Eldin Jakupović ostao bez audija R8

Eldin Jakupović ostao bez audija R8

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
badboy je napisao(la):
ovo sam znao jos ima 3 sedmice ..dok je ukraden ..

momak se dosta i folirao po gradu i sve ... znaci sta ti ja znam ono kulira i tako to .. milon puta prodje kozarcom jednom sporo,jednom gasa i tako to


.........................................................

od jaranice mi sestra radi u toj banci pa pricala

naravno brate...ima(o) se cim i folirati...i ti bi i svako od nas bi se "qurcio" sa r8......jbg takav smo narod....
 
BHT Ovisnik
u mene samo nek udju,da ih cuje netko od nas ne bi oni izasli iz moje garaže,bilo je intervencija,na svu srecu skontalida je lazna:icon_twisted:
 
Član
nokke je napisao(la):
badboy je napisao(la):
ovo sam znao jos ima 3 sedmice ..dok je ukraden ..

momak se dosta i folirao po gradu i sve ... znaci sta ti ja znam ono kulira i tako to .. milon puta prodje kozarcom jednom sporo,jednom gasa i tako to


.........................................................

od jaranice mi sestra radi u toj banci pa pricala

naravno brate...ima(o) se cim i folirati...i ti bi i svako od nas bi se "qurcio" sa r8......jbg takav smo narod....



ej u sani ima r8 jos ona prva serija ... pa sam je vidio samo 2 x
 
Član
trebao je rentacar uzet :D
salu na stranu katastrofa je stanje u drzavi . . . al kad izjavljuje uvjeren da ga nece nac , pa jbt auto prepoznatljivo i rijetko samo tako valjda bi ga trebalo bit lakse pronac uocljiv i sl.:icon_rolleyes:
 
Član
Meni su jednom obili auto na parkingu kod saudijske ambasade i nisu imali sta drugo odnijeti pa uzeli kutiju orbit zvaka.
 
Član
Ukraden iz garaže,fino otključan,upaljen...Jbg htio momak da se prokurči i zaplati..Znam ja ljude koji dolaze svake godine,imaju S klasu ali dođu uvijek nekim bezveznim autom,e to je pamet ;)
 
Član
Deyo je napisao(la):
nihad3tzo je napisao(la):
trebao je rentacar uzet :D
salu na stranu katastrofa je stanje u drzavi . . . al kad izjavljuje uvjeren da ga nece nac , pa jbt auto prepoznatljivo i rijetko samo tako valjda bi ga trebalo bit lakse pronac uocljiv i sl.:icon_rolleyes:

Rastavljen na proste faktore :D

Zna se šta je Crna Gora, ali kad vidim da dole niko ali niko ne skida pločicu iz auta, ccc... kod nas ne možeš ni kutiju žvaka ostavit', može nekome zafalit'...

ziva istina drugu iz skole bivshe se desavalo vihse puta:D
 
On je golman treba sebi uzeti kakvog kedija da moze natovarit kopacke , rukavice i lopte , sta znas mozda je sad audi pao u prave ruke kod nekog Žile NO.2 :lol::lol::lol::lol: Zaebancija ebena stvar golema cifra brate trebo je kakvog Rota na steroidima stavit pozadi nek pojede ko god udze :lol:
 
Član
A vidis mozda je covjek i kljuceve ostavio, tako mi drug u bmwu 7 drzao i kljuceve i saobracajnu uvjek, kaze da se ne muce bar ako ga oce ukrast nek voze fino :) i nikad ga niko nije pipnuo to je sreca.

A najbolja zastita za auto, mogli smo temu napravit jeste neka bezveze koju ti sam ili neko kome vjerujes napravi da nema veze sa bilo kojom fabrikom tipa vidio sam fiata da ga upalis moras protrljat dva puta magnetom po tabli sa strane dok se ne upale pa ne ugase neke ledice.
 
Član
Ma da taj kasko mi sve vise smrdi.
Cuo sam istina za par slucajeva da su ljudi prevarili kasko OK, ali sam cuo i za par slucajeva gde je kasko zajebao ljude na mnogo drzak i papanski nacin "mi ne pokrivamo to ..." (pise vam u ugovoru na 3567 strani, ovako sa strane sitnim slovima, zasto ne citate ugovor) :) sto meni govori samo jedno, da je to napravljeno kao i masa drugih da uzmu ljudima pare i nizasto drugo.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top