Elektricni supercar iz Hrvatske

Elektricni supercar iz Hrvatske

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
http://www.rimac-automobili.com

Znam da je vec bila tema ali evo , na stranici pise jos 45 dana , vjerovatno do otkrivanja , cini mi se da je ovo nesto stvarno ozbiljno. Cifre koje su navedene na stranici su stvarno nezanemarljive.

1088HP
3800Nm
0-100km/h : 2.8sec.

i brzina ogranicena na 305km/h

Ja mu iskreno zelim ove brojke , a respekt vec odavno ima :cool:
 
Član
Jebiga, ako je suditi po dosadasnjim rezultatima / uspjesima, mislim da se ne bi olako razbacivao tim ciframa da nije siguran u njih ;) znaci sila :D
 
trizex je napisao(la):
Jebiga, ako je suditi po dosadasnjim rezultatima / uspjesima, mislim da se ne bi olako razbacivao tim ciframa da nije siguran u njih ;) znaci sila :D

Sjecas se ismijavanja na ovoj temi , korak po korak , usuti ih Mate , stvarno kad je prvi put spomenuo elektricno auto sa oko 1000KS , svi su mu se smijali :cool:
 
Član
Mislim da su mu se smijali sto je rekao da napuni baterije nesto brzo i da mogu dugo trajat :icon_question:
 
ado_d je napisao(la):
Mislim da su mu se smijali sto je rekao da napuni baterije nesto brzo i da mogu dugo trajat :icon_question:

Ma znam da je bilo dosta toga cemu su se smijali , volio bih naci tu temu , trazilica nesto ne radi. Da vidim samo hoce li imati obraza pa se javno izviniti momku i cestitati mu na uspjesima ;)
 
Član
ado_d je napisao(la):
Mislim da su mu se smijali sto je rekao da napuni baterije nesto brzo i da mogu dugo trajat :icon_question:
Auto je brz i jak ali na tu snagu posebno mislim da je bas za trka i na kratke staze,nevjerujem da moze preci 70km bez punjenja.
 
A cekaj, ovo je uradio komplet neko drugo auto bas njegovo ili? neradi se o BMWu??? Bar ako je realno na stranici ono ispod pokrivaca, djeluje kao neki supercar na izgled.. :icon_eek:

kako god do bola je dobro, uradio je ono sta nisu ameri i kinezi, doduse pitanje je dali su smjeli i sl..

i navodi se trajanje od 600km ..

uglavnom on ima neke super baterije.. u tome je point..
 
Član
SoundLunatic je napisao(la):
A cekaj, ovo je uradio komplet neko drugo auto bas njegovo ili? neradi se o BMWu??? Bar ako je realno na stranici ono ispod pokrivaca, djeluje kao neki supercar na izgled.. :icon_eek:

kako god do bola je dobro, uradio je ono sta nisu ameri i kinezi, doduse pitanje je dali su smjeli i sl..

Da sve je njegovo. imas negdje klipove na youtube momak sve objasnjava..
 
Član
Mate Rimac je kralj, koliko sam se samo naslusao price, sve je rekao, kako je poceo i sve ostalo, koliko su ga samo pljuvali i ponizavali, ali je uskoro svima zacepio gubicu, sada to ponovo radi, fkt je lik genije
 
Član
http://www.bhtuning.com/oglasi/u-hrvatskoj-izumljen-supersportski-elektricni-auto-t-43166-5.html Evo tema i sta mislite ko je prvi popljuvao? :lol::lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top