Eldin Jakupović ostao bez audija R8

Eldin Jakupović ostao bez audija R8

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
upravu si lov2xlr8..
da je ukrao pare pa ga kupio..meni bi bilo drago sto su mu ukrali......a ovako bgm mi zao
jbg..covjek zaradio,kupio sebi,pa sta ako se qrcio...i ja bi da imam
pola bosne bi ja iselio koliko bi dosadjivao :icon_smile:
 
Član
zao mi je zbog ovoga jer momak je zaradio te pare na svoj nacin,treniranjem i loptom :D a normalno je sasvim da se voza,ima R8 i covjek uziva,i ne znam sta vi nazivate kurcenjem,nije kurcenje ukoliko neko voli voznju pusti muziku i uziva u tome...nadam se da ce rijesiti te stvari sa osiguranjem abd
 
Legend
ma koga vi ba zalite
ljudi umiru od gladi
vi zalite nekom kloca sto su mu ukrali auto..
ako je posteno zaradio, ako je imao pare da kupi jednog,imat ce i za drugog, pored toga tu je i kasko tako da.. dobit ce istog, samo novog i cao :D..

najbolje su lopovi prosli..
 
Član
.nOKe je napisao(la):
ma koga vi ba zalite
ljudi umiru od gladi
vi zalite nekom kloca sto su mu ukrali auto..
ako je posteno zaradio, ako je imao pare da kupi jednog,imat ce i za drugog, pored toga tu je i kasko tako da.. dobit ce istog, samo novog i cao :D..

najbolje su lopovi prosli..

bolan Noke ne pricaj gluposti, da tebi il' meni marnu auto sad, da li bi rekao, nema veze, posteno cu zaraditi za jos jedno? Da je jebena marka, ma pfening u pitanju, NEMA OPRAVDANJA!
 
pa i vi ste zaradili to sto vozite, ako vama ukradu auto je li i mi treba da kazemo "ko ga jebe, ako je mogao da kupi jednom kupit ce sebi opet isto auto" ????
 
Član
halo ba cuj ljudi crkavaju od gladi pa razmisljas li koliko ljudi radi u audijevoj ffabrici i koliko se familija hrani od njegovog r8 ccccccc treba stedit pare jer drugi nemaju sta da jedu takve ljude treba zatuc sikirom u celo najgori su oni sto ne trose pare od njih nikakvog hajra nikom zarade... a vala ko god radi ne crkava od gladi a ko ceka da mu se da on crkava... posla ima za svakog pa makkar lopatanje lopatanje samo su se ljudi prokurazili glume gotive...
 
Član
Lik je skupio pare na posten nacin i neka je kupio R8, neka se kurcio imao je sa cime... Al' ukrasti Audi R8 kojih ima u BIH 1-2 je bas hrabrost... Dabogda kupio bolji, i kajao se citav zivot sto nisi zaigrao u najboljem dresu na svijetu :D
 
Član
da hoce bogdom kupiti dva komada,jednog da ima u kozarcu a jednog da ima tam dje igra fudbal,a da se avionom voza,da se ne drnda putem.
svaka cast momku koji je uspio izaci iz nasih akšam liga i pokazo znanje i talenat.
ja da imam milione,kupio bi mu od sebe eo jarane,vozaj,nek si uspio u zivotu.
zato i jesmo u qrcu sto kad neko kupi auto od 20 hiljada i prodje sa autom,odma neko kaze,vidi onog seljacine,pokro,vako nako,kupio auto i qrči se odma....
eh zato i jesmo tu gdje jesmo i tu cemo biti jos dugo vremena,jbt pa sto nam to treba,umjesto da ne obracamo paznju ko ima r8 a ko ima golfa keca,svako svojim poslom
naravno,ima ljudi koji nemaju sta da jedu dok mi vozamo auta i trosimo mjesecno na gorivo koliko oni mogu za dva mjeseca pojesti,al jesmo li mi tu krivi,nismo,ako mozemo pomoci trebamo pomoci,a ako ne mozemo ne trebamo govoriti vidi klošara,ljudi nemaju da jedu a on troši 100 eura na gorivo dnevno...

žalosno...
@.noKe neko ko umire od gladi i od tvog golfa moze ziviti 3 godine,tako da nije ti komentar nikako na mjestu,nemoj se ljutiti al tako je jbga.
 
Član
beZZa je napisao(la):
Lik je skupio pare na posten nacin i neka je kupio R8, neka se kurcio imao je sa cime... Al' ukrasti Audi R8 kojih ima u BIH 1-2 je bas hrabrost... Dabogda kupio bolji, i kajao se citav zivot sto nisi zaigrao u najboljem dresu na svijetu :D

Potpis. Momak ga nije ciganski zaradio, ukrao i slično... zaradio ga je svojim poslom kojim se bavi.

Kurčio se... to se kod nas zove kad neko s autom od 100k eura stisne gas u prazno pa se svi okrenu i kažu vidi seljačine... boluju za tim, pa onaj ko ima im smeta... da se kurčio i pravio probleme sigurno bi bio u dnevnoj štampi. I JA i svi VI da imamo prliku provozat r8 svojim gradom bi pucali gasove do patosa, to je jasno i nemojte bježati od toga... A pored sve te tužne priče, svaka čast lopovima koji su ukrali taj auto, profesionalci su ako ništa drugo i treba im se diviti na hrabrosti i umijeću.

Priče kasko ovo, kasko ono... zna se dobro kakve štete full kasno u EU snosi... o tome netreba uopšte da se diskutuje... malo će sačekati što je sigurno i onda lagano ponovo provozat r8 ako bude imao želju ;)

I onda, poslije svih ovih priča šta momku preostaje već da sjedne i gasa ponovo dok se lampica od rezerve ne upali, pa naspi ponovo i opet... i tako dalje i tako dalje... jes živce dušmanima.
 
Član
naravno da se zna koje stete kasko snosi u EU,ali mi nismo EU,posebne mjere su za ex yu zemlje osim hrvatske,dakle srbija,crna gora,makedonija,albanija,bosna nema kaska,imas kasko ali osim tih zemalja,i ne samo kod osiguravajucih kuca nego i kod rent-a-cara,ali neke osiguravajuce kuce,daju mogucnost i za te zemlje,ali je jako jako jako skupo,al ne vjerujem da je momak dosao ovamo bez full kaska,jer zabice mu se neki kreten namjerno u auto sa neregistrovanim sepetom,cisto onako da se nema s cim kuci vratiti
 
Član
trebo je kupit dizela, em manje trosi, em stekce pa u slucaju da ti ga neko pokusa ukrast, cuces ga sigurno :lol:
 
Član
trizex je napisao(la):
.nOKe je napisao(la):
ma koga vi ba zalite
ljudi umiru od gladi
vi zalite nekom kloca sto su mu ukrali auto..
ako je posteno zaradio, ako je imao pare da kupi jednog,imat ce i za drugog, pored toga tu je i kasko tako da.. dobit ce istog, samo novog i cao :D..

najbolje su lopovi prosli..

bolan Noke ne pricaj gluposti, da tebi il' meni marnu auto sad, da li bi rekao, nema veze, posteno cu zaraditi za jos jedno? Da je jebena marka, ma pfening u pitanju, NEMA OPRAVDANJA!

Fkt Noke ali i ti valjas gluposti iz dana u dan,bez razmisljanja. Ovdje je rijec o Audiju R8,zamisli tek da tebi (ne daj Boze) neko ukrade tvoju dvojku ubio bi se zbog nje a kamo li da imas R8 za kojeg mozes kupiti 50 svojih dvojki
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top