Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... 183, nove fotke

Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... 183, nove fotke

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Fabia - nesto se kao radi, smd fazoni i to... str. 30



Uploaded with ImageShack.us

Evo jedna brzinska osvjetljena nazad, pravo jako, jos auto prljavo, a nisam obrisao oko sijalica :D
 
Super Moderator
RE: Fabia - nesto se kao radi, smd fazoni i to... slike str. 31

finom svidja mi se ova maska pravo.... stope nisu po mom ukusu al nisu lose

a energy saver, to je najgora guma.... lafo sporo se trosi i manje opterecenja auto ima s tom gumom al zato ne valja nista
bar si naucio lekciju da tako te gume ne valjaju i da su na testovima najgore ;)
 
Član
RE: Fabia - nesto se kao radi, smd fazoni i to... slike str. 31

svaka cast druze,fino je dotjerujes;)
 
Član
RE: Fabia - nesto se kao radi, smd fazoni i to... slike str. 31

Kakva pijaca, kupio na piku, u sa, u ze trazis smd, ljudi zinu, sta ti je to :icon_eek: :icon_eek:

danas poslikam i unutra osvjetljenje, pozicije i to, zaboravio jucer :lol: a mozda legne i pranje :cool: a ovo smd unutra, sminka :D, mozda cak i prejako, ali puno bolje od starog zutila :icon_smile:

a gume es, jos kad mi onaj u union comerce krenu govorit sta ti kazes ne valja najbolja guma na svijetu,... reko eno ih na autu sve 4, hocemol djir, pa da vidis kako to ne drzi, ni po mokrom, a ni po suhom, pogotovo ako je +30C, pri brzoj voznji kroz zavoje skripi ko zimska kakva.... :icon_mad: :icon_mad:

a stopke, nema za fabiu nekog izbora, ove su i najbolje, a meni ljepse od orginala starog... ;)

Evo i ostatka "smd drustva" :D :lol:

naravno slikano mobom, auto prljavo, nisam ni farove prebrisao, svakako ce danas na kupanje :icon_smile:

Redom:
pozicije


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us

Pozicije + "duga", naravno nisu jaka, ali eto mogu kao za blicanje


Uploaded with ImageShack.us

samo duga:


Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us

A evo kako izgledaju izbliza, nesto kao u sf fazonu :D


Uploaded with ImageShack.us

I na kraju, unutra:


Uploaded with ImageShack.us

Nista bez albe, morali mi uletit u kadar :lol:
:icon_smile:
 
Član
RE: Fabia - nesto se kao radi, smd fazoni i to... slike str. 31

chuner i tacka...nema tu rasprave...gledaj ti pustih dioda ..sta je stavio ... :lol::lol::lol: svaka cast...
 
Član
RE: Fabia - nesto se kao radi, smd fazoni i to... slike str. 31

Ma extra odrađeno osvijetljenje sve na nivou..pozzzz:cool:
 
Član
RE: Fabia - nesto se kao radi, smd fazoni i to... slike str. 31

poliraj farove macoreeee :cool: ostalo je zagooon ;)
 
Član
RE: Fabia - nesto se kao radi, smd fazoni i to... slike str. 31

jesil u tablice stavio one sa po 6 dioda?? i koju si stavio unutra na sredinu ovog djavola... ja sastrana imam sa 5 super smd al za sredinu ne znam shta da uzmem... mozda da uzmem tu sa 6 dioda ko sto prodaje za tablice...
 
Član
RE: Fabia - nesto se kao radi, smd fazoni i to... slike str. 31

Hehehe, jelde ko pravi cuner samo da svijetli :cool: ;)

na tablici su one sa 6 dioda po komadu po jednoj smd sijalici. ista duguljasta ide u sredinu, koliko sam zapamtio i dvije ubodne pored nje... mozda je cak i prejako, dan unutra po noci, ali zato kada ispadne nesto na parkingu, treba neko sminku popravit, nikakav problem :lol: :lol: svjetla ima :cool:

a znal ko kako se skida antena na fabiji, kako je ucvrscena, jel sve izvana? samo zalijepljena ili :icon_question: kontam da uzmem makaze, i skratim samo antenu, odrezem onu zicu, ima skoro pola metra u njoj...
 

MTR

Član
RE: Fabia - nesto se kao radi, smd fazoni i to... slike str. 31

jesil farove rijesio ??
 
Član
RE: Fabia - nesto se kao radi, smd fazoni i to... slike str. 31

joj vise i ti farovi, ili je do mene ili do fara :lol:
http://www.atr.com.my/store/index.php?main_page=product_info&products_id=376

uzeo ovo, trljao, trljao dok ruke nisu otpale, a slabo se nesto popravilo... pa sutradan sonax i tljao i tljao, ali slabo se ista popravilo.... :icon_rolleyes:
 

MTR

Član
RE: Fabia - nesto se kao radi, smd fazoni i to... slike str. 31

dobio sam neke djidje dodji da ti to sredim
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top