DJELOVI AUTOMOBILA / SLICNOSTI --> Paše li dio od ___ na ___???

DJELOVI AUTOMOBILA / SLICNOSTI --> Paše li dio od ___ na ___???

Član
jel zna neko da li pasu opruge sa audija b2 na audi b3 ? nasao sam na ebay eibach i bas sam njih trazio za b3 ali nisam nigdje mogo da nadjem..
 
Astra F 1.6 16v prepravka na 1.6 8v,sta sve pase sa 16v i koliko je komplikovano prebaciti motor, kompjuter i ima li neko u Sa da to moze izvesti?
 
Član
prekidač rikverc svjetla sa GM-ov sa astre H i jos nekih opela pase i na fiata , neki dan ja ugradio na stila :)
 
zna li neko imaju li kakvi el.podizaci stakala da pasu na 190ku dizel,da li neki univerzalni se mogu postaviti ili ima sa drugog auta da pase
i isto me zanima od brata golf 2 dizel moze li se napraviti el.podizaci i daljinsko zakljucavanje/otkljucavanje
 
Član
zna li neko imaju li kakvi el.podizaci stakala da pasu na 190ku dizel,da li neki univerzalni se mogu postaviti ili ima sa drugog auta da pase
i isto me zanima od brata golf 2 dizel moze li se napraviti el.podizaci i daljinsko zakljucavanje/otkljucavanje
Imas motoric koji se namontira umjesto kurble za stakla. To ti je najprakticnije rjesenje, sad koliko je dobro, ne znam. To smo diskutovali na njemackon w201.de forumu, dok sam jos vozio 190ku

Najbolje je uvijek original, mada i ovo je privlacno. A to je bilo prije 10godina, mislim da se i tu malo poboljsao kvalitet tih univerzalnih.

Daljinsko zakljucavanje mozes na dvojku ubaciti, samo ti to treba uraditi iskusan elektricar.

Pozz
 
nasao sam lika koji kao radi auta,tuninge,cipovanja i to
kaze da se ne isplati na 190ku ubacivati motoric podizaca jer brzo odu

a na golfa bez ikakvih problema kaze da moze uraditi zakljucavanje i staviti od 3ke bravu na vrata za 70km
 
Član
Pozdrav drustvo.
Imam pitanje,na koje se nadam da ima neko odgovor.
U pitanju je zadnja karambolka tj difuzor na audiu a6 c6 2006 godna,limuzina.
Da li pase na moju karambolku difuzor od facelift modela.
Vec sam se raspitivao difusor od S6 mi pase.
IMG_6332.JPG
 
Top