DJELOVI AUTOMOBILA / SLICNOSTI --> Paše li dio od ___ na ___???

DJELOVI AUTOMOBILA / SLICNOSTI --> Paše li dio od ___ na ___???

Član
Pozdrav društvo, da li iko od vas zna da li paše sa kadeta dizela mjenjač na astu f dizel?
Otišla mi 3 brzina?
 
Član
Ako niko nije probao onda na otpadu nadjes mjenjac i stavis samo svoju lamelu da vidis jesu isti kroneri ako jesu i poluosovine, kroneri poluosovina isti, i ako je fizicki isti zbog rupa za serafe na zvonu onda ce pasati.. Mad se zvono moze i tvoje staviti na taj mjenjac ako je samo isti raspored serafa na zvonu... Ali ja mislim da je to kod opela sve isto...
 
Član
E raja,da li pase servo letva od golfa3 na golfa2 ili od passata delfina na golfa2..Kazu mi neki da pase a neki ne treba mijenjati spone , nije isti raspon i slicno..Moze li neko pojasniti posto mi treba..?

Hvala svakako svimoa unaprijed!
 
Član
Ljudi, treba mi hladnjak za Nissan Micra 1.5dci, 42kW, 1999.god. Mislim da je to isti motor kao u nekim Renault modelima, pa me interesuje postoji li mogucnost da pase i hladnjak od nekog Renaulta za Nissana???
 
Član
Ljudi, treba mi hladnjak za Nissan Micra 1.5dci, 42kW, 1999.god. Mislim da je to isti motor kao u nekim Renault modelima, pa me interesuje postoji li mogucnost da pase i hladnjak od nekog Renaulta za Nissana???

Motor je isti kao u Citroen Saxo i Peugeot 106, PSA grupacija! A hladnjak ti ne odgovara! Jer nisu iste dimenzije!
 
Član
Motor je isti kao u Citroen Saxo i Peugeot 106, PSA grupacija! A hladnjak ti ne odgovara! Jer nisu iste dimenzije!
Hvala ti druze na odgovoru. Ja ne znam sta je ovo, znaci ovo auto kao da ne postoji ni u jednom katalogu auto dijelova. U svim mogucim katalozima stoji da ovdje ide hladnjak sa horizontalnim plastikama, a na ovom autu one plastike na hladnjaku stoje vertikalno i nemoguce ga je povezati drugacije. Nisam vise pametan sta raditi :/
 
Član
Mislim da to godište ne može biti nikako DCI motor. A ako je 1.5, onda je motor PSA grupacije.
 
Član
Nisam siguran, nemam saobracajnu kod sebe pa ne znam tacno, ali mislim da sam negdje vidio DCI (nisam siguran). A trazim svuda po godistu i znam da je 42kw, al uzalud.
 
Član
Hvala ti druze na odgovoru. Ja ne znam sta je ovo, znaci ovo auto kao da ne postoji ni u jednom katalogu auto dijelova. U svim mogucim katalozima stoji da ovdje ide hladnjak sa horizontalnim plastikama, a na ovom autu one plastike na hladnjaku stoje vertikalno i nemoguce ga je povezati drugacije. Nisam vise pametan sta raditi :/

Je li kod tebe ovakav hladnjak!?
 

Prilozi

  • nissan.jpg
    nissan.jpg
    33,6 KB · Pregleda: 15
Član
Već sam otvarao temu, ali nisam baš dobio prave odgovore pa ću pokušati ovdje. Da li paše motor 1.9d,1.9td ili 1.9tdi na mjenjač automatik od Golfa 2. Da li su ovi motori dolazili sa automatskim mjenjačima i koliko je to moguće naći u kompletu pa da se upakuje u Golf 2 ??
 
Član
Je li kod tebe ovakav hladnjak!?
Ovo je moj hladnjak:

CAM01232.jpg
 
Član
Već sam otvarao temu, ali nisam baš dobio prave odgovore pa ću pokušati ovdje. Da li paše motor 1.9d,1.9td ili 1.9tdi na mjenjač automatik od Golfa 2. Da li su ovi motori dolazili sa automatskim mjenjačima i koliko je to moguće naći u kompletu pa da se upakuje u Golf 2 ??
Zna li neko ljudi, skoro pa hitno :D
 
Top