Dvoje mrtvih u direktnom sudaru u tuzlanskom naselju Solina

Dvoje mrtvih u direktnom sudaru u tuzlanskom naselju Solina

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
Elvir D. je napisao(la):
RIP momci

udes se desio tačno ispred moje kuće prvi sam bio tu i nije tačno da je golf bio parkiran išao je prema Tuzli a polo iz Tuzle,bio je to direktan sudar a bio je još jedan auto bijeli subaru iz Tuzle koji je uspio stati nekih metar od pola da neudari i on u njih.

pa dobro tu je to, otprilike slicna informacija, a sad i nebitna jer staje tu je, tragedija se desila tuga velika :(
 
Član
HITNO potreban darivalac krvi 0+. Krv je potrebna za mladog momka koji je sinoc nastradao u saobracajnoj nesreci.

Zamolio bih sve prijatelje koji imaju 0+ i zele darovati krv da odu na Transfuziologiju i doniraju krv za A. Mulić. HITNO!! HITNO!



Objavite svi na svojim Fb stranicama...
 
N

nenad

Strasno, ne mogu da vjerujem, ja ih juce vidio u Solini :icon_eek:

R.I.P. :(
 
Član
http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/260400_10151067179202858_1134575435_n.jpg

:( ode drugar
 
Član
daki je napisao(la):
Jutros je bila jedna patrola kod mene na poslu, koja je bila na uvidzaju, kako oni kazu da su se trkali sa nekim autom paralelno i udare u parkiranog golfa, ovaj lik u golfu je takodje policajac, a on sjedio u kolima sa curom.

Posto je kolega njihov u pitanju pa su svi gore bili, i tako kazu.

Vidim ja guzva danas na transfuziologiji, murije masa Puhovi, kombi, par kedija. Neka 4 momka utrcase ko ludi.

RIP:icon_sad:
 
Član
Danas smo radili tog policajca ljuboje ili tako nekako iz golfa koji je kako mi je rekao bezvez nastradao nije puno, ovaj momak iz punta on je prošao jebeno skroz ima polomljenih extremiteta podlaktica, nadlaktica, natkoljenica....ugl puno posla...
 
Član
Kolega sto trenira samnom je policajac i bio je na uvidjaju...kaze da su se Polo i jos jedno auto trkali i da je doslo do direktnog sudara...golf je isao iz pravca tuzle...momci u Polu su stradali na licu mjesta ,a vozac Golf-a je na putu u bolnicu bio pao u komu...i jos kaze da je trag kocenja iza Pola bio 70 m :S .... R.I.P :icon_sad::icon_sad:
 
Pa koliko je isao ovaj u polu ? Znaci dvojica momaka u polu, neki dan momak u kadettu, pa "hejbet" zbog brze voznje ? Vrijeme je da se nesto ucini .
 
Član
Stvarno, ovo ne ide na dobro nikako, kolega, sada i ova dvojica, a kao što kažu niko preko 25 god nema. tek sam sada vidio temu. Najbolje iz ovakvih situacija možemo naučiti jeste da vozimo sporo da bi prje stigli, mislim da ćete skontati :icon_sad:
R.I.P :icon_cry::icon_cry::icon_cry:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top