Elektricni supercar iz Hrvatske

Elektricni supercar iz Hrvatske

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ja da dam kao Rimac rece od pola do milion bilo bi mi jako bitno da je svako slovo na papiru ustvari ispostovano u praksi, za razliku od vas koji kazete ko da tolike pare da mu nije bitno.

Pa ako takvim sto daju tolike pare nije bitno daj onda da im mi prodamo svoja auta ako im vec nije bitno bice im i nase svako dobro.

Ja mislim da ti ljudi koji imaju te pare i jos su spremni daih daju za auto totalno drugacije gledaju na pare, bitan im je svaki fening i svako slovo na papiru i platice nekog da to sve provjeri da se ne bi zajebali negdje ili da ih ne bi neko zajebao.

Druga stvar ako Rimac ima nesto sto oni nemaju, te kompanije ce vrlo rado da kupe jedan primjerak i da ga raskomadaju na najsitnije dijelove da bi imali to NESTO :D

Ali neka opet kazem svaka cast na autu i svemu, zelim mu mnogo srece u daljem radu i napredku.
 
Član
ja bi najvise od svega volio da auto ima preformanse kao i na papiru pa da nasi susjedi proizvode sportase ravne ferrariju, porš-u i drugim markama... :D

puno srece im zelim i u sto vise primjeraka da ih prodaju.. ;)
 
Član
Nemogu da vjerujem kojih seronja ima na ovom forumu... Da Bog da vam se svima vratilo loše ONOLIKO koliko loše mislite drugima koji su bolji od vas u nečemu...

Svaka čast momku, sve najbolje mu želim... nema veze što nije iz BiH, iz susjedne nam je HR, lijepo je vidjeti da neko sa ovih naših prostora bude najbolji u svijetu elekto automobila... Samo naprijed.

GTI FAN (ne pljujem te, ne mislim ti loše, ne mislim da si loš lik) i tebi slični su ljudi koji rastjeraju s foruma ovakve ljude kao što je Rimac i td... zar niste mogli fino čovjeka kad je već tu dolazio pitati kako i šta... zar ste morali samo onaj mentalitet "NE MOŽE TO" koristiti i tvrditi suprotno onom što je čovjek napravio i predstavio...

:icon_rolleyes:
 
Član
Kad sam vidio novi reply tu već sam mislio evo ga napokon netko vozio taj concept one.. al ništa još izgleda.. nisu ga ni oni provozali bar 2m po skladištu pa snimili.. A motor i baterije se već prodaju ako se ne varam..
Ako je već izašao s takvim impresivnim brojevima, mogo je bar do sad napravit par videa vožnje koji bi bar dio toga djelomično potvrdili
 
a ja se bas ovih dana kontam sta bi sa ovim i dokle je doguralo, nekako zamrle informacije, valja malo prosrvljat netom da vidim sta se desava.
 
Legend
25stranica cistog supljiranja
kako se hvatate za sitne stvari, a od drva ne vidite sumu..
ne razumijem zasto su moderatori, na osnovu neakvih spekulacija pustili da se razvije tema, da se banuju pojedinci koji su shvatili da je u stvari ovo cista glupost..
nek pravi supercar, elektricni, sta to nas briga ? kad vec bude napravljen neki roadtest onda cemo komentarisat, jel se nekom svidja ili ne, jel konkurentan ili ne.. jel vrijedi te pare, jel brz, stabilan bla bla bla..
 
Član
antrax je napisao(la):
GTI FAN (ne pljujem te, ne mislim ti loše, ne mislim da si loš lik) i tebi slični su ljudi koji rastjeraju s foruma ovakve ljude kao što je Rimac i td... zar niste mogli fino čovjeka kad je već tu dolazio pitati kako i šta... zar ste morali samo onaj mentalitet "NE MOŽE TO" koristiti i tvrditi suprotno onom što je čovjek napravio i predstavio...

:icon_rolleyes:
Izvini ali mislim da nema nista lose u raspravi o tehnickim karakteristikama ovog revolucionarnog automobila(naravno dok rasprava nije off i dok raspravlja neko ko zna o cemu se raspravlja bar malo) upravo zato sto se proizvodi u Hvatskoj i zato sto nikad nigdje na svijetu nikome nije uspjelo proizvesti takav automobil na svijetu.Ponavljam da SSC nije jos uspio postici ni upola dobar takav auto.Mate je genije to nedvojim ali eto drznuo sam ga se priupitati neke stvari i ja nevidim sto je tu lose.(ne pljujem ga,nemislim mu nista lose i nemislim da je los lik,naprotiv) ;)
 
Član
GTI FAN je napisao(la):
antrax je napisao(la):
GTI FAN (ne pljujem te, ne mislim ti loše, ne mislim da si loš lik) i tebi slični su ljudi koji rastjeraju s foruma ovakve ljude kao što je Rimac i td... zar niste mogli fino čovjeka kad je već tu dolazio pitati kako i šta... zar ste morali samo onaj mentalitet "NE MOŽE TO" koristiti i tvrditi suprotno onom što je čovjek napravio i predstavio...

:icon_rolleyes:
Izvini ali mislim da nema nista lose u raspravi o tehnickim karakteristikama ovog revolucionarnog automobila(naravno dok rasprava nije off i dok raspravlja neko ko zna o cemu se raspravlja bar malo) upravo zato sto se proizvodi u Hvatskoj i zato sto nikad nigdje na svijetu nikome nije uspjelo proizvesti takav automobil na svijetu.Ponavljam da SSC nije jos uspio postici ni upola dobar takav auto.Mate je genije to nedvojim ali eto drznuo sam ga se priupitati neke stvari i ja nevidim sto je tu lose.(ne pljujem ga,nemislim mu nista lose i nemislim da je los lik,naprotiv) ;)

Otjerali ste momka sa foruma, a ovakvih ljudi nam treba što više sigurno... o tome pričam... svako ima svoje mišljenje, nemam ništa protiv tebe... ali se ne slažem sa onim što pišeš i širiš neku svoju politiku za Rimcov automobil... ipak nemoj nešto da tvrdiš kad nisi vidio/vozio/napravio/ i td... Trebamo svi podržat ono što neko od nas, ili naših komšija napravi ;)
 
Član
antrax je napisao(la):
Otjerali ste momka sa foruma, a ovakvih ljudi nam treba što više sigurno... o tome pričam... svako ima svoje mišljenje, nemam ništa protiv tebe... ali se ne slažem sa onim što pišeš i širiš neku svoju politiku za Rimcov automobil... ipak nemoj nešto da tvrdiš kad nisi vidio/vozio/napravio/ i td... Trebamo svi podržat ono što neko od nas, ili naših komšija napravi ;)

Otjerali ga zato sto smo ga pitali neke ( za njega jednostavne tehnicke detalje) :icon_question: Ja prvi podrzavam projekat kao Hrvat i Hrvatski drzavljanin ali razumijes li ti da ovakve baterije sluzbeno ne postoje i o ovakvom tehnicki revolucionarnom automobilu komentirati felge,boju ili izgled na 50 stranica bez tehnickih komentara po meni je glupo.To je kao kad bi ja predstavio Golfa 2 kojeg sam nasvirio na 1500ks i trosi 4 litre a vi bacite komentar kako bih ga trebao srediti u german stilu i nabaciti mu bbs i spustiti ga bez ijednog tehnickog pitanja.Nevidim zasto mislis da smo ga otjerali.
 
Član
GTI FAN je napisao(la):
antrax je napisao(la):
Otjerali ste momka sa foruma, a ovakvih ljudi nam treba što više sigurno... o tome pričam... svako ima svoje mišljenje, nemam ništa protiv tebe... ali se ne slažem sa onim što pišeš i širiš neku svoju politiku za Rimcov automobil... ipak nemoj nešto da tvrdiš kad nisi vidio/vozio/napravio/ i td... Trebamo svi podržat ono što neko od nas, ili naših komšija napravi ;)

Otjerali ga zato sto smo ga pitali neke ( za njega jednostavne tehnicke detalje) :icon_question: Razumijes li ti da ovakve baterije sluzbeno ne postoje i o ovakvom tehnicki revolucionarnom automobilu komentirati felge,boju ili izgled na 50 stranica bez tehnickih komentara po meni je glupo.To je kao kad bi ja predstavio Golfa 2 kojeg sam nasvirio na 1500ks i trosi 4 litre a vi bacite komentar kako bih ga trebao srediti u german stilu i nabaciti mu bbs i spustiti ga bez ijednog tehnickog pitanja.Nevidim zasto mislis da smo ga otjerali.

slazem se sa covjekom u potpunosti
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top