evo da i ja svoju kocku parkiram

evo da i ja svoju kocku parkiram

Član
hehe cepove su ispale jos davno ,stajale su dugo a za zimu su dobre i bez cepova :)
ali cu i to uradit nije problem samo dok ufatim malko vremena do tyre dealer ...pa cu narucit
 
Član
ma tako je drug ..ni nebo nije granica ...i to sto kazes bolje je tvoje auto nego od banke ..to si upravu 100% :D

a ne znam ..koji je motor u ovoj crvenoj ? :D
 
Član
motor je 2,7l sa 129ks eta
ima se vremena u bice moderniji auta za 10 godina pa tek cu se odlucit sta cu kupovat ali je sigurno da je bmw
 
Član
Hvala :icon_smile: ovako na prvi izgled nije lose ali ima se dosta promjenit na autu ...
imo je teski udarac naprjed ljevo pa ima hrde blatobrane moram promjeni i dosta oko limarije posla za 5 godina ima se na autu u glavnom da je tehnicki dobar to mi naj vaznije a ostalo ima se vremna
 
Nema starijeg auta na kojem nema posla, sa svakim je ista priča :icon_smile: glavno je kad se neko barem trudi da održava auto u što boljem stanju to se i vidi a uvijek vlasnik vidi svaki najsitniji detalj na autu koji ne valja što većinom drugi neće vidjeti ;) nek je tehnički ispravno pa je za ostalo lako
 
Član
Ma šta nemaš para za novije,koliko si do sad skrho para u kockice mogao si imati e46 i to dobar :cool:
Ovo je reći ljubav,a još imaš i znanje pa sam sebi radiš,ne može nikako loše ispasti
 
Član
pa dobro mogo sam i sebi kupit dobrog e46 ali sto rece ljubav prema e30...
ali necu da mislim koliko sam para skrho u ta auta dosta i mozda previse ...
mozda sam i posto legenda sta se tice e30 ...nisam dosad nikoga vidio budale/mahnitog koji ide sa starim autom za bosnu ili na more bivse yug i to bez klime ...:) kad mene vide sav snojan ahhahahaha putujem samo po noci ko vampir hahahahahahahahhahhahah

zlajaaa

hvala trudim se ...
 
Top