Evo šta je Volkswagen uradio i kako je uhvaćen u prevari!

Evo šta je Volkswagen uradio i kako je uhvaćen u prevari!

Član
Meni je udoban! Sta svi serete 99 procenata ode jednom na more i odmah auto udoban! Kao svi osjetite tu udobnost s posla na posao. ..sve je to u 5 grama. A sto se tice duzeg puta jest vw malo tvrd ali nije traktor.
Kad bi u vw ubacio sjedalo od francuza bio bi udoban. Ali ne bi imala izdrtljivost nikakvu. Znam dosta ljudi koji su krpili i popravljali sjedala od francuza. Tako da...
 
Član
Meni je udoban! Sta svi serete 99 procenata ode jednom na more i odmah auto udoban! Kao svi osjetite tu udobnost s posla na posao. ..sve je to u 5 grama. A sto se tice duzeg puta jest vw malo tvrd ali nije traktor.
Kad bi u vw ubacio sjedalo od francuza bio bi udoban. Ali ne bi imala izdrtljivost nikakvu. Znam dosta ljudi koji su krpili i popravljali sjedala od francuza. Tako da...

Sad ispade da udobnost ovisi samo od sjedala...... A krpio sam ja sjedala i od Mercedesa, nemora značit automatski da Mercedes nevalja.... Ja bi kupio Vw samo iz razloga što drže cijenu, ništa više. Kao što kolega na prethodnoj stranici reče, male su nijanse između današnjih automobilskih marki, tako da je pomalo i glupo raspravljati i svađati se oko pojedinih modela iste klase, pogotovo ako znaš da su im pojedini dijelovi ili čak ovjes i motori ISTI!
 
Član
@hirurg. odkad sam polozio (tek 4 god, al bitna je kilometraza) vozim za Crnu Goru i sa jettom sam isao po 6 puta godisnje zbog gostiju. A ostale vw sto sam vozao jeste u medjunarodnom transportu pokojnika. Tako da znam o cemu pricam. Prevalio sam s vw dobre kilometraze, kako gradske tako i ostale. Navodi banalan primjer udonnosti i kvalitete, po meni je kao i ostala vozila i za mene je i uvijek ce biti vw "radnicko" vozilo. Nego govore jeftini dijelovi, jeftin servis on je upaljac po potrosnji. Jeste, al golf 2 ili ako ubacis plin. Ne pljujem vw nego cistom pisem da nije Bog kako svi govore.
 
Član
Tipicna tema na forumu je d a se neko pojavi da ga se savjetuje da li uzeti golf 4 tdi . Vec na trecoj stranici ga savjetuju nemoj uzimati to smece uzmi sebi 3.0 benzin stavi plin vozi ko gospodin. Znaci nevjerovatno. Sjedista po.meni cine 80% udobnosti bez obzira kakav ovjes imate. Vratimo se temi
 
Član
Dirnulo se u osinje gnijezdo, Nijemci versus Francuzi, odoh po kokice :D
Iako sam VW fanatik, realno danas skoro svi proizvodjaci prave dobre automobile. Rece davno Henry Ford da je najbolji auto nov auto. Bio on Francuz, Nijemac, Talijan, Japanac ili Korejanac, svaki je dobar. A druga je stvar koliko ce taj automobil da traje. O kvalitetu novijih auta se jos uvijek ne moze pricati, to mozemo vidjeti tek za 20 godina. Tek sada mozemo reci da su VW Golf 1, 2, T3, Passat, BMW E30, E34, Mercedesi W123, W124, W201 kvalitetni automobili. Najvise starijih automobila koja se i danas kotrljaju kod nas su njemacke proizvodnje, i to je cinjenica koju niko ne moze da pobije.
Sto se tice udobnosti, po meni Golf 2 ima puno bolja sjedista od Golfa 4, 5 i Fabije koji imaju pretvrda sjedista, na duzim relacijama se narocito osjeti. Sad slobodno recite da sam zatucan, ali je meni tako. Koji su to VW-ovi koji razbijaju kamenje u bubregu?? Mozda oni sto su presli 600.000 km sa fabrickim amortizerima i vjesanjem koje je u rasulu, ali su prodani kao extra masine iz uvoza sa "samo" 180.000 km.
Od Francuza bih izdvojio samo Citroen, jer su to za mene najinovativniji automobili, kako prije tako i danas. Renault i Peugeot su blijedi autici pored Citroena o_O
 
Član
u temi(ama) gdje svi svoje hvale,gdje je vw dz.s,gdje je novo najbolje al ipak uvoz 500 + kilometara jos bolje,gdje su ulja kopija,gdje je fiksni zamajac bolji,plin ne valja,dizel isplativiji....ja pred spavanje samo mogu reci,isti je to sve k... ;)
 
Član
u temi(ama) gdje svi svoje hvale,gdje je vw dz.s,gdje je novo najbolje al ipak uvoz 500 + kilometara jos bolje,gdje su ulja kopija,gdje je fiksni zamajac bolji,plin ne valja,dizel isplativiji....ja pred spavanje samo mogu reci,isti je to sve k... ;)
Upravo...jos bih dodao, samo drugo pakovanje :D
Vecina nas voza punoljetna vozila i pametujemo o udobnosti, kvaliteti izrade i ostalim sranjima...nidje veze
 
Ja i dalje ne vjerujem da tvrdite da je vw udoban, jeste vi vozili ista drugo vise klase od jebenog vw. Pa moj saab koji je star 16 god je udobniji od pasata b6, nemojte srati molim vas, kakva crna udobnost i golf
 
Član
Upravo...jos bih dodao, samo drugo pakovanje :D
Vecina nas voza punoljetna vozila i pametujemo o udobnosti, kvaliteti izrade i ostalim sranjima...nidje veze
Ja sam pisao za nova auta koja ne valjaju i napadose me kako se ja usudjujem pametovati koji auto ne valja hahahahaha jbga nikako pobjediti.
 
Član
Davore, molim te nemoj o gasovima u ovoj temi. Nije to tema ovdje...

Vidis da im je visak gasova udario u glavu pa poceli o udobnosti pisati. Svi voze S klase, pa im Passat neudoban. A nasem strucnom karboncu udobnija sjedista od dvice nego od petice. Sve strucnjaci u PM...
 
Član
Kakva udobnost ljudi moji, ja jednom prešao 800km sa skodom (aka golf 6) i nikad više. Polomila me.
 
Član
Ja sam izgleda zacetnik teme udobnost gdje sam napisao da ne razumijem toliko pljuvanje npr "jebeni golf" od covjeka koji vozi marku koja se i ne proizvodi vise al eto opet to druga tema. Smatram vw kao solidno auto dobre cijene za prodati koje je udobno relativno.
I jos nitko od vas nije ubjedio 80% vlasnika da zapravo voze smece niste ih prosvjetlili
 
Top