Erol - fotkice

Erol - fotkice

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
pa hvala vam jos jedno!

e sad bilosto!

Izvukla s'e ovaj put,heh:lol:,zezam se,ma Bilosto je najobzirnija osoba ovog foruma,definitivno.Uglavnom opet hvala na savjetima,mogu ti reci da si me nasla sa ovom maturom nakon 15 godina,malo me to sad uzdrmalo,pazi stvarno lose bi to bilo,loseee!Hm mejk mi vonder!
 
Član
@ Erol - kao prvo, slike su ekstra za pocetak, nema dalje....vrh vrhova...

A mislis na onog Dinu sto studira medicinu ? On je svu opremu kupio od para sa stocka... napravio svoj lightbox i svega po malo... al i on to vec duze radi...

Samo naprijed, vidi se da imas volje... ne sumnjam ja u tebe ;)
 
da,da,taj dino!

znam da radi duze,oko godinu i pol,dvije.A nije njegova oprema nesto prevelika,koliko sam ja skontao ima nekih 5-6 vanjskih bliceva,do neki dan je imao canon 450d,skoro ga je zamijenio za mocniju spravku 50d,a lightbox,pa dobro i ja sam svoj napravio,to je pis of kejk,za par sati i nekih 30 km moze si svako napraviti.Ali bitno je samo biti ustrajan!
i hvala na zeljama,uh sto bi bilo lijepo dizati svaki mjesec 500-600 kaemcica,jaaj!;)
 
Član
Slike su ti super ;), ali to su ti već svi rekli :icon_smile:, mada su meni malo sumorne ono vuće me na Laru Croft :icon_smile: u svakom slučaju samo nastavi talenat je tu koliko vidim :icon_smile:
 
Član
ma erole, treba i vremena za tih 500-600 KM-cica...konto sam i ja nesto ovih dana...al ne moze se ba uz faks nikako, a da se zaradi nesto...
de ti ba, sto ti bilosto rece, zavrsi, pa onda iz hobija radi fotografije i probaj prodavati...;)
 
Član
svaka čast odlične fotke i ideja ;)
ja nemam nikakav apart :icon_sad: a da imam znam gdje se ovde kod
mene mogu uslikati prelijepe fotke,al jbg valjda kad imadnem apart...
 
ma faya ba i ovaj dino lik studira i to medicinu pa lik stize fotkati,ma znas kako ja cu slike svako malo slati na stock,bitno je samo da ti redovno raste portofolijo,bolje za tri godine skontat da imas (samo) 2000 slika nego da nemas ni jednu;)

a troza druze ne znam sta bi ti reko,ako neces neku mrcinu od aparata,ima sad jaako jeftinih ovih point and shoot,vec za 250 km moze se fin aparatic uzeti,a tu su jos i krediti.;)
 
evo malo da ozivim temu!

par fotkica sa posjeta jednom selu zvanom Strepci/Zovik.

Na prvoj slici ,gradjevina sa lijeve strane je crkva izgradjena pocetkom 20.st,a na desnoj strani je toranj crkve koja je izgradjena na pocetku 21.st,u sredini je pak simbol koji spaja svrhu obje te gradjevine-kriz.Nista posebno,ali eto da se spomene.:)







i naravno jedna od brum-brum-a,nista bez njega:icon_biggrin:


 

IGY

Član
nevjereovtano kako su dobre slike, svaka cast jos jednom,
jednostavno ne mogu ih prestati gledati
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top