Dosta grobova vise ! Izbor auta

Dosta grobova vise ! Izbor auta

Član
technoGeek je napisao(la):
Znam, naveo si auta koja hoces i sve... ali, starost, kilometraza i odrzavanje je preskupo, pogotovo jos sto si kredit uzeo.

Iskreno mislim da ne mozes nista bolje od ovoga uzeti, i sto je najbitnije slusat ce te, bukvalno novo auto ;)

http://www.pik.ba/artikal/4388435/grande-punto/

novo auto i cijena je ok . . .
ovo kad bi uzeo zaboravio bi na majstore i bilo sta drugo
samo sipaj i vozi auto novo udobno ne lupa ne kuca ni nista
odes provozas vidis mozda ti se i dopadne sto se tice izgleda meni fino izgleda ..
 
Član
Ne kazem ja da je ruzno , ali fiat , i uostalom treba mi auto sa 4 vraata radi porodice ,
samo pase limuzina 4 vrata i karavan naravno
 
Član
Ovaj grande punto je bas povoljan ne kontam kako i moze biti po ovoj cijeni :icon_rolleyes: skoro novo auto :icon_smile:
 
Član
Kao da većina auta iz uvoza nije grob...ne, nije grob, nego je mezar:lol:

Kupi auto pristupačno za servisiranje...sva novija traže i pažnje, a i znanja majstora....nema više popravaka u garažama koje imaju kanal i set gedora...to je prošlo vrijeme golfova 2, kadetta i sličnih...

Dizati kredit i kupiti, rekao bih u žurbi, auto...i nije najpametniji potez.
 
Član
http://www.pik.ba/artikal/4277789/vw-golf-iv-1-9-tdi/



pogledaj i vidjet ces reno megana onaj kratki
 
Član
ili odes u sloveniju nije ti daleko i kupis auto nije neki izbor al su cijene povoljne cole je isao po bengu u slo.i kolega moj nedavno e270cdi kupio za 6 eura dzabe;)
 
Član
Nisam citao sve od pocetka ali sam pofato neke detalje ti hoces dobro auto kolko sam skonto limuzinu za 8500 KM moze buraz al u zemlji cuda. Za te pare mozes naci solidnu 307 i 406 ako bi dodo jos par milja mogo bi naci 407 sa 1.6 motorom ako ne mislis dnevno pravit par stotina KM dobar omjer ulozeno dobijeno.
A6 za te pare mozes nac dobro al prve modele, one od 98 nemoj ni gledat to je ubijeno dusa mu na auspuh izasla prvo ga svabo izjebo onda ga izjebo nas xx vlasnik koji ce ga tebi prodat. Raja kupi takvo auto da se kurci sa njim po grad 100 puta prodje gore dole a nemos ti auto od 180 KS drkat citav zivot po gradu, o ulaganju necu ni da pricam jer se nema love za to mora se gorivo sipat.
Sto se tice G4 relano ne vrijedi ni 7000 al eto u nas napuhano jebo ti dobar motor ako drugo ne valja ko da se na konjskim kolima vozis, ako se tome doda manuelna klima (ventilacija) stakla koja nisu na struju itd itd od toga nemas nista, tdi ima solidnu opremu al nemos nac dobrog ispod 10.000 a opet poredeci ga sa konkurencijom steta je bacit tolike pare na golfa.
Pug 607 neam sta reci limuzina samo takva, dobro odrzavanje sipaj i vozi to da su skupi djelovi jesu al ako uzmes neko sranje od auta pa moras mjenjat pola motora. Fap filter mozes izbacit, ljudi skidaju sa novih auta da ne mogu sa auta starog 10 godina.
Sad sve zavisi za sta ti treba auto, radije uzmi neko manje slabije ako ne vozis duge rute jer veliko auto ce te sjebat, pije gorivo, skuplje odrzanje, skupa registracija, a tusis motor. Pogledaj malo 156 i Lagunu nisu losa auta a uklopila bi se nekako u tvoj budzet.
 
Član
Ima u Doboju dobar A6 2.5 tdi 2001 u extra stanju 10 000 KM nema nikakvih mana niti ulaganja u njega
 
Član
Moja relacija , svaki dan 24km kuca-poso , 24 km poso-kuca ,
petak travnik , subota banja luka , nedjelja mirovanje ( s kafe na kafu ) , mjesecno idem u Zenicu .
to su odprilike moje relacije s autom.
gledao sam neke lagune , i onako ima solidnih , 156 sam gledao prije ali mi se nesvidaju
Najvise sto mi se svida to golf 4 tdi sa necim crvenim
audi a6 -a4
alfa 166
i laguna donekle
 
Dzeniii je napisao(la):
Vidim da ovim postom prozivaš mene
ja nisam rekao da peugeot ne valja, to su brodovi od auta
ja licno volim svako auto kad slusa i kad nemam problema s njim.
al trebas priznat da su na pežou skupi dijelovi, vecinu dijelova ces kupit tek kad ih porucis, i trece sto je za nas jako bitno padaju im brzo cijene

Prije 5 godina kad ga je kupio, htio je prvo A6 C6, i nije ga bilo polovnog ispod 60 000, kojeg trenutno 20-25 000 mozes da kupis, tako da ti ne staji ta stavka o padanju cijene, svim autima cijena opada, pogotovo limuzine visoke klase, hoces se vozati k'o gospodin, moras i placati isto.. Ne vidim sta je razlika izmedju odrzavanja 607 i A6, oba auta su skuplja za odrzavati, pa jaran mi ima servis, radi ta novija auta, na nekom 3.0 TDI je radio lanac i nesto oko toga, ne znam tacno, 1500 km kostalo, necu dalje u raspravu ici, imas i na 607 fap, koji ne pravi probleme ako se na vrijeme aditiv sipa. To sto hocu reci, da su sva auta te klase skupa za odrzavati, ne bitno koje marke, i cijena opada svima.
 
Član
http://www.pik.ba/artikal/4400980/audi-a6-2-5-tdi-quattro/ jucer ponudio liku cifru od 8.000km u kesu , prije nego sto sam otvorio temu na Bhtuningu , sad mi odgovara mozemo se dogovori , on je 3ci vlasnik autu , prosle godine radjen veliki servis , mjenjana turbina , bosch pumpa ,vodena i ...
 
De Almire tako ti gradacacke mljekare, nemoj lupat svasta... Procitaj citavu temu pa se onda oglasi, covjek je digao nekako kredit da kupi auto koje ce ga sluziti i koje nije pretjerano skupo za odrzavanje... 607 nije lose auto, ali je skupa za odrzavati, zato sto je ne mozes odrzavati kod Pere, Jove, Huse, nego ovlasteni, a ovlasteni przi jaja samo tako... I po svemu sudeci nije za covjeka 607.... Ja ne znam koje tebi sta rekao pa se ti nadje uvrijedjen i poce da nas prozivas ....
 
Član
Ti si jarane samo djabe digo kredit, kupices opet jos jedno govno ,realno gledajuci, para nemas da imas kasko na njemu, slupas ga il ti ga ukradu , auta nemas a kredit otplacivas, ,
 
Top