Eldin Jakupović ostao bez audija R8

Eldin Jakupović ostao bez audija R8

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Tuzno jbg,
al ako cemo iskreno vise mi je zao stotinu drugih ljudi koji su od neke crkavice jedva sklepali za neko auto i ostali bez njega!

Kupice on sebi drugi,ko ima para za jednog ima i za drugog!
 
Član
ja sam cuo da njemacki kasko ne vrijedi u BiH, tj. moras dodatno da uplatis premiju prije odlaska vamo, jer se klasificiramo u nestabilne zemlje, tako mi barem rece jaran iz njem.. U svakom slucaju ja ne znam kako su oni uspjeli taj auto da ukradu, svaka im cast za to, em stoo je r8 em sto je toliko upecatljiv.. Kolko znam ako se ostave dokumenti u autu kasko se NE PRIZNAJE!!
 
Član
Astra je napisao(la):
U svakom slucaju ja ne znam kako su oni uspjeli taj auto da ukradu, svaka im cast za to, em stoo je r8 em sto je toliko upecatljiv.

nije sigurno dosao neko sa sarafcigerom samo da ga obija:D
a ima tu kenjanja,jedan lik u zgradi do moje,prije nekih 6-7 godina,kupio passata 4,nezz jel bio nov,al i ako nije,bio je skoro,vozao ga par mjeseci,i jedne "kobne" sedmice,uplati kasko u ponedeljak,u srijedu ga kao ukradu:icon_rolleyes:
i sta ce,lik naplatio kasko i kupio sebi drugo auto...mislim da je taj passat procijenjen na oko 25000KM tada...tako da...nije vjerovat prici da je ukraden,mozda je prevara,jer nije bas lahko ukrast auto od 225000 iz garaze u kojoj covjek spava,il sta vec...a nije u njemu 600ccm motor pa da se ne cuje kad upali
 
ma haj pustite too..on ce sebi ponovo uzeti jer ima paraa..
sta mislite da je nama neko ukrao auto..ehhh kako ga ponovo uzeti kad nemas feninge,
al on je sportas i uvjek ce imati..Kad je mogao audi R8,sad moze nakupiti za jednu solidnu A6 ili A4...
 
BHT Ovisnik
@Al_Galone
u potpunosti se slazem,teze je nekome kad ukradu golfa 2 za kojeg je radio crnčio ko lud nego njemu:icon_smile:
 
Član
ma hajde ba, kupice on jos jednog :D ionako se prica da treba preci u tottenham da brani. eto para. mozda sad uzme kakvog lamba ili ferraria :D

PS. mislim da mu vise nikad nece naumpasti da saobracajnu ostavlja u autu :D
 
Član
ja vam glupe price.... zasta sluzi r8 nego za kurcenja i normalno da se kurci i svi bi se kurcili da imaju r8 ja prvi nebi se moglo zivit od mene...
 
Član
Al_Galone je napisao(la):
Tuzno jbg,
al ako cemo iskreno vise mi je zao stotinu drugih ljudi koji su od neke crkavice jedva sklepali za neko auto i ostali bez njega!

Kupice on sebi drugi,ko ima para za jednog ima i za drugog!

aahahah sto ti je rec bosna,nek crknu meni dvije krave,al nek komšiji crkne makar jedna.

ima cojk pare,kupio auto,qrchi se,na posten nacin je zaradio,nije opljacko drzavu,banku i to.nego eto zna igrat lopte.

a ako mu ne vazi kasko u bih :icon_sad:,u sto ne vjerujem toliko,nije valjdaa toliki glupan da nije znao da ne vazi i da je doso da se vozika po bosni
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top