ed7

ed7

Pozz svima...
evo i mene konacno u ovoj garazi. potraga za hondom civic , koja je trajala skoro godinu i po, konacno je okoncana. Prije nekoliko dana sam je kupio.

89 god, motor 1.6 nazalost sa jednom bregom, ali i to je odlicno.
ovih dana bi trebala na farbanje, nista strasno, malo dobio jedan prag.
u solidnom je stanju, samo sto je po njoj bilo nekih zmajeva i tribala tona, no danas sam to konacno odlijepio.
za dan dva pocinju ostali radovi, pa ce biti i slike.

Naravno za ovo je zasluzan Erol Berberovic, jer mi je on i pokazao sta su japanci, a i nasao ovu hondu. pozz erole
 
SašaCRX je napisao(la):
Hahaha citam i cekam kad ce erol spomenuti :)

imas slike neke?

haha, jbg sto jes jes, covjek je zasluzio :D imam neke slike, ali nece da se prebace sa phona, pa cu sutra pokusati .

sta ja cujem da bi ti mogo uskoro svoju prodavat :D
 
Znam da su obavezne :D pokusacu sutra od druga uzeti usb, pa da ih ubacim . I na fb me stalno spopadaju za slike :D ;)
 
Član
Prodao bih mozda jer imam para da kupim novi, ali nisam odlucio jos jer mi je zao prodat auto, zato ga nisam ni oglasio :)

Cekam da erol bude kreditno sposoban, da ode u prave ruke :)
 
Član
Sada je toliko ružna da se ne može slikat :lol: šala mala, jeste vi brčaci navrli na ed7 :D

samo naprijed drug ;)
 
sasacrx- hahahahaha erol kreditno sposoban, cisto sumnjam (sala erole) pa jbg kupi novi a honda nek stoji, ja cujem ovamo nesto kao bmw 750 ili tako nesto ;)

zlaja- pa nije toliko ali nije ni daleko, najjaci je bio zadnji branik u koji je utroseno jedno 30 kg poliestera, vatre i zmajevi po vratima , a glavne 2 snase na zadnjoj sajbi i veeeliki znak honda :D zamisli na sta to lici majke ti,
polako sam to sve poskidao, i sad lici na auto. a sto se tice ed7, jbg nagovorili me :D
 
Član
i mene cete tacno navratiti da uzmem hondu s tim svojim fanatizmom :)
od tvoje cekamo slike, s obzirom da je erol tu, sigurno ces se snaci;)
sasina je bas predobra ;)
 
Član
vidjeo sam ja tu tvoju iza zgrade moje neki dan, odnosno erolove, sa velikim znakom H na sajbi, limarija mi se cinila losa dosta :icon_rolleyes:

ma 750 nista to, svidja mi se, ali tesko da cu se odlucit za to :) kao i za 300c :D

meni moja ako bude ostala, valja spucat 2000e u turbo, nitro, kocnice :D
 
ma nije strasna, kao sto rekoh dobio jedan prag , nego su je nalje "krasile" , ali za to ja imam svog tetka. ma nek je ona kod mene, uz erolovu pomoc, brzo ce zablistati. sto se tice turba nitra - smiiiinka :D
 
hehe, nije zlo, kupi pa vidi, eto sivac ti je ponudio za ekstra cijenu

a nik nmg promijenit, kud sam ga i stavio
 
Top