ed7

ed7

Član
Svaka cast,imao 2..3 nissana al et vazda mi zelja bila honda(ostvarice se i to nekad)kako god japanci su zakon...
Da predjes puno kilometara i bucnes kakav jaci motor ;)
 
Honda treba da mi udijeli bar jednu dc2 za sirenje Hondaizma po Bosni :D

A Civic nije los, bice bolji naravno. Al i on je mene ispostovo, poklonio mi je rucicu mjenjaca iz Civica neznajuci da je oridzinal Mugen :p
 
Start je napisao(la):
Svaka cast,imao 2..3 nissana al et vazda mi zelja bila honda(ostvarice se i to nekad)kako god japanci su zakon...
Da predjes puno kilometara i bucnes kakav jaci motor ;)

polako druze, doci ce honda, hvala na lijepim zeljama, a motor, polako, za sad dovoljan, posle kadeta, kao da vozim F1

selva je napisao(la):
Brat po torMo i godistu, nek je sa srecom...

:D hvala brate ;)

naravno da sam polonio, mugen jedan gore dole, nebitno :D
 

OmO

Član
Ja bih prije sa Nokiom 3310 slikao i prebacio na kompjuter :D

Nek je sa srecom, puno kilometara da predjes i da je u zdravlju vozis. A bit ce slika ;)
I pazi je Bgti. Honda je to :cool:
 












evo konacno nekoliko slika :icon_smile:

nalje su naravno skinute, i to sam se namucio boze, morao sam curi potrositi citav aceton (za nokte) dok sam skinuo ljepilo sa lima :D


zadnji branik totalno upropasten, lik pravio nesto od poloestera, i na svakih 2-3 cm udarao nitne,
ODVRATNO, to sam morao sjekirom odvaljivati od branika
 
Član
Drug, vidi se da je Hondica prejaka osnova, i u relativno dobrom stanju, koliko je moguce vidjeti sa slika. Bitno je da si ove nalje poskidao. Felge ne prodaji/mijenjaj niposto, jer joj isuvise dobro stoje, samo ih malo osvjezi ako vec nisi. Volan isto ne skidaj, ako budes mijenjaj za neki trokraki olskulerski. To ti ne bi bilo lose. Ovo je momo ako se ne varam? Ciganluk sa zadnjeg branika necu ni da komentarisem. Nadam se da si i to uspio sanirati... Sretno u daljim radovima.
 
bez nalja drugo auto, 6 puta ljepsa. za fele se lomim jos, ne znam ni sam sta da radim. i meni se ne mijenjaju, samo cu naci 195 45 15 gume, i taman. volan takodje ostaje. sto se felgi tice ponovo cu ih polirati na zimu, kad skinem gume sa njih. a zadnji branik ide novi, kao i prednji, jer ovaj je beze, uopste nije od civica, bog zna od cega je
 
Član
izgleda fino i uredno, samo nisi trebao acetonom skidati naljepnice, jer aceton skida i lak :cool:
benzin je bolji;)
 
Član
Dobra:cool: Ima tu jos sitnica da se sredi, slikaj sad bez tih naljepnica,jer ove su nocne nekakve ne vidi se pravo stanje plus crna boja auta,felge joj leze odlicno a sto se volana tice mislim da ipak drveni ne ide za hondu:icon_biggrin:
 
Top