evo da i ja svoju kocku parkiram

evo da i ja svoju kocku parkiram

LSD

Član
hahahahah oggy...
a ja razumijem ovo podizanje....stas ne bi ni on volio al mora :lol::lol::lol:
 
Član
To je vec druga prica. Nek' je sa srecom!:smajli09:
Jednom mi je moja bivsa draga polovina prigovorila nesto za prebrzu voznju u nekoj nedodjiji, a ja morao stati i reci joj, ako joj je brzo, nek' nastavi pjeske.:D
NIKAD VISE NISTA NIJE PRIGOVORILA, pa i kad sam kroz BG 150 vozio!:cool:
 
Član
OggyBoy je napisao(la):
To je vec druga prica. Nek' je sa srecom!:smajli09:
Jednom mi je moja bivsa draga polovina prigovorila nesto za prebrzu voznju u nekoj nedodjiji, a ja morao stati i reci joj, ako joj je brzo, nek' nastavi pjeske.:D
NIKAD VISE NISTA NIJE PRGOVORILA, pa i kad sam kroz BG 150 vozio!:cool:

Hvala ....ali druze moj po gradu tolike brzine vozit !!!!! djevojka tvoja je bila u pravu ..
 
Član
335i je napisao(la):
OggyBoy je napisao(la):
To je vec druga prica. Nek' je sa srecom!:smajli09:
Jednom mi je moja bivsa draga polovina prigovorila nesto za prebrzu voznju u nekoj nedodjiji, a ja morao stati i reci joj, ako joj je brzo, nek' nastavi pjeske.:D
NIKAD VISE NISTA NIJE PRGOVORILA, pa i kad sam kroz BG 150 vozio!:cool:

Hvala ....ali druze moj po gradu tolike brzine vozit !!!!! djevojka tvoja je bila u pravu ..

Ma nije to bilo u gradu, vec smo isli magistralom, a ja zurio na posao, zaplijenio sluzbeno, pa iskoristio da skoknem do NS-a iz BG-a.
A po BG-u se moze voziti i brze, autoput je milina nocu, prazan,... Naravno da cu da vozim koliko mogu!:cool:
Ne znam da li si bio, ali ima toliko bulevara i pravaca na kojima se navlaci i vise bez problema sa kombijem!:cool:
 
Član
nisam nikad bio u bg ...bice sigurno jednog dana vremena da odem dotamo..
poznato mi je to sve isto ovde u njemackoj imas dosta pravca da nagaris koliko mozes ...autoput je ovde isto noci prazan tako da mogu ponekad da probam kako se osjeti brza voznja da nezaboravim :)
 
Član
Ma sex cudo a podigni je sta se moze rodit ce ti zena pa kad ti mali odraste on ce tatinu pilu spustiti! ;) Sretno brate!
 
Član
hvala ...
ma nije problem nego se cudim ,moze svako pogrjesit ...
Danas malko bio u setnji i nazove me drug i kaze ..ehe imam za tebe nesta da pogledas ,ok kazem eto me idem ... hajd dodi da pogledas ..
dosli na mjesto dogovoreno i kaze pogledaj
e30 kombi 93 godiste
abs servo tamna stakla siber bbs + u gepeku bbs u vrlo dobrom stanju prva ruka
vrlo dobar ocuvan nije kucnut nigdje osim malko na zadnjim desnim vratima ali nije opasno mozda se i nevidi ....
mislim to cu ja napravit i na novo ofarbat i gotova stvar ..
 
Top