Dvoje mrtvih u direktnom sudaru u tuzlanskom naselju Solina

Dvoje mrtvih u direktnom sudaru u tuzlanskom naselju Solina

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
http://www.avaz.ba/vijesti/crna-hronika/vatrogasci-morali-vaditi-mrtve-iz-smrskanog-pola
 
Legend
Jutros je bila jedna patrola kod mene na poslu, koja je bila na uvidzaju, kako oni kazu da su se trkali sa nekim autom paralelno i udare u parkiranog golfa, ovaj lik u golfu je takodje policajac, a on sjedio u kolima sa curom.

Posto je kolega njihov u pitanju pa su svi gore bili, i tako kazu.
 
Član
U jbt nemogu da vjerujem jutros mi otac govori za ovo , nemoze covjek da se sabere kae prije neki dan sam vidjeo Damira i zezam ga ,govorim ajde ti radi umjesto oca ti sta fali , neka on ide kuci . I vidi kaze umre djecko .
Danas te ima sutra te nema .

R.I.P
 
Član
Ovo je katastofa,u 15 dana tri extra momka pogidose a ni jedan nije imo vise od 25god,zalosno:icon_cry::icon_cry::icon_cry:
 
Neka im je vječni rahmet, nažalost ovo je pouka mnogima prije nego što završe ovako.

Prijateljima i porodici puno sabura, gubitak prijatelja je teška stvar :icon_cry::icon_cry:
 
Član
pamet u glavu ljudi, a momcima nek je lahka zemlja. tuzno je da se mladi zivoti gube zbog par sekundi nepromisljenosti
 
Član
527241_4159206972094_472969983_n.jpg


:(((((((
 
Član
Sad na fb citam trecem koji je bio s njima je potrebna krv, krvna grupa 0+
Ako ima bilo ko te krvne grupe da se javi na ukc :icon_sad:
 
daki je napisao(la):
Jutros je bila jedna patrola kod mene na poslu, koja je bila na uvidzaju, kako oni kazu da su se trkali sa nekim autom paralelno i udare u parkiranog golfa, ovaj lik u golfu je takodje policajac, a on sjedio u kolima sa curom.

Posto je kolega njihov u pitanju pa su svi gore bili, i tako kazu.

ako je to istina, ne mogu da vjerujem da niko na forumu nije napiso, ma ni spomeno, cojka sto je u golfu ni kriv ni duzan parkiran najebo...
 
Član
R.I.P Momci zao mi je sinoc sam bio u kad se to desilo gore u solini ... ustvari ja kreno prema solini on prolazi pored mene i blica i ja sa vracama imam sta i vidjet ...
 
Legend
Meni su tako policajci rekli, al znas kako to ide. Sad jbga staje tu je, njih nema Ado tesko povrjedzen drugi momak i cura takodje i jbga...
 
Član
RIP momci

udes se desio tačno ispred moje kuće prvi sam bio tu i nije tačno da je golf bio parkiran išao je prema Tuzli a polo iz Tuzle,bio je to direktan sudar a bio je još jedan auto bijeli subaru iz Tuzle koji je uspio stati nekih metar od pola da neudari i on u njih.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top