompletnu masku i originalne branike sa Pola, mada ja bih ti preporucio da odrzis ovo sto imas jer fantasticno izgleda. Potpuno su u liniji, samo ih malo doteraj jer su matirali, kupi nova stakla zmigavaca i vec si na pravom putu.
Voleo bih da si mi blize, da ucestvujem u preporodu Poljaka!
Hajde brate, ostani aktivan, obavestavj nas o idejama, zeljama i radovima... tu smo da se nadopunjavamao i saradjujemo!
 
Član
RE: Polo MK1 GT

Pa gdje nađe ovog pola,ovo je stvarno pravi raritet...sretno u nastavku radova..pozzz:cool:
 
Član
RE: Polo MK1 GT

vidio sam neki dan istog ovakvog i u njemu bruji dizel,vidi i kod ovog Pola retrovizori naprijed nije mi jasno onda sto su kod Golfa stavljali na pola vrata
 
Član
RE: Polo MK1 GT

hehe,, hvala, hvala:) nisam ni mislio mijenjat branike... felge.. hmm,, cekacu jos.. al nadam se nac od MK1 GTI-a one.. meni se dopadaju:). veceras cu probat da stavim imam 1 sliku unutrasnjosti,, zasad dizel ostaje.. aa za koju godinu,, kad ovaj polo postane projekat.. motor ga vec ceka VR6 ma da mi se ne svidja :S radije bi 20 16 V GTI al staces :)... Pola je stari bio uzeo samo za posla medjutim nije ga koristio tako da stoji vec godinu dana :) i sad se blizi vrijeme mojoj vozackoj ii meni ga poklanja :D!
 
Član
RE: Polo MK1 GT

evo jedna slika od unutrasnjosti sutra cu pokusat jos uslikat .. vidi se samo da je krov tapaciran sky-om kao i tapacirunzi sa strane :D:).. malo je instrument-tabla havarisana ali:D nadam se dovest sve to u red :) samo polahko!! usput.. ovaj polo je 80. godiste!
 
Top