Felicia Pickup F&I

Felicia Pickup F&I

Član
RE: Pickup Fire&Ice

ArminM je napisao(la):
jbg dobra je ovo boja,dobro stoji ovom autu.Ne vidi se na slikama ikakav fals,nadam se da nije toliko lose kao sto kazes

ma i men se svidja kako joj stoji.. jos da mije zavrnut felge (stavio sam distancere 2x2,5 cm i 2x2cm) pa ce to izgledat ok sve =) mozda ak budem mogo nac neki nacin da jos spustim je.... al .. jest lose je uradjeno.. pokusacu poliranjem to jos popravit.. al mislim da joj nema lijeka.. al kako stari rece " nista na proljece.. ponovo lakiranje" iako mi je svega dosta ... al et
 
Član
RE: Pickup Fire&Ice

bgm meni lijepo izgleda.........al eto sredi je još malo fele i to to i ima d abude vrh...pozzz
 
Član
RE: Pickup Fire&Ice

na slikama nije uopste lose.... boja ko boja mu super stoji i izgleda ;) ali ako je tako kao sto kazes, bas steta :icon_sad:
 
RE: Pickup Fire&Ice

ako je zajebo bezbojni, onda ti je boja ostala gruba, jesi to mislio,
sad mogao bi to sanirati sa 3000 iili 2000 vodobrusnim lagano preci i
preko 3x bezbojnim, ako je to u pitanju, a ako ti je sprickit ostao nedovoljno apcigovan
onda je zajebancija.
 
Član
RE: Pickup Fire&Ice

bucky_mb@yahoo je napisao(la):
ako je zajebo bezbojni, onda ti je boja ostala gruba, jesi to mislio,
sad mogao bi to sanirati sa 3000 iili 2000 vodobrusnim lagano preci i
preko 3x bezbojnim, ako je to u pitanju, a ako ti je sprickit ostao nedovoljno apcigovan
onda je zajebancija.

nije to u pitanju,, ima i toga.. al to ce se rijesit druge su stvari u pitanju pojavile se neke tockice na lak-u .. i nemoze se popravit.. al jbg.. sta je tu je ...

Usput,, hvala svima na pozitivnim komentarima :)!
 
Član
RE: Pickup Fire&Ice

ja danas u Šijama kod tesnja vidio feliciu pick up naradzastu,premocno ofarbana. Jos uvijek ima onu plastiku na prtljaznom prostoru,ali mislim da se i ona radi. Eto izgleda da nisi jedini koji radi pick up;)
 
Član
RE: Pickup Fire&Ice

ArminM je napisao(la):
ja danas u Šijama kod tesnja vidio feliciu pick up naradzastu,premocno ofarbana. Jos uvijek ima onu plastiku na prtljaznom prostoru,ali mislim da se i ona radi. Eto izgleda da nisi jedini koji radi pick up;)

jedna je bila u HR koja se radila.. :\.. crn krov i citava "kabina" ( gdje sjedis) .. aa narandzasto sve ostalo.. nije je momak mogo zakovat nije imo s cim ... imam sve slike tog projekta =) .. unutra je sve Alpine :D type E je iza sjedala :D

ugl sam ja bio PRVI u BIH :D
 
Početnik
RE: Pickup Fire&Ice

nije lose sa slika... a ja mislim da bi bilo bolje da si je opuco' u ice white to mi je skroz dobra boja, ja mislim da bi joj legla dobro ili neka perla plava al jbg sad....
 
Član
RE: Pickup Fire&Ice

uni--que je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
ja danas u Šijama kod tesnja vidio feliciu pick up naradzastu,premocno ofarbana. Jos uvijek ima onu plastiku na prtljaznom prostoru,ali mislim da se i ona radi. Eto izgleda da nisi jedini koji radi pick up;)

jedna je bila u HR koja se radila.. :\.. crn krov i citava "kabina" ( gdje sjedis) .. aa narandzasto sve ostalo.. nije je momak mogo zakovat nije imo s cim ... imam sve slike tog projekta =) .. unutra je sve Alpine :D type E je iza sjedala :D

ugl sam ja bio PRVI u BIH :D

To je od mentalca bila, pratio sam aktivno taj projekt...;)
 
Početnik
RE: Pickup Fire&Ice

drug svaka ti cast na svom poslu jer stvarno od onako "ruznog" auta si napravio nesto extra..svaka cast i sretno u nastavku
 
Član
RE: Pickup Fire&Ice

MAXI-Megane je napisao(la):
nije lose sa slika... a ja mislim da bi bilo bolje da si je opuco' u ice white to mi je skroz dobra boja, ja mislim da bi joj legla dobro ili neka perla plava al jbg sad....

jbg Ice white je lijepa boja.. Liejpa je i perla plava.. ali .. problem je sto je to sve vec vidjeno .. svaki drugi auto u okolini koji je "tuniran" ofarban je u tak neku preponzatljivu boju ... bijlu, plavu,, zelenu.. zato bash ja nisam htjeo.. trazio sam nesto rijetko... .. mozda sam pogrijesio.. mozda i ne.. ugl.. sta je tu ,je...
 
RE: Pickup Fire&Ice

nisi bas prvi,hehe
komsija moj iz zivinica je ima bijelog pick-up a ali msilm da je noviji model bio(nekako dublja karambolka i maglenke) stavio 8J 15 na njega spustio,zatmnio i stavio mu bosima sportski lonac(jedna cjevura nazad nekih 80cm precnika)..
ali on je napustio to auto i sad mu ga stari voza na celicarama(ima firmu "pilamol" i prevozi masine u njoj)samo joj jos nazad top ostao....
ali ti si prvi koji je sredio auto(kad neko nabaci novu boju na auto ili ga komplet lakira,e to je meni slag na torti za sredjeno auto)
tvoja je makar 2626932424264454 puta ljepsa ;)
a neznam za tu boju,prelijepa je kao boja ali samo steta je sto ju je sfuserio.

Upravo sam kompletan projekat prelistao(od pola gt pa do sada) i skidam ti kapu,ovakvih tema i garaza nemamo vise skroz rijetko na forumu,sada je glavni update "zimski setup" aktuelan...ali zbog ovakvih garaza kao sto je tvoja ja sam ostao na forumu...sorry sto nisam prije pratio ;)
 
Član
RE: Pickup Fire&Ice

nermin suljagic je napisao(la):
nisi bas prvi,hehe
komsija moj iz zivinica je ima bijelog pick-up a ali msilm da je noviji model bio(nekako dublja karambolka i maglenke) stavio 8J 15 na njega spustio,zatmnio i stavio mu bosima sportski lonac(jedna cjevura nazad nekih 80cm precnika)..
ali on je napustio to auto i sad mu ga stari voza na celicarama(ima firmu "pilamol" i prevozi masine u njoj)samo joj jos nazad top ostao....
ali ti si prvi koji je sredio auto(kad neko nabaci novu boju na auto ili ga komplet lakira,e to je meni slag na torti za sredjeno auto)
tvoja je makar 2626932424264454 puta ljepsa ;)
a neznam za tu boju,prelijepa je kao boja ali samo steta je sto ju je sfuserio.

Upravo sam kompletan projekat prelistao(od pola gt pa do sada) i skidam ti kapu,ovakvih tema i garaza nemamo vise skroz rijetko na forumu,sada je glavni update "zimski setup" aktuelan...ali zbog ovakvih garaza kao sto je tvoja ja sam ostao na forumu...sorry sto nisam prije pratio ;)

upravo si mi popravio dan hehe,, jbg.. steta,, onda nisam prvi al stash.... znam.. boja je meni prelijepa i stvarno je steta sto je zajebo to sto je uradio .. al ko sto stari rece " na proljece je ponovo lakiras i to je to " heh mozda i bude to tak ... vidjecemo .. trebalo bi jos bit radova tu .. felge sam poceo radit.. pa ce slike i od njih ubrzo na forum stic.. omisljam se za boju ( radi se o onim 15" "jelenov rog" sto su bile na njoj) .. ako ima neko nekih prijedloga .. drago mi je poslusat ... razmisjlo sam o bijeloj.. al problem je sto mi je ta boja isfurana na felgama.. volio bi nest .. "bolesno".. neku boju cudnu il nest.. i poliran rub.. ali eto vi komentarisite.. Nermine.. tebi u svakom slucaju najljepse hvala na komplimentu!
 
Član
RE: Pickup Fire&Ice

jos jedan prijedlog drug,ako vec imas namjeru na proljece opet farbati nemoj kod istog majstora :)
 
Top