Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... 183, nove fotke

Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... 183, nove fotke

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Fabia Mk1 - nesto se kao radi, update -str. 36

dogovoreno sa srebrom za llumar naprijed, ona blaga nijansa, eto vec zaboravio, nesto 47 mislim, ma kao kod njega na dvici :lol: sada u subotu se radi, ;):

i ostaje jos taman poliranje i felge, da ne bude dosadno i da se ima sta radit :icon_smile:
sa felgama necu zurit, a zimi bude izbora, a nesto "standardno" necu uzimat, ali otom potom, aBd...
 
Član
RE: Fabia Mk1 - nesto se kao radi, update -str. 36

ti opsano nasrno na fabianu...bice nesto od nje :lol::lol: ... samo nek se radi..lijepa fabijana =) =)
 
Član
RE: Fabia Mk1 - nesto se kao radi, update -str. 36

ma valjda ce ovo ispast na nesto solidno, kad sam vec nazad zamracio, nek bude malo i naprijed. Kad je bal nek je maskembal :D
 
Član
RE: Fabia Mk1 - nesto se kao radi, update -str. 36

juce sam se vozio iza tebe..ako ne uzmes felge uzmi bar kakve distancere..nekako su mi previse fele uvucene tamo..;);)
bice fabia prava!!!
 
Član
RE: Fabia Mk1 - nesto se kao radi, update -str. 36

Astra je napisao(la):
pusti se tih idiota, to su sve seljacine... kod njih ne pomisljaj gume,felge, jer deru nenormalno

to ti sigurno iz iskustva;)


on-topic: jos malo pa ces dogurat i do motora,sve si vec odradio:lol:
 
Član
RE: Fabia Mk1 - nesto se kao radi, update -str. 36

Ma samo nek se radi, isfuran sam jucer za jednu stvar, pa valjda necu biti i za llumara naprijed sada za vikend....

hahaha joj edo ovaj skodin motor, ma nema njemu pomoci... zao mi sto sam dao pare za ngk svjecice i K&N filter, eto da kao motor lakse dise,
djaba njemu sve, ne ide a trosi :lol: :lol:

a istina da trebaju distanci, pogotovo kada se malo spusti, kao da se felge uvuku unutra... ali vidim i za to kada se oparim ;)

a danas kontam pokvario se onaj klinac na bordu sto pokazuje vanjsku temp... 39C pokazuje, ma pece napolju :icon_eek:
 
Član
RE: Fabia Mk1 - nesto se kao radi, update -str. 36

27082010521.jpg

By jubixx at 2010-08-27
27082010522.jpg

By jubixx at 2010-08-27
27082010523.jpg

By jubixx at 2010-08-27
26082010520.jpg

By jubixx at 2010-08-27

pravi paparazzo!!!:D:lol::lol:

ti ne mozes brze od zivota!!!:D:D:lol::lol::lol:
salim se!!
reko sam svoje misljenje za ovo auto..odsad samo slikam..:D:D:icon_smile:
 
Član
RE: Fabia Mk1 - nesto se kao radi, update -str. 36

cije je to kao i fino auto :icon_question:
:lol: :lol: :D

dobar, a znas gdje ces me obicno naci petkom :icon_smile: ;)

a valjal mi kaciga nazad na prvoj slici, nema abs-a, ali ima kaciga :cool:

ne diraj mi p ne brze od zivota, ali staro je bilo bolje, na 160 je bila kazaljka, a ovdje je na 90km/h. a vidi otpalo mi š, sada je skoda :D
 
Član
RE: Fabia Mk1 - paparazzo!!! slike str. 37... distanceri da ili ne ?

Ukratko distanceri da ili ne ? uzeti ili ne uzeti, pitanje je sad :icon_smile:
http://www.pik.ba/artikal/539619/distanceri-aluminijski-sa-brezonima-i-maticama-5-100-20-mm-deblji-/

inace koje su mane distancera nazad, koliko bi druge stvari trpile, bil uopste nesto posebno sa distancerima od 2cm :icon_question:
 
Administrator
RE: Fabia Mk1 - paparazzo!!! slike str. 37... distanceri da ili ne ?

ma kupi nek se malo rasiri ;) jesi li zamracio i prednja stakla??? daj slike ;D

mogu li ti poslati jedan link :D
 
Član
RE: Fabia Mk1 - paparazzo!!! slike str. 37... distanceri da ili ne ?

sacu vidjet za ove sa pika....

suti prvo isfuran za poliranje, ovo samo u bih ima, dogovoris, covjek zove dodji, cekas ga ko budala skoro 3 sata, on zaboravio mob i negdje otisao... ugl. vise nikad kod spomenutog...
a i za folije me srebro isto tegobi, ljudima isto da je mrsko da zarade, trebalo se radit sada preko vikenda ali nije... mah, bio u sub sa njim zavrsavao zadnju sajbu na klio od jarana, dogovorimo se za ned. ujutro meni, ali nista....

a fale mu distanceri, nekako bas nazad uvucene... valjda ce biti barem od nesto...

ma salji :D samo da nije stagod brezobrazno :D :D
 
Administrator
RE: Fabia Mk1 - paparazzo!!! slike str. 37... distanceri da ili ne ?

ma hajd nek se malo razguzi pozadi...
http://www.skodacroatia.com/forum/index.php/topic,10015.0.html a evo link... ovo je stvarno potrebno;)
 
Član
RE: Fabia Mk1 - paparazzo!!! slike str. 37... distanceri da ili ne ?

po ovome je i radjeno poliranje farova... ali fazon je sto su iznutra pozutili lagano i otisli, tesko da se mogu srediti, a strah me da perem, da ih ne unistim...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top