Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... 183, nove fotke

Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... 183, nove fotke

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Fabia - dosta rat styla, maska i mrezice str. 25

Pravo maska legla ;) i jos da nadjes felge onda ima da przi...:cool:
 
Član
RE: Fabia - dosta rat styla, maska i mrezice str. 25

Ma na stokove samo folije,mani se plastike em skupo em strsi...

Sto se tice feluga ako imas dovoljno kesha lako ces da ih nadjes odmah na pik-u
 
Član
RE: Fabia - dosta rat styla, maska i mrezice str. 25

ove plastike za stokove vec imam, uzeo sve u kompletu sa maskom i mrezicama, polovno... zalijepim "selotejpom" i vidim koliko strsi, ako ne valja, ide po kratkom postupku, oblijepit cu kutiju sa alatom onda :D

sto se tice felgi, slab izbor skroz, na piku jedva ima jedna stranica 16-ki....
 
Član
RE: Fabia - dosta rat styla, maska i mrezice str. 25

limpi druze..sto ce ti 16-ke...... moje misljenje je da su 15-ke sasvim dobre...i predobre..bar za mene...ja sam sebi gledao felg jelenov rog...imam neki predosjecaj da predobro stoje na fabiani..a ove moje su predobre...jos sa ovim gumama..ma strava i uzas...a jos kod tebe spustena..ma ... se_ .. zivi ... ;););)
 
Član
RE: Fabia - dosta rat styla, maska i mrezice str. 25

15-ske mogu samo i samo izgledati ako je u igri neka fina gewinda...da umre u patosu...ja danas vratio 14-ske zato sto idem na more, i plastika motora mi je jedva 4cm iznad zemlje, svaki kamicak zgrabim i cujem kako dole zakrlja...ja pre-happy :D

jos da je KW ne bi mogao preko chika preci :cool:
 
Administrator
RE: Fabia - dosta rat styla, maska i mrezice str. 25

odlicno je cucnula maska.... samo ovu tablicu nekako popravi-napravi... previse je "istrosena" pa malo kvari izgled... a sve u svemu fabija je odlicna;)
 
Član
RE: Fabia - dosta rat styla, maska i mrezice str. 25

hvala svima ;)

a za tablice nikako da se nakanim pa da odem uzeti ove kao nove,...

gewinde nista, meni sasvim dovoljne ove opruge, a vec sam rekao zasto necu ulagati u te skuplje stvari, glavni razlog "star", slab motor i nedostatak klime, losi putevi i lokacije kuda se ja vozim, ne bi dugo izdrzao a da negdje ne "zapnem", npr, vikendica-kacuni, od dzamije nema koji kilometar ali put niko ne odrzava, rupetine kao da su granate pale,...

a za 15" felge, jedino me gume vise privlace, jer su duplo jeftinije... a 195/45/16 kakve bi odgovarale za 16", duplo skuplje, a i nije ih bas lako ni naci.... zavisi sta mi se svidi :icon_smile:
 
Član
RE: Fabia - dosta rat styla, maska i mrezice str. 25

ljudi imal gdje uzeti u ze ili blizu, ovih led dioda za tablicu, ovi sa pika traze po 30km, a sve je to isti tata kinez.... jedna me zeza, treperi, :icon_mad: :icon_mad:

ovakve mi trebaju: nista can bus i to....
http://b.imagehost.org/0798/DSC01897.jpg

uzeo bi paket citav da imam, ali po realnoj cijeni, ne po 25-30km par....
 
Član
RE: Fabia - maska i mrezice str. 25, trazim led diode ?......

Sve ok za sad..samo naprijed...;)
I imaš potpuno pravo što se tiče dimenzija guma u 16"...za tebe...pre-pre skupo :icon_confused:
 
Član
RE: Fabia - maska i mrezice str. 25, trazim led diode ?......

i ja dugo trazim ove sijalcie za tablice..ali nigdje ih nac..u taxi baru...sam gledao oko 15-km komad..ali 3m su..i neko mi je govorio da ima u sarajevu na auto pijaci ili onoj radnji do auto pijace..ali ja ih nisam vidio...sad vjerovati ili ne...
 
Član
RE: Fabia - maska i mrezice str. 25, trazim led diode ?......

jedino dunlop i good year dostupne u 16" u toj dimenziji ali su 100 ojra komad...
a 195/50/15 izadje nekih 40 eura komad... tako da je logicno sto ipak tipujem za 15", naspram mojih studentskih mogucnosti, tanke stipendije i ostalo, ode za cas :lol:

a za ove sijalice, jedna mi treperi i izludi me... a ovi po piku hoce 25-30km, a sve su to one kineske obicne....
 
Član
RE: Fabia - maska i mrezice str. 25, trazim led diode ?......

Fino si ti to sredio samo tako nastavi bit ce nesto hehe;)
 
Član
RE: Fabia - maska i mrezice str. 25, trazim led diode ?......

ImA ovih sijalica ovakvih na autopijaci i u radnji Asea pored auto pijace na stupu...provjereno...pozzzz:cool:
 
Član
RE: Fabia - maska i mrezice str. 25, trazim led diode ?......

imas u tuzli u merkatoru.. cini mi se oko 20km!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top