Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... 183, nove fotke

Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... 183, nove fotke

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Fabia - maska i mrezice str. 25, trazim led diode ?......

;)
:lol: upratio me kad sam isao na dzumu :lol:

a stavio djidje i sa druge strane na stokove, zavrseno je i to :cool:

a na ovim paparazzi slikama vide se i jos dva detalja, oznaka na mrezici naprijed, taman da razbije monotoniju i skoda nalja nazad...

37602_140542422641743_100000579587621_299522_823602_n.jpg


ako lambic mogne ove manje da odradi, vidimo...
 
Član
RE: Fabia - maska i mrezice str. 25, trazim led diode ?......

jarane...iskreno...
sto se tice izgleda...ne diraj vise nista...nikakve djidje i sl...
ovako je taman,ekstra...bas sam danas gledao na parkingu one stokove,pravo je fino sjelo ;)
 
Član
RE: Fabia - maska i mrezice str. 25, trazim led diode ?......

jako dobra fabiana sad...samo brate zaljepi zadnju tablu ...predobro izgleda.... ..sretno u radovima... ii imal kakvi felgi ;);)
 
Član
RE: Fabia - maska i mrezice str. 25, trazim led diode ?......

Limpi je napisao(la):
;)
:lol: upratio me kad sam isao na dzumu :lol:

37602_140542422641743_100000579587621_299522_823602_n.jpg

da,da...:lol::lol:
nisam ja danas vidio ove folije na stokovima..mozda si poslije stavio..a i ja sam vidio onaj detalj naprijed na maski..reko sta je ovo..RS:D
a ovo nazad tek sad kad si ti rekao..:icon_smile:

mozda jos da skines ovo fabia sa haube..po meni bi ljepse izgledalo!!:icon_smile:;)
 
Član
RE: Fabia - maska i mrezice str. 25, trazim led diode ?......

Ovde pozadi treba skinuti dosta dijelova: po meni a to su oznaka "fabia" ,okvir od tablica i iste zaljepiti,kratka antena(no cuning i ajkula),farbanje znaka u crno,farbanje kuke za slepanje takodje u crno,skidanje te nalje ucoskusajbe kao i skidanje brisaca te rupu zatvoriti odg. cepom i ima da bude pravi "celan look"

evo kako bi to izgledalo:

2b30ok.jpg
 
Član
RE: Fabia - maska i mrezice str. 25, trazim led diode ?......

M A R E X je napisao(la):
Ovde pozadi treba skinuti dosta dijelova: po meni a to su oznaka "fabia" ,okvir od tablica i iste zaljepiti,kratka antena(no cuning i ajkula),farbanje znaka u crno,farbanje kuke za slepanje takodje u crno,skidanje te nalje ucoskusajbe kao i skidanje brisaca te rupu zatvoriti odg. cepom i ima da bude pravi "celan look"

evo kako bi to izgledalo:

2b30ok.jpg
potpis!!;)
 
Član
RE: Fabia - maska i mrezice str. 25, trazim led diode ?......

napisao sam vec sto je stavljen novi natpis fabia nazad, htio sam clean nazad ali... da bi ga skinuo, morao bi lakirati komplet zadnju stranu, jer je nesretnim slucajem ispod i malo viri van natpisa, udareno, i skinut lak... bilo je jedno vrijeme bez natpisa, ali nista bez lakiranja zadnje strane, sto nije bas jeftino... tako da natpis ostaje,...

brisac takodjer ostaje, fabia i sa blataricama baca poprilicno, a kamol tek bez, isprlja sajbu po najmanjoj kisi ni za minut...

tablice, isto kad se nakanim i uzmem nove pa ih zalijepim, bezveze mi ove lijepiti, ako bi ih relativno brzo skidao, pa da se ne bi patio oko uklanjanja dvoslojne ljepljive trake...

ostale sitnice su na redu: prvo led smd diode za tablicu, jer mi jedna treperi... antena, ako bi nasao negdje manju finu, ili da odvrnem i ostavim samo crni plasticni donji dio, a ostatak "zice" nek stoji u garazi... neke sitnice toliko da se zabavim...

uglavnom, u planu su jos jedino felge od vecih stvari, ostalo nista vise, student sam, to trosi pare ko 6.0 benzin :D a i realno ne isplati mi se nista drugo, jer je motor slab I NEMAM KLIME, a nije bas ni mlado auto vise... tako da su neka druga krupnija ulaganja glupost...
aBd nek sluzi ovo jos, pa vidjet za nesto drugo...

trebao bi jos jedino da vidim da se profi ispolira komplet auto, ima svega po njemu, ali sta mu mogu, tako je kad se vozi i parkira kod nas :icon_rolleyes:

@jubix, milotec ukrasi na stokovima su bila samo na desnoj strani kada si ovo slikao, poslije sam otisao do lepira kupio trake i zavrsio :icon_smile:

a naprijed mi previse "jednolicno", pa sam stavio ovaj znak, svi kazu super, a pola ih i ne zna od cega je.... :lol: a i meni se svidja, ma za kuliranja, lagano :D :cool:
 
Član
RE: Fabia - maska i mrezice str. 25, trazim led diode ?......

Svaki tuning mora da ima neke prednosti kao i nedostatke tipa skidanje brisaca....oces estetiku ili funkcionalnost ?
Ja sam kod sebe skinuo birsac ima skoro pa god. i sta prljava sajba pa prljava imam bocne retrovozore a na kraju krajeva svakako se i kroz foliju slabije vidi...

To sto kazes jos samo ovo,ovo i ovo... hehehe nez mozda kod tebe to pali ali kad bi ti ja poceo nabrajati na svom autu jos samo ovo ovo ovo i ovo i jos ono i ono...pricali bi do suta...nikad kraja kad upadnes u ovo xD
 
Član
RE: Fabia - maska i mrezice str. 25, trazim led diode ?......

ma mjera ovo ispalo samo:cool:;)o nastavi druže..pozzzzzzz
 
Član
RE: Fabia - maska i mrezice str. 25, trazim led diode ?......

Hvala, a jubix pravi paparazzo :D ;)

Evo jos jedna friska sprijeda:

33501_143182619044390_100000579587621_314657_4099127_n.jpg
 
Član
RE: Fabia - maska i mrezice str. 25, trazim led diode ?......

Evo ima nekoliko sedmica kako su uzete i dvije nove gume, rijec je o hankook optimo k715. Dosad prezadovoljan :icon_smile:

OPTIMOK715.jpg




Uploaded with ImageShack.us

U odnosu na smece koje samo glave moze doci, bivse michelin energy saver, ma duplo bolje drze, pogotovo po kisi, kocenje isto daleko bolje... a cijena povoljna 140 sa montazom dvije gume uzasle, dok je jedna michelin es 124KM.

A ta ZELENA GOVNA i te ekoloske serije nikad vise, jedina prednost sto se stvarno sporo trosi, ali je zato "plasticna", tvrda, po kisi, prljavom, mokrom, ucis dove i molis se, brze ne smijes ni voziti, samo ode svojim putem :icon_mad:...
 
Član
RE: Fabia - maska i mrezice str. 25, trazim led diode ?......

Limpi je napisao(la):
ucis dove i molis se, brze ne smijes ni voziti, samo ode svojim putem :icon_mad:...

:lol::lol::lol::lol:

evo je jos jedna!!:D:D
01082010398.jpg

By jubixx at 2010-08-02

pravi paparazzo!!!:icon_smile::lol:
 
Član
RE: Fabia - by limpi

Neke "finese" se radile, led smd svuda... na tablici nazad, unutra osvjetljenje, takodjer i smd pozicije sa puno dioda i h3 duga... sada sam u cool white fazonu :D

slike ubrzo, zaboravio na to , hehe

a onu antenu, ako nista ima da uzmem makaze i malo je otcaparim :lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top