evo da i ja svoju kocku parkiram

evo da i ja svoju kocku parkiram

Član
m tech je ugradena u konzolu a obicna koja se sarafa na konzolu .
kvake su metalne a od m tech je u krovu sa platicnim kvakama
 
Član
Vidi se koliko dobro poznaješ BMW,mislim da još rijetko ko zna takve detalje i sitnice :cool:
Samo nastavi dalje :cool:
 
Član
nakom duzeg vremena sam poceo rasklapat stetu od prosle godine kad su mi auto obili ....
od aprila pocinje nova i zadnja sezona ovog auta sa motorizacijom 3,5L.
nakom duzeg misljena oko motora koji da se ubaci itd doso sam do m60 4,0L 286ks.
vozi cu crnog jos jedno ljeto sa 3,5L pa kad mi istekne sezona precu vremenski na kombi 325i ....tu imam isto dosta posla da ga sredim i ocistim kako treba ,ofarbam obadvije strane zadnje .Crno nebo i stakla na struju trebam jos ugradit,motor m20 prevremeno moram isto sklopit i ugradit...mozda cu ubacit u srebreni 3,5L tako da mi vremenski nije dosadno do finisa m60 u crnom.dok sve raskopam sa drugog auta i nadem zamjerac i mjenac iz m60 3,0L .
Crni e30 ima jos 8 godina da mi prede na oldtimer reg. tako da cu vremenski opet sve prebacit na m20 i ostavit ga u garazu da penziju prezivi makar jos 30 godina...
kad to sve zavrsim proce dosta vremena i precu na e91i mozda cu projekte od e30 za uvjek ostavit
narucene su djelove od vrata ponovo sve sta je potrebno ,vrata su gotova prefarbana i cekaju na ugradnju.
 
Prika ostao sam bez rječi! Sve pohvale na projektima!J u svom e30 imam 25 24v iz e34 i prezadovoljan sam!S tim tvojim projektima bi bio još zadovoljniji!:lol::cool:Pozdrav i izvještavaj o daljnim radovima!
 
Član
hvala hvala dugari ...
krivo mi sad kad rasmislim da sam imo vec 540i e34 koji sam mogo upotrj*it sa nekim djelovima ali sam taj prodo prije godinu i vse dana....
sad opet trazim auto tako radi instalacije i motora i kocnog bubnja ,mislim nije tesko nac auto ali se treba nac dobro auto koji nije preso vise od 150000km i ta su rjetka sta se tice kilometzraze i kostaju jos dosta para i nisu okolini ..i to nije problem dovlacio sam auto iz minhena i dalje .Imam vremena i tako da se meni ne zuri .....
 
Član
MTR je napisao(la):
koji entuzijazam :cool::cool::cool::cool:

svaka cast ;)

hvala ...to mi pravi hoby..
danas su dosle leisne i polozke za bravu i alarmu ...
sve sta je potrebno tu je ,samo trebam sklopit prednja vrata i ugradit na auto...povezat alarmu orginal i kluc narucit
 
Član
hvala svima ....trudim se i mucim se ..
evo radovi idu dalje ..zadnja vrata sam leisne poskido i nove postavio ..kako izgleda moracu i sa desne strane sve leisne promjenit ..ove su mi tamnije nego stare :(
prednja vrata dolaze ove sedmice na mjesto ..trebam samo sve prebacit i orginalnu alarmu pokopcat ...
leisna koja na krovu dolazi prevremeno sam jednu polovnu stavio dok mi dode nova --jedna kosta 128 eura nije ni cudno sto se kradu ---
imam jos do aprila vremena da uradim jos letvu volana i podic auto 2cm .
 
Top