Dvoje mrtvih u direktnom sudaru u tuzlanskom naselju Solina

Dvoje mrtvih u direktnom sudaru u tuzlanskom naselju Solina

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

rs6

Član
dohc_16V_Mo. je napisao(la):
Pa koliko je isao ovaj u polu ? Znaci dvojica momaka u polu, neki dan momak u kadettu, pa "hejbet" zbog brze voznje ? Vrijeme je da se nesto ucini .

zao mi je momaka, tralala je rodjak moje prijateljice nek im je lahka crna zemlja....
a sto se tice ovog da treba nesto ucinit, to samo mozemo sami u svojim glavama rascistit, nemamo mi puteva za race-a
 
Npr. da ima par policajaca da se secu ulicom i vide ga da gasa ili nesto slicno, da mu slozi kaznu pa bi te pitao bi li vise razmisljao da se trka. Allah rahmetile ja kazem ali koji kreten trebas bit da se trkas u ovako uskoj ulicici, nije auto za svakoga ja kazem.
 
Član
problem je sta ekipa non stop naganja neke tehnicki neispravne aute, bez guma kocnica i svega ostalog sta je neophodno za normalnu voznju a ne za gasanje i utrkivanje.. Zbog takvih stvari je crna kronika prepuna mladih koji sa zadnjim parama kupe auto i sklepaju na kakve takve felge na ćeleston gumama i udri pun gas...
 
Član
De ba ljudi svi mi ponekad gasamo i zakucamo ga do poda samo nismo svi iste srece jbg, ovi momci su izginuli sutra ce neko drugi neko ce prezivit jbg to je sudbina. Sve je Bozijim rukama kad bi svako od nas znao dje ce zaginit nebi tu ni isao nikom smrt nije draga....
 
Član
217858_438937712825203_1324938525_n.jpg




Sutra je Dzenaza...Neka im je vjeciti Rahmet... :icon_cry:
 
Administrator
:icon_cry:

Za one koji slučajno ne znaju, Hadžijska džamija je u Novom Naselju u Solini...


Ima li neko info o Adi, i povrijeđenom momku i curi iz golfa?
 
Član
Eto veceras sam bas gledao auta, stoje dole na onom policajskom parkingu kod kajmak stanice ..
Strahota za vidjeti, pola nema do sajbe nista, sve je nagurano u vozacki i suvozacki prostor

I golf 4 je slicno stanje sa lijevim krajem, vozacu golfa 4 polomljene noge valjda, a djevojka je navodno jedina uspjela izac iz ova 2 auta, ostale su morali vatrogasci vadit
 
Član
samo da napisem da nije bilo rijeci o nikakvoj utrci , desilo se iz drugih razloga .

emil_15 je napisao(la):
Kolega sto trenira samnom je policajac i bio je na uvidjaju...kaze da su se Polo i jos jedno auto trkali i da je doslo do direktnog sudara...golf je isao iz pravca tuzle...momci u Polu su stradali na licu mjesta ,a vozac Golf-a je na putu u bolnicu bio pao u komu...i jos kaze da je trag kocenja iza Pola bio 70 m :S .... R.I.P :icon_sad::icon_sad:
ovo je bezveze sto ovako nagadjas i pises . nit je bilo trke , nit je golf iso iz pravca tz a nit su tragovi pola .
 
Član
ekrem_ je napisao(la):
samo da napisem da nije bilo rijeci o nikakvoj utrci , desilo se iz drugih razloga .

emil_15 je napisao(la):
Kolega sto trenira samnom je policajac i bio je na uvidjaju...kaze da su se Polo i jos jedno auto trkali i da je doslo do direktnog sudara...golf je isao iz pravca tuzle...momci u Polu su stradali na licu mjesta ,a vozac Golf-a je na putu u bolnicu bio pao u komu...i jos kaze da je trag kocenja iza Pola bio 70 m :S .... R.I.P :icon_sad::icon_sad:
ovo je bezveze sto ovako nagadjas i pises . nit je bilo trke , nit je golf iso iz pravca tz a nit su tragovi pola .




Tako mi je kolega rek'o....valjda je vozac golfa imao unutrasnje krvarenje...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top