evo da i ja svoju kocku parkiram

evo da i ja svoju kocku parkiram

Član
nakom duzeg vremena evo me nazad na forum ....bio sam na godisnjem kuci kratko leti vrjeme .....
sta sam odmah premjetio je da se radi oko i u gradu dosta,drzi se cisto
isto se usutilo trkanje kako sam ja vidio ili sam mozda u pogresno vrjeme iso u grad i vraco se..
nakom se fam obisla i proslo je vrjeme brzo...vidio sam raju sa drugog foruma i sjedilo se skupa na kratko ....
cuo sam scanner`a ali nismo se sretili ovi put....

putovanje sa granicnog prelaza SLO/HR dobro sam proso prelaz HR/BIH isto dobro je bilo.
prelaz BIH/HR u metkovicima naja....
iz rijeke HR/SLO neki Inteligentan Covjek Carnik me pita koliko imam oruzija i droge granata municije u Autu !!!!!!!Hmm sta odgovorit mislim se ja .... Pa pun gepek: odgovori ja ...No Coment dalje
Iz rijeke sam se vracu naravno po noci i imo sam mogucnost da se slikam pred BMW Musej...
proso sam dosta gradova u bih i hr...od sarajeva prema moru islo se ponoci, ja sam svo vrjeme putovo samo ponoci radi toplote .....nema mjesta za klimu moro izvadit komproseor....:(
evo kratki raport sta se tice moje kocke i putovanja....iso sam 1 put sa ovim autom i zadnji put na godisnji ...
ubi put ubi vrucina ubi zvuk auspuha to cu oma skinut i postavit orginalni !!!!!!!!

preso sam dosta kilometara bijo sam u splitu u rijeki i jasno mi je bilo da ovo pakovanje auta nije kako sam ga ja slozio za juznu europu.
naletio sam na jedan saht- dvije rupe koje nisam vidio
rezultat
jedna felga jedan lezaj se treba mjenat i to ljevi prdnji ...nije problem promjenit cu ja to ...
inace bez i jednog defekta sam putovo ca 5000km ni vode i ulja dosipo nisam ,zadovoljan sam sa potrosnjom medu 10,5 do 14 litara je bila ....
 
Član
jarane tebe treba uokviriti ... a kamoli bmwa ...malo je takvih ljudi :D

svaka cast jarane ...respect !

:cool:

:123::123::123:
 
Član
hvala svima na ljepim rjecima...:) :) :) :) :) :)
nisam jos gotov sta se tice limarije ostala ljeva vrata ....cekam da mi dodu od farbanja -...pa sklopit i gotovo ...
nesta igram sa performance kit orginal od bmw 345x28mm i prepravke na 5x120
diskovi m3 csl i prednji kocni system kljesta od performacne kit ..ali vidi cu
samo da skupim pare
inace ako neko ima interesa na kocnom systemu 312mm za e30 nek se javi
adapteri su korisceni ,ali u veoma kvalitetnom stanjnu.. dolaze nove preradene diskovi na 4x100 i paknje od 540i prednja kljesta...kompletan set :) tad su mogucne dimenzije felgi samo od 17 zolli ..
 
Član
javi mi se za cijenu tih kocnica sta prodajes
a sta cu brate nisam mogo od posla da kliznem nikako stiskli me rokovi na sve strane ali nac cemo se dolazit ces opet jbg bit ce prilika a takva ti je cesta kod nas sahtovi vole velike felge :)
 
Član
bmwscaner je napisao(la):
javi mi se za cijenu tih kocnica sta prodajes
a sta cu brate nisam mogo od posla da kliznem nikako stiskli me rokovi na sve strane ali nac cemo se dolazit ces opet jbg bit ce prilika a takva ti je cesta kod nas sahtovi vole velike felge :)

ma bice opet kad stignem pa cu ti se javit ....
cjena za kompletan set je 850 eura komplet
znaci diskovi novi 312x25 preradeni na 4x100
adapteri /polovni izgledaju ko novi
plocice nove 540i texar
metalne kocne crjeva 6 komada u setu novi ,prednji zadnji i 2 komada medu zadnje osovine
kljesta 540i i kompletan montazni material
 
Član
evo sam prolisto nabrzino koliko ce kostat 345mm kocni system naprejed
diskovi m3 csl komad 190 eura
kljesta bmw performance 6 klipova 135i komad 400 eura
adapterni system lezajove prednje komplet 1000 eura
e36 kompact zadnja osovina polovna 250 eura
i gotova prerada za veci motor
felge idu ondar 5x120 ,pa cu pogledat da budu bbs ili alpina
to je plan za iducu godinu.....
 

MTR

Član
drug polako oci mi ispadose za tom tvojom bendjolom hahahah , perfect driving pleasure :cool::cool:
 
Top