Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... 183, nove fotke

Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... 183, nove fotke

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Fabia - nesto se kao radi, smd fazoni i to... slike str. 31

ma druze farove ti je lako rijesit jako... ja sam svoje sredio sam bez oca ...znaci prvo ih skini ...i onda ih ubaci u pecnicu 5 min da se malo ispeku :lol: i onda rastavljaj i ujedno sakleprom rezi to ljepilo da ti ne spaja ponovo plastiku sa ostatkom....i ocisti fino sjenilo dobro ....je je kod mene bio "hejbet" prasine u njima...i onda fino ufati smirglat...ja sam smirglao 800,1000,2000 i fino ocistio i polir pastu u ruke....ja sam sa svojim farovima prezadovoljan...ne mozes da ih prepoznas...jest da mi je u jednom cosku ostalo malo ...zato sto sam slabo smirglo ..al sta bi...za ovo sve ti treba cca 1-2 posla..zavisi od pomoci :D ...i to je to...imas farove nove fakticki...i da ..ode moje fabiana u sub akbd :D
 
Legend
RE: Fabia - nesto se kao radi, smd fazoni i to... slike str. 31

odlicno druze , ajd mi reci , vidim na duga si stavio ova smd h1 ili h7 ....svejedno,kako to svijetli , da li su bolje od normalnih halogen ?
 
Član
RE: Fabia - nesto se kao radi, smd fazoni i to... slike str. 31

h3 smd su uzeta najvise radi blicanja... kao duga nista, slabija od obicnih, ne mogu se koristiti ni kao oborena... mozda bi mogle one smd sa po 68 dioda, ali opet one vise u stranu svijetle...
ali kada su mi ksenoni upaljeni, upalim duga po noci, nista skoro, samo sa strane jos malo osvijetli i to je to... jedino sto svijetli i drugi dio fara, pa se vidi blicanje... smetala mi ona zuta duga, pa uzeo ovo najvise radi blicanja.... da mi je naci one smd sa 68dioda po sijalici, duplo vise nego trenutno, pa bi eto i to probao...

dakle, ove trenutne smd sa po 24 mislim da su diode, nisu ni za sta drugo, samo za maglenku kao daylight, i za blicanje... kao kratka ne, te kao duga ne... ;)
 
Legend
RE: Fabia - nesto se kao radi, smd fazoni i to... slike str. 31

znaci nista od toga osim sto fino izgleda,svakako hvala drug i nastavi fino dalje ;)
 
Član
RE: Fabia - nesto se kao radi, smd fazoni i to... slike str. 31

ok onda uzet cu i ja tu jednu za sredinu onog unutarnjeg osvjetljenja...
 
Član
RE: Fabia - nesto se kao radi, smd fazoni i to... slike str. 31

Antena mi vadila zivce, ima pola metra u njoj, ko taksist... pa je danas bilo "cap, cap" i sada je kao short :lol:



Uploaded with ImageShack.us
 
Član
RE: Fabia - nesto se kao radi, smd fazoni i to... slike str. 31

Do not try this at home!!
Za tebe ovo ne vazi!! heheh
Trazi felgee!!!Pa da upotpunis kociju!! :p
 
Član
RE: Fabia - nesto se kao radi, smd fazoni i to... slike str. 31

j*es me ako si normalan hahaha:lol: dobar dobar :cool:
 
Član
RE: Fabia - nesto se kao radi, smd fazoni i to... slike str. 31

nisam nasao nigdje finu kracu antenu, sve neke srebrene i onaj kao hrom made in prc.... a orginal shark joja i kusur, tako da se odlucim za makazice i lagano je potkratim. Ma dobra sada, ko zmaj :cool: ;)
 
RE: Fabia - nesto se kao radi, smd fazoni i to... slike str. 31

Limpi je napisao(la):
nisam nasao nigdje finu kracu antenu, sve neke srebrene i onaj kao hrom made in prc.... a orginal shark joja i kusur, tako da se odlucim za makazice i lagano je potkratim. Ma dobra sada, ko zmaj :cool: ;)

kupis onu malu srebrnu i ofarbas je crnim mat sprejem i dobijes extra crnu malu antenu za petaka;)
 
Član
RE: Fabia - nesto se kao radi, smd fazoni i to... slike str. 31

budzet za felge se znacajno smanjio, heh, standardno, ljeto drogiranje, alkohol, sex, zemske i to, nema se trenutno, barem... i antenu sam rezao, stedi se :D :lol: mada dobro ispala antena, zadovoljan sam, :icon_smile: interesantno i dalje hvata stanice normalno :cool:
 
Član
RE: Fabia - nesto se kao radi, smd fazoni i to... slike str. 31

jesi li antenu ostrio skolskim ostrilom za olovke ili lovackom cakijom ......:lol::lol:

cini mi se da je lijepo ispalo, samo naprijed, lijepo je sredjujes.;)
 
Član
RE: Fabia - nesto se kao radi, smd fazoni i to... slike str. 31

hvala ;)

a hirurski se sunecenje antene odradilo u poliklinici, rukavice, pribor sve po ps-u. :D :lol:
 
Član
RE: Fabia - nesto se kao radi, smd fazoni i to... slike str. 31

aaa fabia krsh ...:lol::lol::lol::lol: ...slm se...pravo fino...oce bit sta radova
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top