ed7

ed7

Član
1017043_10201027331940139_1906363058_n-jpg.40440


Gdje su lafeti na podu a guma od ruba 4 prsta...Nakloni se Erolovoj hondi i Lazinoj fiesti sto se tice visine ! :)
 
Član
Sto prepravljas komentare papak jedan...? Umjesto da fotkas bolje zakucaj auto pa se onda hvali kako lafeti kacaju, a ne ovako, nazor nesto ! :joyful:
 
frajeru ba popusti. reko ti, ti mi naso pricat nesto. ja uzeo krsinu i napravio od nje nesto. tebi mrsko zagevindat a da ne pricamo dalje. nemoj spamat dzaba.
 
Član
I jos nesto...mene bi bilo sramota pisat ovdje na forumu...Vozi Hondu a nick mu "sasa_kadet" ! :jawdrop: :D:p:p
 
Član
Sivac druze on se tjesi hondom jer ceka da naidje pravi kadet pa das ga uzme. Znas kako ja kazem vrh auto industrije za zezanje je opel i honda. hondu vec ima sad ceka da mu naidje kakav pravi c20xe i da opravda nick :)
 
H&R opruge (plave) ali prednje malo modifikovane :D imao sam dosta vaznijih stvari da uradim, tako da nista drugo nisam uspio zbaviti, ali polako, ima sledeca godina. bilo je dosta problema sa mehanikom, motor, lamela, zamajac, ECU, razvodnik, kineticki, kocnice i ne mogu da se sjetim sta sve.
 
E sivac, ajmo mi druze na fb, pa da se sprdamo. I meni je mrsko citat ovo sve kad udjem u temu , a mogu mislit za ostale.
 
Top