Dragon Garage : YouTube kanal o autima

Dragon Garage : YouTube kanal o autima

Na danasnjem testu sam vozio Audi-a A4 cetvrte generacije pod oznakom B8 sa benzinski turbo motorom od 155KW/211KS koji je uparen sa manuelnim sestostepenim mjenjacem. 2008. je godiste a detaljnije o vozilo pogledajte naravno u klipu :)

LIKE, SHARE & SUBSCRIBE !

 
Član
Kratko i jasno, u danasnjem klipu ugradzujemo Blow Off ventil marke HKS u moju Opel Astru Turbo. Zavisno od auta tako moze i ugradnja biti drugacija kao i sama vrsta blow offa kao i djelovi za isti, tako prije kupovine dobro se informisite koji ventil odgovara za vase vozilo.


Iz kojeg razloga je zvuk Blow Off-a ovako loš, iz prilozenog u klipu ovo ispade kao promašena investicija?
 
Recenzija mog novog playera Alpine CDA-9886R. Ja sam prezadovoljan kvalitetom zvuka pa onda i dizajnom. Jos jedna pozitivna stvar jeste sto ima pored bijelo plave kombinacije i crveno osvjetljenje pa mozete kombinovati da vam se slaze sa osvjetljenjem vozila. Vise o playeru pogledajte u video klipu ;)

LIKE, SHARE & SUBSCRIBE !

 
Na danasnjem mini testu moje ekipa i ja smo vozili novi Suv iz Opela pod nazivom Crossland X. Nazalost poziv za voznje sam dobio u zadnji tren pa sam to sve brzinski snimio i nije bas detaljan kao inace ali mislim da ce te dobiti jasnu sliku o cemu se ovde radi. Ja sam sa vama podjelio u biti svoje prvo iskustvo sa ovim novim modelom. Vise o svemu pogledajte u video klipu.

Like, Share & Subscribe !

 
U danasnjem klipu cu vam objasniti kako da ugradite 2din konzolu umjesto 1din kod Fiat Grande Punta kao i player tih dimenzija. Ono sto vam je potrebno da narucite jeste blenda i za 90% auta ako nema vec fabricki, razne firme prodaju i prepravljene konzole. To mozete samo istraziti na ebay-u i slicnim stranicama. Pored toga ugradit cemo i Android player ciju cu recenziju uraditi drugom prilikom.

Like, Share & Subscribe !

 
Kako to rade Svabe pokazat ce vam i ovaj video koji je sam djelic sta se sve voza na njihovim ulicama. Nevjerovatna garaza i mislim da ovoliko egzoticnih auta na jednom mjestu nema na citavom balkanu i to samo govori gdje smo mi a gdje su oni ne samo po pitanju automobila naravno.

 
Da li je VW Polo pete generacije najbolje auto u svojoj klasi, o tome cemo pricati kroz komentare a vi danas na testu gledate model 2009. godiste sa benzinskim 1.4 16V motorom od 85KS koji je uparen sa petostepenim manuelnim mjenjacem. Ja se nadam da ce vam se test svidjeti a ako je tako nemojte da vam bude tesko da podjelite video, bacite jedan Like i pretplatite se na moj YT kanal.

 
Dan je krenuo preludo i iz Sarajeva sam zavrsio u Ilijasu gdje smo prebacili Golfa sa jedne lokacije na drugu i poslije toga se ponovo vratili u Sarajevo da bi par sati iza ponoci vozili za Tuzlu gdje smo ispratili naseg druga Hasana koji putuje za Njemacku. Inace nisam bas profi u ovom vlog zivotu ali nadam se da ce to biti sve bolje i bolje kako se bude vise i vise snimalo :D Vi ako vam nije tesko, u znak podrske bacite jedan like, podjelite video i pretplatite se na moj YT kanal :)

 
Top