Evo šta je Volkswagen uradio i kako je uhvaćen u prevari!

Evo šta je Volkswagen uradio i kako je uhvaćen u prevari!

Član
E koliki sam tekst napiso pa obrisah.
Dokle god ste ljubitelji jednog brenda šišaće vas ko ovce.

A nije ni cudno sto Farma,BB i sta vec ne je na TV vrh svi vole skandal i tudju nesrecu.

Nisi morao veliki tekst pisati, dovoljno je i ovo, svaka ti na mjestu.
Pogledaj projekte na forumu, ako ih ima sad, bilo ih je nekad, i sve dok pises da si ubacio jaci motor, kupio bolje felge, lakirao auto, uglavnom, ponovio se, baci se par komentara al' i to je vise ono tipa "dobro je, al' trebao si ovako", al' kad napises da ti je crko motor ili da si ne daj Boze slupao auto...eto ti derneka u temi :D
Isto i ovdje, godinama vw razvaljuje na trzistu i radi dobra auta, a sad zlikovci jedva docekali nesto da mogu reci "e eto vam vas vw" a ustvari se radi o malo prljavijim izduvnim gasovima, i dalje daleko ciscim od gasova vecina vozila koja nisu pala na testu jer nisu ni testirani.
 
Član
Svi varaju SVI, postoji tzv. Grupni nivo izduva koji svaka kompanija mora da zadovolji godinama je GM klasifikovao PT kruzera kao KAMION da bi im prosjek bio po zakonu!

Ali neka istrazuju neka svima naplate nije meni zao VW da se razumijemo, za sta je varao treba i da plati.
Ali pisati kako neko uziva u tome ili mu drago je po meni ....
 
Nije to do fauvea na globalnoj razini, nego do "znalaca" o autima u cijeloj državi BiH ali i na forumu, koji godinama doslovno pljuju po svim autima osim fauvea, u 99.9% slučajeva bez ikakvih argumenata. S vremenom fauve nekome počne ići na k... upravo zbog te seoske propagande.

" jesi vidio šta je ona budala kupila, neku novu hondu tamo nešto, a znaš kakvog je golfa mogo doves iz njemačke?! "
 
Član
Nije to do fauvea na globalnoj razini, nego do "znalaca" o autima u cijeloj državi BiH ali i na forumu, koji godinama doslovno pljuju po svim autima osim fauvea, u 99.9% slučajeva bez ikakvih argumenata. S vremenom fauve nekome počne ići na k... upravo zbog te seoske propagande.

" jesi vidio šta je ona budala kupila, neku novu hondu tamo nešto, a znaš kakvog je golfa mogo doves iz njemačke?! "

Pa ja sam vec napisao da je VW nastavio sa 1.9TDI motorom umjesto tog 2.0 nikada se ovo nebi ni desilo.
Troši tri litre, ima 250konja sa laganim remapom a cijena za dvadeset godina ista.
 
Član
Dzaba sve, ovdje je vise ljubitelja VauWau koncerna nego igdje. Pa sta on to nudi dobro kad ga volite vise od brata rodjenog i kad ga neko pipne, kao da vam je pola familije pobio?!

Nije do njih nego bas do vas koji vozite pezo, reno, fiat, daciu, alfu, toyotu...ne izgledate zadovoljni, daj makar glumite da ste zadovoljni, nemojte se stalno zaliti, eto nek uzmu tebe za primjer :D a oni ne znaju sta ce kako ce, i umjesto da hvale svoje, pa i bez argumenata, oni pljuju po tudjem tj. po vag vozilima i njihovim vlasnicima.
 
Jedino sto mi je zao radnika ako bude otpustanja u cilju smanjenja rashoda. Uvijek neduzni ispastaju
pa et, izmedju ostalog, prevent ce to sigurno osjetiti, ako dodje do problema u VW-u i smanjenju proizvodnje. tj nasi radnici i nasa privreda. na prvu mi ovako pada na pamet razlog zasto se ne bi radovao toj nekoj katastrofi VWa
 
Član
pa et, izmedju ostalog, prevent ce to sigurno osjetiti, ako dodje do problema u VW-u i smanjenju proizvodnje. tj nasi radnici i nasa privreda. na prvu mi ovako pada na pamet razlog zasto se ne bi radovao toj nekoj katastrofi VWa
Upravo tako. I ne radi se samo o preventu, ima tu jos firmi, kao sto je TAS u Vogosci pa poslovnice Cimosa iz Slovenije koji ima vise fabrika u BiH (Gradacac,Sarajevo,Zenica...) e sad zamisli ovu kaznu sa cijih ledja ce da gule.
 
Top