Dvoje mrtvih u direktnom sudaru u tuzlanskom naselju Solina

Dvoje mrtvih u direktnom sudaru u tuzlanskom naselju Solina

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
Dvije osobe su poginule u stravičnoj saobraćajnoj nesreći koja se u utorak pola sata nakon ponoći dogodila u ulici Veljka Lukuća Kurjaka, u tuzlanskom naselju Solina na regionalnom putu Tuzla - Dokanj.

120904012.1_mn.jpg


Poginuli su vozač automobila Golf M.D. (21) i njegov suvozač E.J. (22), obojica iz Tuzle, dok je teško povrijeđen vozač automobila VW Polo Lj.P. (30) iz Tuzle.

120904012.2_mn.jpg


Povrijeđeni su još i suvozač iz automobila Golf, 22-godišnja A.I. te suvozač iz automobila VW Polo A.M. (20), ali njihove povrede, kako nezvanično saznajemo, nisu ozbiljnije. Očevici kažu kako se radi o direktnom sudaru, a da je prizor na mjestu nesreće bio stravičan.

120904012.3_mn.jpg


“Pripremao sam se za spavanje kada sam čuo strahovit udar. Istrčao sam iz kuće i ugledao samo dim i prašinu. Nakon udara kao da je zavladala grobna tišina”, izjavio je jedan od stanovnika naselja Solina.

Uviđaj su obavili službenici kriminalističke policije i dežurni kantonalni tužilac. Istraga je u toku.

Izvor: klix.ba
 
Član
Sve su pogresno napisali, poginuli su vozac i suvozac iz Poloa.....R.I.P. momci, nek' vam je vjeciti rahmet.....


:((((((((((((((((((((((((((((((((((
 
Član
znaci to je taj Polo:icon_eek:

vidjao sam ga cesto na onom parkingu preko puta onog kafica New York, valjda se tako zove. Jedne prilike sam vidio momci ga guraju i pridjem da pitam da li treba pomoc, sve mladi momci bili

na ovim gore slikama nisam mogao skontati da je to isti taj auto, ali kad sam vidio ove borbetice sve mi je bilo jasno:icon_sad:
 
Administrator
ojjjjj ne mogu da vjerujem....

Kad sam ustao govore mi dvoje poginulo u Solini, i malo prije prolazim ispred Damirove kuce kad vidim kamara auta, reko nadam se da nije on, kad vidi :icon_cry::icon_cry:


Dobri momci su bili i Tralala i Damir:icon_cry:


R.I.P.
 
Član
Ouuuu Damire brate...jebo te trkaaaaa.....:icon_eek::icon_cry:

R.I.P Damire.

____________________________________________________

Ljubitelji trka neka se prijave na race,sigurnije je za njih a i za ostale ljude.. :S
 
Član
uzasno... :icon_sad:
da li neko ima vise informacija, sta se tacno desavalo... kako je doslo do ove tragedije?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top