Dosta grobova vise ! Izbor auta

Dosta grobova vise ! Izbor auta

Član
Mah , ima svakakvih ljudi komentara , gluposti .
Ja trazim auto sebi , neki likovi dosli i drze prodike kojekakve . Ne znam zasto , ali eto :icon_rolleyes:
 
Član
_Leta_AvantGarde_ je napisao(la):
Dzeniii je napisao(la):
Vidim da ovim postom prozivaš mene
ja nisam rekao da peugeot ne valja, to su brodovi od auta
ja licno volim svako auto kad slusa i kad nemam problema s njim.
al trebas priznat da su na pežou skupi dijelovi, vecinu dijelova ces kupit tek kad ih porucis, i trece sto je za nas jako bitno padaju im brzo cijene

Prozvao je on nas vise, ali ne treba se primat na svaku :lol::lol:

sto se dzeno prvi javlja odmah :lol:
nemoj da dzeno vise govoris nista na puga, vidis da slusa njegovog starog...
amere bujrum biraj: http://www.pik.ba/?trazilica=golf+4&stranica=5&t=&kategorija=18
 
Član
ako hoces da se namiris na auto ovo ti je moj prijedlog
http://www.pik.ba/artikal/4371891/audi-a3-tdi-2000-god-model-2001/
http://www.pik.ba/artikal/4376529/audi-a3/
ovi su sa 4 vrata,pa predpostavljam da ti odgovara,imao sam a3 sa ovim motorom,pezo 607 za te pare ne postoji da icemu valja..moj ti je prijedlog da pogledas i a4 stare verzije 1.9tdi kad vec trazis vec nesto provjereno,i ne gledaj dalje od 98godista...jer za 8k daj boze da nadjes sto trazis,sretno:cool::cool:
 
Član
brzo si nesto odustao od potpisa.
zbog tog sto su ti ljudi uvalili grob od auta...
jesi ti provjerio jel ti ima ko servisirati ove novije aute, kad vec nema majstora za auto iz doba dinosaurusa?

kuku lele kupujes auto na kredit, auto o kojem nemas pojma, auto kojeg ti nema ko servisirati a neces imati ni za servis jer ces placati ratu kredita.

Nek ti kazu decki koliko kosta full servis za ove aute za koje se zanimas...da servis...kojeg nemas na BMW-u...

U svakom slucaju od sveg srca preporucujem nekog dobrog golf 2 1.6D ;)

nece ti trositi puno, pouzdan je, jeftin je za odrzavanje i svi ga mogu odrzavati od ljudi sto odrzavaju kompresore, traktore, kombajne pa cak i ovi sto nosaju sjekire i cijepaju po kucama, kazes im nema drva za cijepati ali treba promijeniti kvacilo na G2 i oni ti to odma naprave.
 
Član
nema potrebe careda se pravdas, radis sa svojim novcima sta ti zelis ali vjeruj mi da te kvar na audi 2.5 moze kostati vise nego sta vrijedi ta tvoja petica kad ju popravis i stavis nove gume...
 
Znam, naveo si auta koja hoces i sve... ali, starost, kilometraza i odrzavanje je preskupo, pogotovo jos sto si kredit uzeo.

Iskreno mislim da ne mozes nista bolje od ovoga uzeti, i sto je najbitnije slusat ce te, bukvalno novo auto ;)

http://www.pik.ba/artikal/4388435/grande-punto/
 
Član
Slažem se s technogeekom, pošto sam jedno vrijeme radio u Fiatu, i susretao sam se s Grande Puntom, imam samo riječi hvale..... ovi motori 1.4 su dobri, jest da nisu pretjerano živahni.... ali zato 1.3 JTD (dizel) su perverzija, u firmi smo imali službene i 1.4 i 1.3 i redovno su prelazili po 300.000 bez velikih kvarova... a redovni servs je ko za golfa dvice, 100KM:D
Sreća što kod nas Fiat nije na cijeni, jer za malo para možeš uzeti relativno novo auto
 
Član
drug, do tih para onaj momak sa a4 karavanom ti je dao extra ponudu... mislim da je cijena odlicna, pa cetvorku sa onom opremom ces vise platit... jos ako je auto bez mane kao sto kaze uzmi ga neces se pokajat, odes provozas i vidjeces, automatik je gospodsko auto, ja bih sad bubreg dao za dsg mjenjac u passatu :cool: u svakom slucaju sretno u potrazi
 
Član
drug, do tih para onaj momak sa a4 karavanom ti je dao extra ponudu... mislim da je cijena odlicna, pa cetvorku sa onom opremom ces vise platit... jos ako je auto bez mane kao sto kaze uzmi ga neces se pokajat, odes provozas i vidjeces, automatik je gospodsko auto, ja bih sad bubreg dao za dsg mjenjac u passatu :cool: u svakom slucaju sretno u potrazi
 
Član
Sve je to okej , ali meni automatik nepase
ja sam rekao odma da je najbolja ponuda ova 4ka sto je ponudio , ali samo sto je je automatik da nije automatik odma bih je uzeo , nek je gospodsko auto ali meni to nepase nikako , jbg
 
Top