Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... 183, nove fotke

Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... 183, nove fotke

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Fabia - nesto se kao radi, smd fazoni i to... slike str. 31

ma kakvi radovi..covjek kaze da je kriza,,:lol::lol::lol:
stedi pa kupi sebi cadju nekog!!to je najisplatnije :lol::lol:
fina fabia..al eto reko si da se ne isplati puno ulagat..slazem se s tobom..jer ipak je staro,nema klimu...
prisvoji sebi onu octaviu(nadam se da je cadjo):D :lol: :D:D
:cool:;)
 
Član
RE: Fabia - nesto se kao radi, smd fazoni i to... slike str. 31

ABd valjda ce se jos neke "manje" stvari uraditi, od vecih jedino felge da je, ali recesija.... :icon_sad:

danas odem da vidim za nove tablice, gotove stare skroz, pocele se i gulit, prednja jos malo pa bijela skroz :lol: :lol: stroj auto i to ode od brzine :D :D

a oktavijan je pravi cadjo, jos sest brzina ide ko zmaj, ali djaba dizel je to, pobrundav :lol:
 
Član
RE: Fabia - nesto se kao radi, smd fazoni i to... slike str. 31

Evo ga konacno, nove tablice stavljene, nazad ukinut okvir i tako to :cool:
pa nisu ni skupe 30km, sa novom potvrdom o reg, na vlasnicku dopisan novi broj tablica i novi zeleni karton.



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us
 
Član
RE: Fabia - nesto se kao radi, update -str. 34

Super si sredio Fabiu samo meni ovi stopovi nikako ne idu za nju al et.. znam da imaju isti ovakvi chrom style al po meni su oni jos gori od ovih ,sve u svemu veoma solidno,samo jos felge:D..;)
 
RE: Fabia - nesto se kao radi, update -str. 34

Sta ce ti kromirani okvirovi ? To svako ima. Radije ih zalijepi dvostranom trakom, ali opet kako ti hoces ;)
 
Član
RE: Fabia - nesto se kao radi, update -str. 34

technoGeek je napisao(la):
Sta ce ti kromirani okvirovi ? To svako ima. Radije ih zalijepi dvostranom trakom, ali opet kako ti hoces ;)

Kakvi ba okviri? :icon_question: nema ih, tablice i zalijepljene trakom... :lol:

a stopovi, sreca pa su bili ovi na stanju u bih, a ovi su kao i najljepsi za fabiu od svih aftermarket... neobicniji od starih, bolje svijetle, pogotovo zmigavci i rikverc svjetlo :D

a trebao bi ljepsih slika nakacit, aparatom, ovo mobom poruzno pa ruznije izgleda :D :lol: :lol:....
 
Član
RE: Fabia - nesto se kao radi, update -str. 34

predobro sad...ko da je drugo auto...kad su tablice normalno zalepljenje....;);)
 
Član
RE: Fabia - nesto se kao radi, update -str. 34

hvala ;)

nazalost, skodilak je zapao u neku krizu, bolest ga ufatila, da bi auto islo pravo, treba drzati smotan volan ulijevo... :icon_sad: seleni isto otisli skroz izgleda, treba jos neke stvari provjerit...
 
Član
RE: Fabia - nesto se kao radi, update -str. 34

vidio sam te sinoc oko 23:15 ides s mokusnica kraj konzuma i skreno si desno tamo sarajevskom!!lagano kuliras!!;):cool::cool:
meni fino svjetle ove diode na tablicama..mjera!!:cool::icon_smile:
 
Član
RE: Fabia - nesto se kao radi, update -str. 34

Dosta ljepse,jos koji detalj da odradis sa one slike sto sam ti postavio ;)
 
Član
RE: Fabia - nesto se kao radi, update -str. 34

Kuliram sa heravim tockovima :cool: :D

Da nazad znak ofarbam u crno? ili gdje ima uzeti onih kao carbon look znakova, pa da skinem ovaj i stavim novi... :icon_question:

mada moram rjesavati problem krivog tocka... jos kada sam opruge stavio, rekli kao izgleda da je prednji lijevi nosac tocka malo ukrivo, tako je bilo po geometriji... a sada, zadnji lijevi na oko fino stoji ukoso :icon_sad: :lol: balans stanga ili sta vec.... ne znam dok ne odem da se vidi... volan stoji smotan, a auto ide pravo po liniji...

ne da mi se nikako, nista od felgi, valja ovo sredivat...
 
Član
RE: Fabia - nesto se kao radi, update -str. 34

meni je to isto bilo na prednjem lijevom tocku...i ustanovili smo da je bila kriva glavcina...kad smo je ispravili sve se vratilo u normalu...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top