evo da i ja svoju kocku parkiram

evo da i ja svoju kocku parkiram

Član
aaaa nista

evo ti cuko ako ti treba odmah :D



ako ti odgovara "red" bull :D

ili zaduzi sniper :D

nego klipova hocemo :D
 
Član
hehhe opasan ti je taj cuko :)
evo i danas sam malko bezveze nesta snimijo
http://www.youtube.com/results?search_query=tailerdan&search_type=&aq=f
 
Član
dans mi je stigla procjena stete na autu
1200 eura to sve kosta da se uradi ....:(
kad sve skupim ..ukupno od prosle godine je bilo do sad 4300 eura stete na autu ....
 
Član
hvala ...ali me i kosta dosta vremena i para da sve ovo stignem
vidim da si u zürichu ,,ja sam vise puta u godini na bodensee ,.pa nebi bilo lose da se cujemo
 
335i je napisao(la):
hvala ...ali me i kosta dosta vremena i para da sve ovo stignem
vidim da si u zürichu ,,ja sam vise puta u godini na bodensee ,.pa nebi bilo lose da se cujemo

nije problem ostavi mi broj na pm pa se cujemo
 
BHT Ovisnik
pa zadavio bi ih golim rukama da ih uhvatim,volio bih vise neg ista da mogu lopova uhvatit na djelu pa da ga osakatimo:icon_mad::icon_mad:
 
Član
koji seljaci :icon_mad: :icon_mad: :icon_mad: :icon_mad:

sredis fino auto i onda se nadje neka budala pa ce da ga ukrade i to ako je ikako moguce da ne koristi mozak vec pajserom :icon_mad: :icon_mad: :icon_mad: :icon_mad: :icon_mad: :icon_mad:
 
Član
hehehheheheeh nek koristi pajser hahahahhahahhehehehe ali ja vam kazem da drugi put ostaje u mojim rukama hehehehehehehehhe ja garantujem da nece vise bit od 50 metara odaljen od auta dok ja izidem iz kuce.spavaca do parkinga je 30 metara
 
Član
Puno je tridest,parkiraj ga pod prozor;)
ili nabavi snajper sa optikom za noc i iglicama za uspavljivanje jedino tako ces ih moci dovatit...hahahahahahahah


back to topic;)
 
Član
ja bih ga u sobu parkirao i to na 3ci sprat u kuci hahahahahah :D

nabaci mu meisterschaft :D da zvoni ko lud ...vidim na onom klipu ne smijes gas dati ...da ti komsije policiju ne zovu hahaha :D
 
Član
ma spremio sam ja nesta za drugi put ,sad mi nemoze pobjec garant
ugradio sam nesta fino pa samo ocekujem kad pocne svirat svirena :icon_smile: hahahahahahahhahahahahahahhaahhah

postavicu orginalni lonac da nije preglasan,ubi na autoputu kad vozis dugo ...nemogu da vise trpim
mozda ce bit V8 sa ovim loncom pozada inace nesta drugo trazim sta nije glasno ...
 
Član
nakom nekolka vremena stigla vrata ..
leisne i ostale sitnice su narucene u bmw,tako da cu ove ili iduce sedmice cu to sve postavit....
 
Top