Dosta grobova vise ! Izbor auta

Dosta grobova vise ! Izbor auta

Član
druze, nemoj me pogresno svatit, nisam nikakav prorok,al kako sam procitao prvu tvoju poruku u temi imam utisak da ces opet naletit na neko sranje .
sta ce ti bolan taj 2.2 hdi , meni kad gosti dolaze nedam im u avliju ako imaju taj motor

nadji sebi pristojnog audija 1.9 TDI sa 74 ili 96 KW , sa servisnom knjigom i urednim odrzavanjem i bit ces miran do penzije svoje ;)
 
Član
sto se tice Peugeota dobro auto ali ti nemas pare da ga odrzavas tako da . . zaobidi ga
audi a6 2.5 i ta godina jos ako je mootor od 150 ps i njeg zaobidi
;)
 
Član
0g1 je napisao(la):
sto se tice Peugeota dobro auto ali ti nemas pare da ga odrzavas tako da . . zaobidi ga
audi a6 2.5 i ta godina jos ako je mootor od 150 ps i njeg zaobidi
;)

i to u sto sirem krugu ;)

i sto ogi rece ,dobra su to auta,al mi treba da svatimo da to nije za nas, to je napravljeno za ljude koji idu na poso danas autoputem 70 km i vraca se kuci jos 70 km to znaci dnevno prodju 140 km
tako veliko auto s tim motorm, to je za njega smrt vozit ga po ovim nasim putevima ;)
 
Član
Cudo li nisi naveo kakavu bembaru posto vidim da si ljubitelj al jbg treba imat dubok dzep za njih .....
 
Član
lako je kupit auto, ali treba ga održavat..... ja bih sebi kupio golfa, jer iako nisam ljubitelj, to je auto najpovoljnije za održavanje..... Audi A6 i PUG 607 su auta više klase, pa su samim time i dijelovi skuplji, nebitno koliko je auto staro.... tako da tužna srca:D moja preporuka za golf
 
Član
a ako si vec potanak za odrzavanje, onda golf od 90ks, jbs ga on je najbolja solucija.. a fino i ide a i nema sad nesto pretjerno skupo da mu ode, jedino turbo, a ako ti je i to skupo a hoces novije auto, onda brate mili SDI i rahat si, guta i lozu provjereno bez problema:lol:
 
Član
Ako stvarno zelis kupit auto tj da mijenjas . . . i zelis auto da vozis i da nemas problema . . . meni je to najvaznije . . dosta ljudi s ovog foruma mogu kupit i BMW x5 i ML a i ovo i ono auto ali ne mogu odrzavat sto je po meni pametno pa ta auto zaobidu i kupe auto tipa opel ford dacia neki VW i slicno . . uglavnom reci nam do koliko bi para isao pa da vidimo sta ima u tom cjenovnom rangu dobro fino da slusa da nije skupo i slicno . . .

popzz
 
Član
Dzeniii je napisao(la):
druze, nemoj me pogresno svatit, nisam nikakav prorok,al kako sam procitao prvu tvoju poruku u temi imam utisak da ces opet naletit na neko sranje .

Ovaj momak je fkt upravu... Mislim da nije do auta nego tvog izbora :icon_confused:
mislim da je audijeva najveca fula bas taj 2.5 tdi koji ti zelis, a o PUG-u da i ne pricam...wtf ?
Budi pametan uzmi golfa 4, 66 kW ili nesto tipa toga i rijesit ces sebe peripetija i gluposti, naravno ako zelis auto koje ti se razlikuje od tih tvojih dosadanjih i ako ti je dosta sranja...
 
Član
ako padne odluka na golfa ide samo onaj sa crvenim di znaci 96kw
i kontao sam do oko nekih 8.500km +/-
 
Član
Ima moze se naci do registracije
pa jbt nije golf neko auto , jbt za 8.000km se moze birati dns sta ces uzet pogledaj malo , kad izvadis ljudima kesh druga je stvar
 
Član
amer21 je napisao(la):
Ima moze se naci do registracije
pa jbt nije golf neko auto , jbt za 8.000km se moze birati dns sta ces uzet pogledaj malo , kad izvadis ljudima kesh druga je stvar

Stani stani stani....
Ima se moze se sve, samo jel ti zelis naci auto koje je GROB i da ti stoji ispred kuce pored ta dva ili zelis naci auto za solidne pare da te odlicno sluzi ?
Ako si vec trazio savijet od svih nas, nemoj se praviti mačak tošo nego poslusaj sta ti vecina kaze...
 
Top