evo da i ja svoju kocku parkiram

evo da i ja svoju kocku parkiram

Član
momentalno nista,stedim lovu hehehehhe...:) za iducu godinu ..osim sitni stvari koji se mogu rjesitit na brzaka ....imam prepuno posla pa nemam vremena da uradim ista
 
Član
danás slucajno proso kraj prodavnice i vidim na jednom placu e30 kombi ....skrenem na plac i pogledan nije bas u dobrom stanju ali farba je ok ...daytona violet
klapna od gepeka se mora promjenit ta ima bolest ko svaki e30 kombi...
oprema siber zentralna tamna stakla shadow abs mali bc sporska sjedala crni krov, motor je 1,6 m40..motor nije vazan u ovom smislu a servo zaboravig rec
postavicu slike kad odem po auto ....
 
Član
odlucio sam da cu 316i touring u djelove razklopit,treba mi crno nebo i jos neki stvari ,tako da nehodam po otpadima radi neki stvari....
nebo za srebrenog koji jos ceka u garazi na opravku masine .....
ako mi ispadne kako sam zamislio dolazi novi bmw za djelova ili cu ga sredit i vozat malko ....govor je od e36 m3 limuzina 95 godiste plav met..sa 321hp prednji tocak i amortizer i malko lima u defektu slike kad stigne auto .....ako mi se neisplati ostaje masernerija za jednog e30 barem....
 
Član
dosla i nova obuca sa mjenac i rucnu
pocinjem polahko da se preprema za iducu godinu,mjenacu komplet iz nutra sa crne boje u ovu boju kesten se zove

evo sam danas ufatio vremena da promjenim deferencijal .
skino dugu i postavio kraci ...usto i lezaj postavio ali od powerflex...
tvrdi i bolji nego orginal ...
sad mi je sa brzinama isto ko u 2,5
1-50
2-90
3-125
4-190
5-230
vuce bolje i brzi je ustartu nego sa dugim prenosom ...za autoputa je optimalan a u gradu moze onako proc ...
ovaj mi staju napolju zato izgleda ovako inace je miran i radi kako treba
prenos je 3,91
 
Član
riza je napisao(la):
rijesi taj motor iz e36 m... u kocku :D ha ya :D

imas jedan veliki respect od mene :D:cool:

hvala
nisu jos odlucili dali ce prodavat auto ima pecurku na sebi ...ako ispadne bice i slika
 
Član
danas je zadnji dan u ovoj sezoni,pa sam malko dotjero crvenog ...
malko motorno ulje ,kocno ulje ,ulje u diferencijalu i u automatik mjenacu.
servis ko svake godine ,jos trebam da promjenim zubcasti i ako nije kilometre preso ali je stariji od 3,5 godine u tim godinama je max preso 10000km
nabacijo felge Borbet T 7,5x16 i 9x16 sa 205/50vr16 naprjed i pozadi 225/45vr 16
 
Top