Dosta grobova vise ! Izbor auta

Dosta grobova vise ! Izbor auta

Član
Dosta mi je grobova ispred kuce , 2 auta imam , nijedno neradi odlucim se danas odem u Banku dignem solidan kredit . uputim se na pik
i sad biranje
Audi a6 c5 2.5tdi 99' limuzina quatro 150ks manualni mjenjac 6brzina sa full opremom
ili golf 4ka karavan 2003god . 1.9tdi 96kw klimatronik 6brzina i itd
I takodjer peugeot 607 2.2hdi
prednosti mane jednog drugog auta , koji je bolji za odrzavanje , kakvi su im najcesci kvarovi
sve
hvala
 
Sto se tice Audija, malo ko je zadovoljan tim motorom, to jest dosta ih se zali, problematican je, bolje ti je trazi 1.9, laksi je i jeftiniji za odrzavanje, a u svakom slucaju Audi je bolji od tog drugog auta sto si naveo ;)
 
Član
Nisam razmisljao o tome motoru pretjerano , ali svejedno
i njegovi utisci me zanimaju
i svih auta
znaci kako idu kako povlace potrosnja , ( kolko taj 1.9 ima konja ) servisi , mane , nedostatci , ulaganja i tako to
 
Član
audi sa 1.9tdi motorom, moja preporuka, jeftiniji za odrzavanja, a i potrosnja je manja, set bregastih za ovaj motor 2,5 je 1700km, bas prije par dana jedan majstor prica, sto se tice potrosnje preko 10l srce..
 
Pa 1.9 TDI ti je provjereni motor,ko 1.6 dizel u golfu :lol: Ako želiš normalnu potrošnju,pristupačne dijelove,jeftinije servise,da solidno vuče to je motor za tebe ;) Nađi od 130 kobila,poslije ako namakneš nekih para posjeti Srđana i to je to :cool: Mislim da ti je to bolja solucija i od 2.5 i od Golfa ;)
 
Član
ja sto se tice ovih 1.9tdi motora, standardno kao i kod golfa znaci 90, 110, 115, 130ks, samo nemas onaj od 150ks tdi, ma znas i sam kakvi su 1.9tdi motori... ja da uzimam uzeo bi navedeno vozilo, sto se tice voznje, udobnosti itd nemoze mu golf posoliti..
 
Član
golf 2 dizel em ide em se ne kvari auto lampa majstora na pasija preskakala;)
nista licno ali tema sa naslovima i sadrzajima kakve se ne bi postidili ni ratovi zvijezda sebe postedis kupovinom jednostavnog vozila u rangu golfa 4 tdi 90 KS
 
Član
neznam o njemu nebi imao sta puno reci niti sam ga vozio, a ni vozao se u njemu, al jbg prica se da je veoma osjetljiv na nase odlicno gorivo, a i FAP filter je poskup, a ni djelovi mu nisu pojeftini..
 
Koja godina? Racunaj da je to auto vece klase, shodno tome malo skuplje odrzavanje, jos francuz, i tesko da ga mozes popravljati po svakavim servisima, uglavnom samo ovlasteni, a tamo su cijene:icon_eek::icon_eek: Imali 3 godine 607-icu, da li na nju preko 4000KM, s tim da nije nesto ni vozena puno, ali smo napravili zajeb u startu nismo je detaljno pregledali, u zurbi je uzeli, ali svaka skola se placa.... Jest jeftina primamljiva cijenom, lijepa, velika, ali... I da na glasim, ne mora znaci da je svaka losa, ali ta auta imaju vec finih godina, fine kilometraze sigurno jer nisu pravljena za grada, nego za kilomtere.. Mozes svasta da ocekujes..;)
 
Top