Evo šta je Volkswagen uradio i kako je uhvaćen u prevari!

Evo šta je Volkswagen uradio i kako je uhvaćen u prevari!

Član
Na kraju bi kockaste glave mogle opet biti na dobitku, ako prodju tuzbe u nekim normalnim zemljama mozda i kod nas ko tuzi VW za prevaru. Mozda skoce sami sebi u stomak ovim gasenjem ASA-e i instaliranjem Porsche BiH kao generalnog uvoznika. ASA bi se izvlacila da su oni samo posrednik u prodaji, a ovako ako neko tuzi Porsche moglo bi se mozda i do kesha kakvog doci.
 
Član
A nasem strucnom karboncu udobnija sjedista od dvice nego od petice. Sve strucnjaci u PM...
Izvini strucnjak, nisam te prepoznao, ali meni je kicma pucala od tvrdoce spuzve sjedista u navedenim autima.
Udobnost trapa i zvucna izolacija je OK, ali sjedista su katastrofa tvrda, i niko me ziv ne moze ubijediti da su udobna.
 
Ne mozes voziti satima i da ti bude udobno,ne znam o cemu vi pricate??
Nego jel i Seat ucestvovao u ovim prevarama? :D
 
Član
Izvini strucnjak, nisam te prepoznao, ali meni je kicma pucala od tvrdoce spuzve sjedista u navedenim autima.
Udobnost trapa i zvucna izolacija je OK, ali sjedista su katastrofa tvrda, i niko me ziv ne moze ubijediti da su udobna.
Ja ne znam o kakvom pucanju kicme pricas, meni nije pucala ni nakon 6 sati voznje bez pauze. Istina, ja i volim tvrdja sjedista.
Mislim da ni u jednom autu (makar to bila i S klasa) ne mozes biti skroz ok nakon 400-500 km u komadu, al nisam bio ni blizu lomljenja kicme iako imam sjedista neudobnija nego kod dvice.

Ja ne znam u cemu i koliko si se ti vozio, ali ako je to istina, pravac doktoru nek ti kicmu pregleda mozda je od stakla ;)
 
Član
Ajde kad vec svi pricate o udobnosti da se ukljucim. Imao sam priliku da vozam Golf 5, Skodu Oktavio FL 2010g, Chevrolet aveo 2011g, sad vozam e46 i mogu reci da mi je BMW najneudobnije auto od navedenih, da li je zbog tvrdjeg ovjesa al osjetim svaku neravninu. Da naglasim da nisam prelazio ni sa jednim od navedenih duze relacije od 250km odjednom. Ovo nije iskustvo tipa provozao auto pa prosipam suplju, radi se o par mjeseci svakodnevnog koristenja tako da sam mogao skontati barem ono povrsinski, da se tako izrazim.
Edit: ovaj s dvojkinim sjedistima mi je vrh kompetentnosti price o udobnosti, svaka cast.
 
Član
Ajde kad vec svi pricate o udobnosti da se ukljucim. Imao sam priliku da vozam Golf 5, Skodu Oktavio FL 2010g, Chevrolet aveo 2011g, sad vozam e46 i mogu reci da mi je BMW najneudobnije auto od navedenih, da li je zbog tvrdjeg ovjesa al osjetim svaku neravninu. Da naglasim da nisam prelazio ni sa jednim od navedenih duze relacije od 250km odjednom. Ovo nije iskustvo tipa provozao auto pa prosipam suplju, radi se o par mjeseci svakodnevnog koristenja tako da sam mogao skontati barem ono povrsinski, da se tako izrazim.
Edit: ovaj s dvojkinim sjedistima mi je vrh kompetentnosti price o udobnosti, svaka cast.
Istina tvrd je auto. Kod mene na plinskim amortizerima i H&R oprugama, ali opet nakon nekoliko sati voznje osjecam se sasvim OK. Trojka ima sportsku dusu, nije pravljena da bude preudobna.:D
 
Član
Ja ne znam sta neko podrazumjeva pod udobnim. Ja sam sjeo u pezoa 208-icu kad je tek izasao. Osjecaj kao da sam sjeo kuci u fotelju, za mene premekano i ne mogu nazvati udobnim. Sa druge strane novi CC, pretvrda kozna sjedista, meni extra udobna.

Sad sta ko zove udobnim, mislim da je stvar ukusa...
 
Član
Ja ne znam sta neko podrazumjeva pod udobnim. Ja sam sjeo u pezoa 208-icu kad je tek izasao. Osjecaj kao da sam sjeo kuci u fotelju, za mene premekano i ne mogu nazvati udobnim. Sa druge strane novi CC, pretvrda kozna sjedista, meni extra udobna.

Sad sta ko zove udobnim, mislim da je stvar ukusa...
Tebi mekana sjedala nisunudobna ! Ma ti Ti si meni car ne mogu da vjerujem skim ja polemisem
 
Top