evo da i ja svoju kocku parkiram

evo da i ja svoju kocku parkiram

Član
malko se radilo oko auta ..nebo i svasta je poskidano ....
ovaj ide na otpad gdje vec stoji ....
sjedista prednja nisu u nikakvom stanju ali su mehanicki vrlo dobri ....
karj ovog touringa je danas ......drugi vec stoji za rastavljane
 
Član
koki+ je napisao(la):
ostavi mi onu konzolu oko mjenjaca :D

svaka cast jos jednom za najljepse vozilice

konzola je izvadena ...ispravna naravno ...
samo malko je ostetena gdje se ubada zadnja konzola nije nesta opasno i nevidi se ....kad stigne konzola u sarajevo javi cu ti ..
Hvala :)
 
Član
doslo i orginal pojacalo koji sam iz e34 exlusiv izvadio ...samo trebam sad sve povadit sta sam ugradio u crni ....radio sam prodo i sve sta je bilo uz njega tv navi dvd itd....mislio sam da mi je potrebno ali kad sam sve postavio vidim da je to vrjeme za mene proslo ....
sad cu sebi nabavit cd profesional orginal i miran i bolje spavam ....
nakom duzeg vremena po podrumu se vuzalo i konzola sa malim bc I dosta i to ....
felge i kompletan set distancera sa sarafima i kljucom isto prodajem ..mozda ove sedmice ide na drugo auto ..
tako da cu sebi nabavit neke alpina ..mozda i replike 17 zoll sa gumama 205 i 225
to su planovi za ovaj mjesec ...
 

Prilozi

  • 03042010371.jpg
    03042010371.jpg
    80,5 KB · Pregleda: 16
Nemam rječi kolega!Većeg fanatika za kocke neznam iako sam ja dosta lud za njima,ti si vrh!:cool:Ja se dokopao jedne pa sređujem a ti ih imaš 10ak!Skidam kapu!;)

:cool::cool::cool::123:
 
Član
:123::123::123::123:
hvala svima ..
pa o ja sam sa jednim poceo ....pa sve pomalo ...mislim moze se nisu velike pare u pitanju ...
ali polako mi puna kapa posla ...
narucene opruge 35mm tako da mi dode na 40-45mm - radi tezeg motora ....
 
Član
cnic_gsi je napisao(la):
Svaka ti dala dobro si proso za kombija svaka cast predobar auto! Samo kultura s njim nema bolje nista!
hvala drug ali nisam ga dobio,bila je aukcija i nisam vise davo od 650 eura ...auto je naguralo 1500 eura koji je i vrjedi tako da ostaje "samo" srebreni touring ..mogu sa tim da zivim hehehe bice drugi prilika
ali i tvoj je stvarno super fina mu boja ...
 
Član
Šteta ja sam pomislio da je u tebe zavrsio, meni bi draže da je kod tebe ali sta se moze ostaje ostalih 10 :lol: a onaj je lakiran prije godinu dana pa mu je boja dobra! Pozz izvjestavaj nas!
 
Član
pa nemoze se sve dobit ..bit ce prilika ali polako ih nema vise ....nema veze djevojka mi je i sa 325i zadovolnja ...
neprekidam radove na kockama tako da cu ja vas jos malko nervirat sa ovin starim autima ...
vidi se da je friska boja glanca se pravo ..
 
Top