DJELOVI AUTOMOBILA / SLICNOSTI --> Paše li dio od ___ na ___???

DJELOVI AUTOMOBILA / SLICNOSTI --> Paše li dio od ___ na ___???

Član
molim pomoc dali pasu komplet federi i amortizeri od golfa 1.9 tdi na 1.9 td znaci komplet sa glavcinom diskom itd samo da prebacim a tdi na td molim pomoc hvala
 
Član
mandzetna poluosovine sa kadetta pase na lagunu II 1.6 16v 100% isprobano i stoji vec godinu dana :D
 
Član
Pase li karburator sa kadeta 1.3 na golfa dvojku 1.3, oba su ako se ne varam po 40kw motori, i oba karburatora su pierburg 2e, vizuelno nisu bas isti pa nisam siguran?
 
Član
Prodaje mi lik opruge Eibach Federn koje su bile na 307-ci benzincu. Da li pasu na 307 HDI, hoce li ga previse spustiti? Jel imao neko iskustva sa tim?
 
Član
Interesuje me pašu li kvake za otvaranje vrata, vanjske, od daewoo lanosa sa 2 i sa 4 vrata, dakle jesu li iste PREDNJE kvake u lanosa sa 2 i PREDNJE kvake u lanosa sa 4 vrata???
Sto brzi odgovor, molim ko zna,ja nesto mislim da ne bi trebalo biti razlike
 
Gdje ovo mogu kupiti? i kako se ovo zove ovo je slika sa neta ali upravo mi je ovaj dio pukao i kod mene se nalazi na drugom mjestu sutra cu da slikam* adadasda.jpg
 
Član
20150620_165149_LLS.jpg
u mene je board kompijuter u lijevom satu tj obrtomjeru i crko mi je sat kad opalim svjetla ostane ovako citsto i sad ocu da uzimam sat a ne znam dali pase noviji sat bez prepravljanja,nije sat od 5+ pasata vec isto od 5 obicnog samo 2000god sto mu je board u sredini
Ovakav
received_864551460283585.jpeg
znaci sve isto samo 260 grafiran i board u sredini
 
Top