Erol - fotkice

Erol - fotkice

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Hvala Goco!
zaista mene su iznenadile kritike,na fotoklub.info sam dobio komentare kao jedne od najboljih slika postavljenih na tom sajtu koji postoji vec oko 2 god i koji se bavi iskljucivom fotografskom tematikom,presretan sam!;)
 
Legend
evo stari mi gleda.....u davnoj svojoj mladosti se bavio fotografijom ,zna ponesto od toga,....i od njega i od mene sve pohvale ,ovo je "profi odradjeno"
 
Član
slike prejake...vidi se kad covjek zna iskoristit sve iz aparata...
bas izgledaju kao iz igrice...svaka ti cast...
a stock je meni malo dosadan...ko ce se s tim zajebavat...
 
hvala opet na lijepim komentarima.

nego faya druze i meni je stock smor,ali opet kad odes malo provjeriti jel se prodalo sta pa vidis da si zaradio cenera,uh prelijep filing,a sto je najjace kod stock-a je sto nakon sto uploudas odredjeni broj fotki (recimo 5000) mozes komotno prestat se baviti tim skroz,a lova svaki dan stize,milina,al da je smor,jeste!:)
 
Početnik
dva prijatelja, radili sa mnom na tv prije milion godina, obojica u filmu, kameri, montazi i slicno vec godinama... oba u inozemstvu, jedan blize, drugi dalje... oba prodaju stock... majci... ovaj sto je dalje, on zivi od toga vec godinama, ne radi nista drugo (malo dizajn, kad neko debelo plati i to je sve)... odu na odmor, on naslika 2000 fotki, te plaza 'vako, te plaza 'nako, te jedno dijete, te drugo, pa njih cetvoro, pa pliva ovo, pa voda se mreska, bla bla... postavi i uziva...

ovaj drugi je malo vise otisao u profesionalu, on ima svoj studio i modele, bas ono sve profi (bila sam mu u radnom prostoru prije nekih 3-4 mjeseca, pala na dupe)... i on samo to radi... cak mislim da je na nekom od sajtova medju prvih 100 fotografa... ako nisam fulala sta...

erol, samo naprijed... zasto da ne... postavlja svako, pa zasto ne bi ti koji fakat znas sta radis... vidi se to iz tvojih objasnjenja i komentara... tvoje kritike su uvijek konstruktivne i nisi maliciozan... malo jesi "dignut" nekad, ali imas, vala, zbog cega i da budes! tako i treba!

od tebe se uvijek moze nesto nauciti! ;)
 
:icon_redface::icon_redface::icon_redface:

You make me blush:icon_redface:

A hvala,sta drugo da kazem,a cuj ja "dignut",nisam to znao,joooj ne bi ja da budem takav,uglavnom nisam ja neki strucnjak,mislim fotografija me zanima tek nesto vise od mjesec dana,ali svakodnevno citam o tome pa eto moze se reci da imam neko (malo) znanje o tome:)

a sto se tice stock-a,jooj kad cujem tako primjere ljudi koji zaradjuje,zive od toga uh dobijem poticaj veliki jer u zadnje vrijeme jako brljam sa faksom sto znaci da si moram stvoriti neku alternativu ukoliko skroz uprskam skolovanje,a ruku na srce,stock moze donositi mnooooogo vise para od ne znam ti ja kojeg faksa historije koju ja studiram.Inace,rekord u prodaji na stocku-u je postavila neka zena iz kanade koja je zaradila za JEDAN mjesec 48 000 (slovima: cetrdeset i osam hiljada km),pazi to!:icon_eek:
 
Početnik
erol_brcak je napisao(la):
...cuj ja "dignut",nisam to znao,joooj ne bi ja da budem takav
ma, nije to nista posebno, svi koji imaju kvalitete su takvi i takvima se doimaju... nek te to ne pogadja, takav si i kraj... uzmi to kao jedan od svojih kvaliteta, a ne kao manu... bolje da si dignut (pa i mrvicu) nego da si "sluga pokorni"... ne brini, ne donosi to nikad nista lose... vidi mene hahahahahahaaha (nakon par mjeseci, svi koji me upoznaju - ali pazi, svi - dodju i kazu: jbt, ja mislio/la da si ti uobrazena hahahahaahahah)... samo ti budi dignut, to je dobro... i to - budi u svemu - od nick-a na msn, pa nadalje... sve sto radis je odraz tvoje licnosti, pa koliko to bilo nevazno... zamisli da si das nick koji znaci "prostitutka" ili "idiot" ili tako nesto slicno... pa, ko bi te ozbiljno shvatio u zivotu!

znam ja da to tvoje "dignut" nije papansko dizanje, nego je ono iskonsko i stvarno, jer ga nisi ni svjestan...

erol_brcak je napisao(la):
...jer u zadnje vrijeme jako brljam sa faksom sto znaci da si moram stvoriti neku alternativu ukoliko skroz uprskam skolovanje
necu ovo da cujem... ako ti se ne svidja istorija, ti upisi nesto drugo, ali faks zavrsi pod moranje! neces valjda da odes na 15 godina mature, pa da shvatis da si jedini sa srednjom skolom... dzaba sve sto imas, kad te papci - kojima si cvoke palio u srednjoj, koji nisu s tobom mogli za sto da sjednu - gledaju s visine, jer imaju titulu... zavrsi ti fakultet, da imas rezervno zanimanje, ako nista drugo... natjeraj se vala, mlad si, mozes...

nemoj da ti dodjem u brcko, da ti usi izvucem :lol:
 
Član
Bilosto između redova pokušava reći, Bolje biti dignut nego spušten :lol::lol::lol::lol::lol:

Jel tako :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top